Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Leszedtem a spanyol kamerás változatot, de 1 perc után leállítottam. Sajnos ez nemcsak hogy Spanyoloszrágban került rögzítésre, de a hangja is spanyol, így szinte semmit sem érteni belőle.

Szerintem holnapra lesz normálisabb változat, aki el akar csábulni, hamarosan megteheti (mondjuk a második ep3 trailert is perui nyelven láttuk először, de az azért mégis más... :) ).

 

A Visual Guide egész jó lett, tele van már a sorozat epizódjaiból származó képekkel / infókkal is

(bár ki volt ide linkelve augusztus elején, valahogy akkor nem hordozott nagy hírértéket

itt a teljes, de a jobb minőségű képek mindig üdvözítőek:

 

http://web.interware.hu/tbartha/starwars/cw/

 

Ja, és ennek a filmnek a leghangulatosabb a "LUCASFILM LTD." logója a filmtörténelemben!!!

Majd meglátjátok / halljátok, hogy miért... :)

 

Fantasztikus film lesz ez!!!

Szerkesztve: - Tibur55
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos az 52.jpg az utolsó.

Ha ez nem a teljes, akkor csak neked van meg az összes oldal.

 

Iszonyú jó lett, ez, a zene és a tv-s interjúk teljesen felspannoltak az utóbbi napokban.

 

Hülye spanyolok, hogy miért nem az angol kópiát kamerázták le!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne hülyéskedj, már 3 órája itt filózok, hogy megnézzem-e ezt a hülye spanyol változatot. Az első 2 percen túlvagyok, hát az valami eszméletlen feelinges.

Nem nézem tovább. Nem nézem tovább. Nem nézem tovább.

 

Spoiler:

A csillagromboló híd szürke ruhás tiszttel, aki holofónon beszélget Yodáékkal! Mace meg a jedik Palpatine irodájában! Akkora a hangulat, hogy az leírhatatlan. És ez még csak az első 2 perc!!!

 

A torrenteket elárasztották az angol linkek, de eddig mind fake.

Ody, nem hiszem, hogy lesz normális minőség belátható idő belül. A Batman-nél jól kibírtad a moziig. Itt hogy-hogy más a helyzet???

 

Az az ep3 premierről kifele jövet valaki azt mondja, hogy 3 év múlva megint moziba megyünk SW filmre, jól a képébe röhögünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus, nekem is megvan már a spanyol változat, mivel egyik ismerősöm áthozta DVD-n, hogy neki megvan és ezt látnom kell, mivel nagyon jó, ő már megnézte. Most itt ülök és nem tudom mit nézzek: Hellboy-t vagy gagyi kamerás The Clone Wars-t :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csigavér. :D Egy gagyi mono hang meg zajos, homályos kép nehogymá' vissza tudja adni a mozi feelingjét. Türelem, türelem. Senki se fog lemaradni semmiről :)

Itt nem a lemaradásról van szó, hanem arról hogy előbújt a gyermeki énem és az bizony nem tud várni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor végy példát a Robikáról (rólam)! :D Jó Jedi módjára ellenállok a sötét oldal kísértésének. Megelégszem az ide belinkelt képekkel, trailerekkel és spoilerekkel... :) A filmet majd azután töltöm le, ha megnéztem a moziban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á! Nem bírom ki. Éljen a Guerra de Los Clones :D Elkezdtem nézni, bár tudom, hogy nem szabadna, de... gyenge vagyok... a Sötét Oldal pedig.... túlontúl erős....

Spoiler:

Már az első percekben feltűnik Luminara és a tisztet Wullf Yularen admirálisnak hívják, kivekl Mace és Yoda beszél az elején. Ő Anakin flottájának parancsnoka.

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mina! Majd írsz olyan véleményt is ami nem spoileres és amiben általánosságban értékeled a filmet minden konkrétum nélkül? Jó lenne! De hogy lehet nézni a filmet így, hogy két percenként beírsz? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ellenállok ezekkel a megszakításokkal az Erő sötét oldalának.... ami hívogat....

De én.... nemet mondok neki.... Sajnálom. A Christophsis-i csata kezdetéig bírtam. Inkább olvasom a könyvet.

Bocsi Ody, de nem kapsz még kritikát. Majd ha az Erő Sötét oldala bevet olyan dolgokat, hogy R5 meg angol nyelv magyar felirattal. :D

 

 

Tibur, te a logo alatti "hangokra" gondoltál?

 

 

Képes enciklopédiából a Super Battle Droid jellemzésből egy mondat

 

Regular droids often call them "sir" or "boss", but supers never seem to notice this odd courtesy.

:D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a filmet. Nagyon tetszett nekem, bár nem nézetném meg kicsi gyerekekkel. Mert a láttotak alapján ez nem nekik való. Sajnos a beszédekről nem tudok sokat mondani, lévén spanyol nyelvű. Ahsoka karaktere szerintem eléggé ki van dolgozva, a tipikus ifjonc padawan. Az összecsapások lenyűgözőek, bár a legtöbbjét már láttuk. Nem tudom már ki mondta, hogy reméli Rotta nem fog fingos-büfögős poénokat csinálni. Neki nem kell aggódni, csak abban az egy jelenetben volt az. Helyette inkább csecsemő módjára viselkedik, Ahsoka pedig úgy is bánik vele. A tipikus Star Wars filmek vége pedig itt is olyan, mint eddig. (csak zene)

Pozitívum: Érződik minden percében a Star Wars feeling. Nagyon tetszettek a Jawák benne. A zenék is megfelően vannak benne elhelyezve.

Negatívum: A rohamdroidok megint sokat viccelődnek. Rövid.

 

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.