Ugrás a kommentre

Szavazás - a harmadik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sajnos megint az lehet a gond, hogy régen volt a 3. évad már. A legnagyobb érdeklődés akkor lenne, hogy a szavazás azon melegében, az évadzáró utáni hónapban lenne. Akkor minden élmény még friss, és lendületből mehet az egész.

Tudom, hogy sok munka összerakni egy ilyen profit szavazólistát, ezért pláne fáj a szívem nekem is, hogy ennek ellenére lassan csordogálnak a szavazatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A New Hope-ot is régen mutatták be mégis emlékszünk rá. :D Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha valami emlékezetes, főleg SW téren akkor az egy ilyen szavazás alkalmával úgy is eszébe jut az embernek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 02. 11. - 20:30, Pildi írta:

Sajnos megint az lehet a gond, hogy régen volt a 3. évad már. A legnagyobb érdeklődés akkor lenne, hogy a szavazás azon melegében, az évadzáró utáni hónapban lenne. Akkor minden élmény még friss, és lendületből mehet az egész.

Tudom, hogy sok munka összerakni egy ilyen profit szavazólistát, ezért pláne fáj a szívem nekem is, hogy ennek ellenére lassan csordogálnak a szavazatok.

Igen, én is szavaztam, de sok esetben már nem nagyon emlékeztem hogy pontosan mi mikor történt. A képek és a videók azért segítettek.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi BB-nél úgy emlékszem, hogy külsős segítséggel sikerült ilyen jó számot elérnünk. Amúgy megnéztem és a Mandi eddigi évadjai se voltak olyan hű de nagy számok (34 és 32) és a 2. évad szavazása pár héttel a finálé után történt, szóval friss volt mindenkinek, a BB se kezdődött még el.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy már írtam, az időzítés kulcsfontosságú lehet. Évadzáró után 1 hónapon belül megtartva biztosan nagyobb érdeklődés lenne. Nem hiszem, hogy a sorozatban, a 3. évadában, vagy a szavazás lebonyolításában van a hiba, mert azok mindenképpen ennél sokkal jobb eredményt érdemeltek volna. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor megy egy sorozat, biztos többen olvasnak minket külsősök, s ha már az évadzárókor lenne híre a szavazásnak, s egy kb. dátum hozzá, akkor szerintem külsős szavazat is lenne több is. Persze egy kis marketing is mehetne az oldalon kívül is, az sosem árt.

 

Ne legyen már az a következtetés erről a szavazásról, hogy nem érdemes csinálni. Párhuzamot látok azzal, amit a Disney vont le szerintem hibásan a Solo igen mérsékelt bevételei kapcsán, hogy nem jó a témaválasztás, Harrison Ford nélkül nem érdekli a népet, stb, pedig leginkább csak a bemutató idözítésével és a marketingkampánnyal volt gond. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval rossz a marketinges. :DA Facebook oldalon is meg volt hirdetve. Amúgy csak szólni kell Rixonnak, ő meghirdeti ezeket. :) Viszont akkor olyan szavazós oldal kell ami nem fizetős.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én le is egyszerűsíteném. Ismerjük @Dzséjt fétisét de nem biztos hogy ennyire el kell vinni a szavazást a technológia irányába. Lehet a kevesebb több lenne néhány ütős kategóriával. Legjobb női karakter, legjobb férfi, legjobb idegen lény, legjobb epizód, legjobb akciójelenet aztán jó éjszakát. Persze lehetne más kategória is, lényeg hogy ne vesszünk el a részletekben. Lehet a kevésbé hardcore rajongókat eltántorítja a túl sok kategória. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudnak úgy is szavazni, hogy nem az összesre hanem pl. csak arra amire szeretnének. 

 

Mindentől független kíváncsi leszek az eredményekre és a műsorra. Este nyolc can't come enough soon. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát Nem az én fétisem, nem én egyedül találtam ki ezeket a kateóriákat. Egy újat leszámítva mindegyik az első évad óta része a szavazásnak, és mindre ki volt kérve a vélemény akkoriban. És azóta mindegyik mandis évadszavazás 13 kategóriából állt, szóval nem tudom, hogy most hirtelen miért lenne ez sok. Idén az egyetlen új kategória a páncél lett a Sidekick kategória helyett. Gondoltam, jó poén lehet, ha már egy olyan sorozatról van szó, amiben a páncél az alfája és omegája a főszereplőnek, a sidekick meg kábé értelmetlenné vált (totál felesleges lett volna harmadszor is megszavaztatni ugyanazokat az embereket, pláne, hogy néhány rész erejéig a címszereplő is sidekick volt). És erről előzetesen egyeztettem Ody-val. Ha valakit ez az egy csere elrettentett, az nem is akart igazán szavazni.

