Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration Europe - London 2023


Bence1997

Részt veszel a londoni celebration-on?  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Részt veszel a londoni celebration-on?



Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
6 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

 

Amúgy is egy érdekes Celebration lesz ez, ami előtt számtalan új produktum lát napvilágot, mert ugye Jedi Survivor is lesz bő fél hónappal a rendezvény előtt.

Szerintem ott már az Ahsoka sorozatról is lesz bőven. Sorban az jön legközelebb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

59 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Szerintem nem fogunk belepusztulni :D tökéletes felvezetés lesz a Celebrationre.

 

Egyébként én úgy kalkuláltam, hogy vagy Mando, vagy TBB finálét fogunk nézni a Celebrationön. Most ezzel a schedule-lel az utóbbi megdőlt. Lehet, hogy már TBB 3. évad első 1-2 részét fogják vetíteni? Vagy TotJ 2. évad? Eddig mindig voltak exkluzívan levetített SW anim. produktumok, 2016-ban hónapokkal a premierje előtt néztem a Rebels s03e01-et.

 

Amúgy is egy érdekes Celebration lesz ez, ami előtt számtalan új produktum lát napvilágot, mert ugye Jedi Survivor is lesz bő fél hónappal a rendezvény előtt.

Szerintem az Ahsokából fognak vetíteni. Ha nem is egy teljes epizódot, de egy hosszabb jelenetet, mint anno a Mandinál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem három dologra fog épülni a Celebration: Ahsoka, RotJ 40, és remélem, Indy 5.

 

De minden napra jut valami újdonság, és általában az anim. tartalmakról szóló paneleket más napra teszik, mint a mozis/tévés zászlóshajók leleplezéseit, és általában az animációsok a bőkezűbbek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Lehet rosszul emlékszem, de a Celebration az "SW" rendezvény nem "Lucasfilm" és SW cuccokon kívül más nem szokott lenni a keretein belül.

Ez igaz volt egészen az idei Celebration-ig, ahol már volt szó a Willowról és az Indy 5-ről (konkrétan a Lucasfilm filmes szeglete csak az Indy volt), igaz ez főleg egy Lucasfilmes panelen történt, de nem lennék meglepve, ha jövőre megint valami hasonlóval készülnének.

 

19 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Szerintem ott már az Ahsoka sorozatról is lesz bőven. Sorban az jön legközelebb. :)

Ha tartják magukat ahhoz, hogy az élőszereplős sorozatok között kb. 3-3,5 hónap fog eltelni és a Mandi fináléja valamikor a Celebration körül fog lemenni (ugye jelenleg nem tudjuk, hogy premierkor a szokásos 1 rész lesz vagy most többel készülnek) szóval én az Ahsokára leghamarabb Júliusra számítanék. De ha szűk marketinget akarnak a sorozatnak, lehet akár május végére rakják a premiert, bár úgy tudom, hogy a forgatás sokkal tovább tartott az Ahsokának (valamikor októberben fejezték be), mint az Obi-wannak (ott ahol hallottam szeptemberben zártak).

Előzetest mindenképpen sejtek, ez lesz bizony a következő sorozat. Ilyen jelenet megmutatása valószínűleg exkluzív lesz.

 

 

Bár most kíváncsi vagyok, hogy a Londonban lévő Celebration mennyivel lesz "nyitottabb" az idei eseménynél. Azért a legtöbb panelt nem is közvetítették (khm... TOTJ panel) szóval remélem jövőre jobb lesz a helyzet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Bizony, szerintem hamarosan jönni fog majd a részletes program is a panelekkel, amik fontosak lehetnek majd. :)

 

Legalább 3 dologra mindenképpen számítok:

- ROTJ 40 éves megemlékezés

- Mando+ infók (Mandalorian 3. évada ekkor még menni fog - bár lehet bejelentik, hogy dupla nyitány lesz vagy valami, valamint az Ahsoka is itt lesz, mint következő állomás, Skeleton Crew infók, stb.)

- Indy 5

 

Ezen kívül a szokásos panelek biztos hogy lesznek - Mark Hamill, Anthony Daniels, csak hogy néhányat említsek - amire én viszont kíváncsi vagyok, az két dolog:

1. Lucasfilm panel - tavaly volt ilyen, tkp. az első a SW Celebrationön, és nem csak SW híreket osztottak meg. Az Indy 5 új előzetesét ide várom, valamint talán végre már a SW filmekről is megosztanak pár infót.

2. Animációs panel - nem gondolom, hogy a YJA annyira nagy falat lenne, hogy egy panelt csinálnának neki, a Visions szerintem már annál inkább esélyesebb, viszont a Bad Batch nagyjából másfél héttel a Celebration előtt fog befejeződni. Vajon lesz-e neki panel, vagy túl korai? Egyáltalán idén akarják, hogy elinduljon a 3. évad (is) vagy megint lesznek kavarások. Vagy esetleg egy új animációs sorozatot jelentenek be? Tavaly ilyen volt a Young Jedi Adventures - amit live során fedtek fel - és valamilyen szempontból ide sorolható a Tales of the Jedi is, bár arról már korábban leleplezték, hogy érkezik. Érdekes lesz mindenesetre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 12. 08. - 17:02, Darth Cupsy írta:

Lehet rosszul emlékszem, de a Celebration az "SW" rendezvény nem "Lucasfilm" és SW cuccokon kívül más nem szokott lenni a keretein belül.

