Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 6 hónappal később...
2022. 04. 29. - 12:13, Ody Mandrell írta:

Elkészült a lista, valaki segít megcsinálni a szavazólapot? :) 

Eltelt fél év, a kérdés még mindig aktuális. :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ez a szavazólap biztos jó így? Nincs kicsit túltolva a legjobb főszereplő kategória? Korábban is ez volt megbeszélve, hogy sok lesz oda ennyi karakter. És hát vannak ott bőven olyan nevek, akiket nagyon nehéz nekem főszereplőnek nevezni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm @Yoda József hogy szóltál, el lett b*szva az egész szavazólap, így kezdhetjük elölről az egészet. :roll:

 

Arra kérnék mindenkit aki már szavazott, hogy adja le újra voksait a fenti linken! Köszönöm!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként már kilenc szavazat volt, szóval sajnálom ezt a javítás dolgot. Kik szavaztak már a régi szavazólapra? 

 

Én, Pildi és Dzséjt tuti. Lenni kell még hat embernek. Remélem elér hozzájuk is a hír, miszerint meg kell újítaniuk a voksukat. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Köszönöm @Yoda József hogy szóltál, el lett b*szva az egész szavazólap, így kezdhetjük elölről az egészet. :roll:

 

Arra kérnék mindenkit aki már szavazott, hogy adja le újra voksait a fenti linken! Köszönöm!

Öhm, Cobb Vanth most már se a főszereplő, se a mellékkarakter kategóriába nem fér be? Rá ment volna a szavazatom a mellékkaraktereknél. A második jelöltem Krrsantan lenne, de ő sincs sehol, pedig korábban benne volt a listában. :o Ja, vagy ők most már vendégszereplőnek számítanak. Oké, így már értem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ebben az esetben ki ne hagyd a szavazást! :D 

Vannak egyértelműek, azért megdolgoztat. Ennyire nem vágom a droidokat, R2MeToo nincs? Na jó ezt tegnap olvastam valami troll kommentben, beakadt. :D Azért megvan a választás.

A zenékre rá kell keresnem és az epizód...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szavaztam, és először. Nem volt sok téma, de ha lehetséges kérem a szavazataimat, 2023.01.18. Kb 16:40-45..köszi! 

Tetszett az egész, köszönöm a beletett munkát! 

Tudatosan úgy szavaztam, hogy a Boba Fett sorozat esszenciájára koncentráltam. A rendhagyó vargabetű a mandó világába, alkalmas lehet az elterelésre, de nem nagyon hagytam magam, de két gyengébb kategóriában mégis! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, csoli1138 írta:

Szavaztam, és először. Nem volt sok téma, de ha lehetséges kérem a szavazataimat, 2023.01.18. Kb 16:40-45..köszi! 

Tetszett az egész, köszönöm a beletett munkát! 

Tudatosan úgy szavaztam, hogy a Boba Fett sorozat esszenciájára koncentráltam. A rendhagyó vargabetű a mandó világába, alkalmas lehet az elterelésre, de nem nagyon hagytam magam, de két gyengébb kategóriában mégis! 

Ha a végén megadtad az email címed, elküldi neked a rendszer...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ahogy Donát is írta, a végén ha megadod a címed, elküldi. :) Ha nem tetted meg, akkor természetesen elküldöm.

Nem tettem meg. A lehetőségére sem emlékszem... Telón nyomtam. Lehet nem is sikerült? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.