Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

És a győztes valószínűleg nem meglepő módon az élőszereplős Star Wars sorozatok eddigi leglátványosabb és legkomplexebb csatája, azaz Mandalore visszafoglalása. Egy sereg mandalore-i harcos csap össze Gideon beskar osztagosaival, miközben Djarin a Dark Trooper páncélba bújt Gideonnal vív életre-halálra harcot, Grogu pedig a preatorianus őrséggel akasztja össze nem létező bajszát. Az egészet végül egy lezuhanó cikráló, valamint Djarin, Grogu és Bo-Katan összefogása zárja le, elhozva a véget Gideon moff-nak.

 

Ez az összecsapás 9 szavazattal nyert, míg a második Paz hősi halála lett 6 szavazattal. 1-1 szavazatot kapott Din és a kalózok űrcsatája, Bo-Katan és a kiborg összecsapása, a kalevalai légicsata és a lézerkapuknál vívott összecsapás Din és a beskar osztagosok részvételével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LEGJOBB ZENE

 

 

The Apostate

The Mines of Mandalore

The Convert

The Foundling

The Pirate

Guns for Hire

The Spies

The Return

 

Bár Ludwig Göransson a harmadik évadra átadta a stafétabotot Joseph Shirley-nek, ez a sorozat zenei anyagán cseppet sem érezhető. A stílus megmaradt, és további remek zenékkel bővült a kínálat. A szavazóknak sem lehetett egyszerű dönteni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szavazók döntése alapján két epizód büszkélkedhet a legjobb zene díjával. 5-5 szavazattal került az élre a The Mines of Mandalore és a The Return.

 

Négy szavazatot kapott a The Spies, 2-t a The Pirate és 1-1-et The Convert, a The Foundling és a Guns for Hire.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És végül a legutolsó kategória, amire mindenki várt:

 

A LEGJOBB EPIZÓD

 

The Phantom Menace

Attack of the Clones

Revenge of the Sith

...

 

Ja, nem, az másik. Tehát:

 

The Apostate

The Mines of Mandalore

The Convert

The Foundling

The Pirate

Guns for Hire

The Spies

The Return

 

Vajon melyik lett a harmadik évad legjobbja a Saga Fórum szavazói szerint?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a győztes 7 szavazattal a The Return!

qLug2Wp.png

 

Második helyen végzett a The Spies 4 szavazattal, harmadik lett The Mines of Mandalore és a The Convert 3-3 szavazattal, és a sort a Guns for Hire zárta 2 szavazattal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Utólag olvastam végig, jó volt így is sajnálom, hogy az élőről lemaradtam. 

A Mitoszaurusz és Bo győzelme kedvemre való, és bár nem nyert, csak zenei holtversenyt, de a Mines of Mandalore megmutatta erejét, számomra az egy nagyon hangulatos és jó rész volt. Leesett állal néztem gyermeki izgalommal minden képkockáját. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzáteszem még gyorsan, hogy a Mitoszaurusz feltűnése nagyon nagy szívdobbanást okozott, az akkora hűha volt nekem, mint Bo-nak, azthittem, hogy az évad végére Din a hátán fog lovagolni*, valami epic jelenetben, ehelyett "csupán" Bo Katan hitének megszilárdítása volt a szerepe vagy inkább maga a karakter definiálta újra magát általa. 

*Din a mitoszaurusz hátán.. Oké? Nem Bo hátán. Hova gondoltok! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.