 

Szerintem nem ördögtől való ötlet a másik George Lucas alkotta John Williams zenéjével ellátott Harison Ford főszereplésével készült filmes franchise-t, ami ráadásul ezer egyéb apró szállal kötődik az SW-hez, egyaránt megreklámozni az SW Celebrationön. Szerencsére a rajongók többsége sem fogja fel olyan hermetikusan elzártnak a két dolgot, és a Celebrationön általában nagy számban vannak jelen Indiana Jones-relikviák illetve cosplayerek. Az Indy 5 júniusban kerül bemutatásra, és azelőtt már nem lesz se D23, se SDCC, tehát valszeg itt fogják bemutatni a rendes előzetest.

 

@Bence1997 Nem biztos, hogy lesz egyelőre Hamill. Nagyon örülnék neki, az összes eddigi európain jelen volt és a RotJ 40th adja magát, de már 2017 óta nem vett részt SW Celebration-ön. Jó lenne, ha ismét jönne. Szerintem a fő guest(-ek) a következők közül kerül(nek) ki: Hamill, Ewan McGregor, Hayden Christensen, Rosario Dawson, Pedro Pascal.

Akik szinte biztosan jönnek, azt érzem: Ian McDiarmid, Billy Dee Williams, Temuera Morrison. Akiket még simán bejelenthetnek: Diego Luna, Ahmed Best, Daniel Logan, Sam Witwer, Ray Park, James Arnold Taylor, Lars Mikkelsen, Jim Cummings, Corey Burton, Katee Sackhoff.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Szerintem nem ördögtől való ötlet a másik George Lucas alkotta John Williams zenéjével ellátott Harison Ford főszereplésével készült filmes franchise-t, ami ráadásul ezer egyéb apró szállal kötődik az SW-hez, egyaránt megreklámozni az SW Celebrationön. Szerencsére a rajongók többsége sem fogja fel olyan hermetikusan elzártnak a két dolgot, és a Celebrationön általában nagy számban vannak jelen Indiana Jones-relikviák illetve cosplayerek. Az Indy 5 júniusban kerül bemutatásra, és azelőtt már nem lesz se D23, se SDCC, tehát valszeg itt fogják bemutatni a rendes előzetest.

 

Ki mondta, hogy ördögtől való? Annyit mondtam SW rendezvény és nem szokott lenni rajta más, ebből gondolom most se lesz, de ha lesz engem az se zavar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kihagytad Daisy-t. :)

Fú, az nagyot szólna, de szerintem az új trilógia színészei, talán Isaac-ot és Kelly Marie Tran-t kivéve, nem annyira conokra, SW Celebration-ökre járó típusok.

 

Akikre sajnos nem nagyon lehet számítani: James Earl Jones, Frank Oz, Natalie Portman, Adam Driver, Daisy, John Boyega. Náluk még Samuel L. Jackson-t is jobban el tudom képzelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 01. 28. - 18:27, IndianaAndrisSolo írta:

Fú, az nagyot szólna, de szerintem az új trilógia színészei, talán Isaac-ot és Kelly Marie Tran-t kivéve, nem annyira conokra, SW Celebration-ökre járó típusok.

 

Akikre sajnos nem nagyon lehet számítani: James Earl Jones, Frank Oz, Natalie Portman, Adam Driver, Daisy, John Boyega. Náluk még Samuel L. Jackson-t is jobban el tudom képzelni.

Ha igazak a pletykák, és Lindelöf filmje a sequel utáni időkben játszódik Rey-jel, akkor szerintem tuti ott lesz idén.

 

Mellékesen egy THR-es újságíró egy Rey-es gifet posztolt Twitterre csak úgy valamelyik nap, bármiféle megjegyzés nélkül :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, RacerX írta:

Egy Haydenes közös fotóra vajon mennyi esély lehet? :D 

Ha kimész akkor van esély. :D 

 

16 perccel korábban, Yoda József írta:

Ha igazak a pletykák, és Lindelöf filmje a sequel utáni időkben játszódik Rey-jel, akkor szerintem tuti ott lesz idén.

 

Mellékesen egy THR-es újságíró egy Rey-es gifet posztolt Twitterre csak úgy valamelyik nap, bármiféle megjegyzés nélkül :D

Lehet, hogy meglepetés vendég lesz csak úgy, mint 2019-ben Ian McDiarmid. Új film bejelentés, és megjelenne a színpadon. Ütne! Ettől elvonatkoztatva, egy angliai SWC-n nehogy ne legyen már ott, amikor ott lakik egy köpésre. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis spekulálás:

- Hayden --> Ahsoka bejelentés? + ugye autogram

- Dennis --> ROTJ 40. évforduló

- Mads --> Indy 5 panel lesz majd valószínűleg (megint egy Lucasfilmes?)

- Katee --> Mandi 3. évada miatt + lehet megint lesz egy közös panel

- James --> autogram + valamilyen projekt? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 01. 30. - 19:34, RacerX írta:

Hát sajnos csak 2 napra, szóval pénteken vagy szombaton legyen. :D 

 

https://store.epicphotoops.com/star-wars-celebration-europe/2023/hayden-christensen :P

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg brutálisak az árak. Most már egy olyan rajongó vagyok, aki sokkal többet költ a szenvedélyére, mint 2016-ban, amikor még csak egyetlen Peter Mayhew autogramot vettem, és húztam a szám Mark Hamill-en, amit azóta is bánok. Most ez olyan áron van, hogy háromszor is meggondolom, kiket választok.

 

Fontos infó: lehet refundolni március 30-ig, és át is lehet váltani a megvett photo op, autogram jegyeket más guest-ekre, amennyiben bejelentenek még valaki ütőset.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.