Ugrás a kommentre

Clone Wars 3D Celebration poszter


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Clone Wars 3D Celebration poszter

 

cw3dlh7.jpg

 

A jövőhéten megrendezésre kerülő amerikai Celebration IV-en, részt vesz majd a készülő Clone Wars 3D animációs sorozat rendezője, Dave Filoni is. Biztos vagyok benne, hogy sok új infóval és képanyaggal bővül majd ismeretünk a sorozattal kapcsolatban, de addig is megcsodálhatjuk az erre az alkalomra készített posztert, ami először nyújt betekintést a mű stílusába.

 

A teljes méretű képet, itt nézhetitek meg.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óóóó végre. Amire mindannyian vártunk. Úgy érzem lassan elkezdődik!

És ahogy előttem már mondta egy nagy ember: "This is just the beginning!" :yeah:

Nekem nagyon tetszik a poszter. DE talán akkor is ezt mondanám ha nem tetszene, mert már mind1, csak lássak egy kis SWt. :D Egyedül Anakin feje nem tetszik. A többi marha jó. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én "élethű" képet majd az élőszereplős sorozattól várok (jó, a rajzfilmektől is azt várnék, de ez már akkor nem jöhetett össze, mikor mondták, hogy mangásított lesz). Nekem egyedül a jobb oldalon álló klón sityakja nem tetszik, olyan harang formájú.

 

De ki az a zöldkardos csákó/csaj ott középen?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh Anakin úgy néz ki, mint a megasztáros Puskás Peti a Jóban rosszbanból.

Obi-Wannak, mintha a haja és a szakálla nem tartozna a fejéhez.

Nálam Yoda néz ki a legjobban.

 

Remélem mozgásban szuper lesz, és akkor nem a csúnyácska fejeket kell nézni.

 

Az a zöld kardos talán Luminarára hasonlít. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is Yoda tetszik a legjobban.

 

Gondoltam, hogy nem fog osztatlan tetszést aratni. Tényleg van benne valami furcsa. Talán az, hogy ez japán stílusú... De valamiért darkosnak érzem. Anakin is szinte rémisztően néz ki.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az animációs sorozattól nem is vártam, hogy hasonlitsanak az eredeti karakterekre... végleges itéletet majd csak a mozgóképnél mondanék, de egyenlőre úgy tünik, hogy rendben lesz ez. Igazából csak azon vagyok meglepődve, hogy az új trilógiás karakterek szerepelnek a poszteren... nem úgy volt, hogy teljesen újakat találnak ki erre is, akárcsak az élőszereplősre? Vagy ez csak a promo és majd a főszereplőket később mutatják be?

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Üdv mindenkinek!

 

 

 

 

Szerintem (miután megnéztem az animációs film előzetesét) ez a STAR WARS megcsúfolása! Már maga a rajzfilm sorozat is pocsék volt, de ez!!!

Eszembe jut, mennyire profi 3D animációs sorozatot tudtak csinálni, a csillagközi invázió c. filmből Eredeti cím: STAR SHIP TROOPERS

A lucas filmnek, nagyonis volt köze hozzá, hisz az I.L.M. szakembereinek a munkája, mindkét nagyfilm, és az animációs sorozat is.

Hozzá kell tenni, hogy ezek is már jónéhány évesek.

Ha most csak azt a szinvonalat hoznák, mint akkor, már LAZÁN verné ezeket a karaktereket!

SZÉGYEN! hogy le akarták utánozni, a rajzfilmet!!!

SZÉGYEN! Hogy Lucas erre rábólintott!

SZÉGYEN! Hogy megmerik tenni, csak mert a pénz számít!

És még nem is dühöngtem!

:D:D:):D:D:o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam az előzetest.

 

BORZASZTÓ!!!!!!!!!!!

 

Nem az akció jelenetekkel van bajom, nem azzal ahogy megvan csinálva, hanem azzal ahogy KINÉZ!!!

 

Undorítóak, a karakterek!

 

Sajna az egészet lerontják!

És nincs mit tenni!

Szerkesztve: - DARTH BAT
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.