Ám, ha valakinek nem tetszik ez a felállás, és máshogy szeretné, hajrá, mindig nyitva áll a lehetőség, de sajnos nem láttam a kezek rengetegét lengedezni, amikor @Ody Mandrell tavaly áprilisban feltette a 10 ezer forintos kérdést: "Ki vállalja a szavazás lebonyolítását?"

 

Szvsz. nem kell ezt túlmisztifikálni. K*rva későn rendeztük ezt le. Lassan egy éves lesz az évad (március 1-jén), túlvagyunk az Ahsokán, mindjárt itt a The Bad Batch záróévada, azóta már egy új Mandi-filmet is bejelentettek. A lőtéri kutyát sem érdekli már az, hogy mi volt a The Mandalorian 3. évadában, egyszerűen teljesen másra fókuszálunk. Őszintén én ennyi szavazatot sem vártam, simán reálisnak tartottam, hogy a Resistance első évadát is alulmúljuk ennyi idő távlatából. Rosszúl lett időzítve, ennyi. Egy ilyen szavazást pár héttel a szezon zárása után le kell tudni, amikor még megvan a lelkesedés, a hype, az emlékek frissek, nem egy évvel később, amikor már egy másik sorozat is le van tudva és a küszöbön a következő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, azért egy kis lelkesítést is írhatnál az esti móka előtt. :D 

 

13 perccel korábban, Dzséjt írta:

Egy ilyen szavazást pár héttel a szezon zárása után le kell tudni, amikor még megvan a lelkesedés, a hype, az emlékek frissek, nem egy évvel később

A TBB második évadánál csináltam azt, hogy a sorozattal párhuzamosan írtam a jelölteket így amint vége lett az évadnak azonnal indult a szavazás. De persze ez is idő, előkészület, stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No hát akkor hölgyek és urak és akik egyik kategóriába sem esnek bele, közeledik a The Mandalorian harmadik évadának megkésett, de nem megtört szavazásának eredményhirdetése. Még egy óra, és bele is vágunk a lecsóba.  Az eredményeket tekintve szerintem lesz egy-két meglepetés, sőt egy-két kettős győzelem is akadt. Addig is egy kis nosztalgia:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, akkor hát kezdjük. Az első kategória:

 

LEGJOBB ŰRJÁRMŰ

 

A kalózok vadászgépe

Alpha-3 Nimbus V-szárnyú

Arquitens osztályú Class 546 cirkáló

BTL-A4 Y-szárnyú

Din Dijarin N1 vadászgépe

Fang osztályú mandalore-i vadászgép

Gorian Shard kalózhajója

Gozanti osztályú hordozó

H típusú Nubian jacht

Imperial osztályú csillagromboló

Kom’rk osztályú vadászgép/szállítóhajó

LAAT/i ágyúnaszád

Lambda osztályú T-4a komp

Shuggoth teherhajója

T-65B X-szárnyú

TIE/IN Elfogó

TIE/sa Bombázó

 

A jelöltek egyike olyan magabiztossággal teljesítette ezt a kört, mint amilyen biztos, hogy a Millennium Falcon 12 parsec alatt teljesítette a Kessell-futamot, ha határozottan lefelé kerekítünk. Na de vajon melyik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a győztes nem más, mint a gép, ami nyilvánvalóan nem egy Razor Crest, hanem egy kézzel készített N1 csillagvadász.

rqeuNUO.png

 

A Din-család hot-rod gépjárműve 8 szavazó számára volt az idény legjobb űrrepülőgépe, 5-en viszont a fafejű Gorian Shand kalózhajójára tették a voksukat, amely teljesen új típusként robbant be Nevarro légterébe, majd robbant le Nevarro City tőszomszédságában. További helyezettek 1-1 szavazattal:

  • Alpha-3 Nimbus V-szárnyú
  • Arquitens osztályú Class 546 cirkáló
  • Gozanti osztályú hordozó
  • H típusú Nubian jacht
  • Kom’rk osztályú vadászgép/szállítóhajó
  • LAAT/i ágyúnaszád
Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.