Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi Ody! :rock:

 

Én egyébként azt hiányolom, hogy azt a bizonyos katarzist nem lett volna olyan nehéz elérni, néha már majdnem ott tartottam személy szerint, csak nem vitték végig.

Szerintem nem is akarták. Majd írok én is róla bővebben a premier után. Egyébként Ahsoka karaktere nekem is nagyon bejön, pedig eleinte én se szíveltem. Fel van vágva a nyelve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De csak akkor ha Keddre meglesz a létszám :D:rock:

Keddig mindenki döntse el! :)

 

Akik eddig biztosan jönnek (titeket az asszonnyal nem számolva): Pildi, frenkie, Dzséjt és én. Biztos kihagytam valakit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keddig mindenki döntse el! :)

 

Akik eddig biztosan jönnek (titeket az asszonnyal nem számolva): Pildi, frenkie, Dzséjt és én. Biztos kihagytam valakit. :D

Plusz még ugye Orki :rock: Végre titeket is megismer. :P

 

Ja és igen, Kedd a határidő, akár tetszik...akár tetszik. :D

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz még ugye Orki :rock: Végre titeket is megismer. :P

 

Ja és igen, Kedd a határidő, akár tetszik...akár tetszik. :D

Igen. :) Szóval aki jönni szeretne, bővítse ki nevével az alábbi névsort.

 

Clone Wars mozi:

 

Pildi, Miss Karrde, orki, frenkie, Oldfighter, Dzséjt, Ody

 

Remélem Bomarr is hamarosan felbukkan. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor oldie leszel Te a jegyrendelő? Így mentesíted pildit. :rock:

Jaj, mert ez eddig olyan nagy teher volt... :D

 

Oldie: Mivel most úgy tűnik, nyolcan leszünk, és egyszerre úgyis csak 4 jegyet lehet rendelni, javaslom, osszuk meg a dolgot: Te rendelsz a D sorba, én pedig a C-be (mert az van feljebb). :) Vagy keverhetjük is, hogy melyik sorba hány jegy kellene. :P

Ha pedig Bomarrt is érdekli a dolog, akkor majd eldöntheti, melyik sorhoz csatlakozna. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, mert ez eddig olyan nagy teher volt... :P

 

Oldie: Mivel most úgy tűnik, nyolcan leszünk, és egyszerre úgyis csak 4 jegyet lehet rendelni, javaslom, osszuk meg a dolgot: Te rendelsz a D sorba, én pedig a C-be (mert az van feljebb). :rock: Vagy keverhetjük is, hogy melyik sorba hány jegy kellene. :P

Ha pedig Bomarrt is érdekli a dolog, akkor majd eldöntheti, melyik sorhoz csatlakozna. :)

Rendben :D De lehet az E-be is venni, én oda gondoltam, csak felcseréltem a betűket. :D Az E meg a D tényleg elég távol van a hátsó faltól, hogy "nekünk" surround buziknak is megfeleljen. Igazam van Dzséjt??? :P

 

Szóval meglátjuk hányan gyűlünk össze és majd elosztjuk a bandát. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben :) De lehet az E-be is venni, én oda gondoltam, csak felcseréltem a betűket. :rock: Az E meg a D tényleg elég távol van a hátsó faltól, hogy "nekünk" surround buziknak is megfeleljen. Igazam van Dzséjt??? :D

Kivételesen igazad van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem is akarták. Majd írok én is róla bővebben a premier után. Egyébként Ahsoka karaktere nekem is nagyon bejön, pedig eleinte én se szíveltem. Fel van vágva a nyelve. :)

Szerinted Ody miért nem? Csak röviden fejtsd légyszi, még a bővebb írásod előtt.

Miért nem akartak minden szempontból kiemelkedőbbet alkotni. Nem kellett volna nagy dolog csak pár elindított helyzetet végigvinni. Anakin Ashoka komolynak ígérkező beszélgetéseiben sokkal több lehetőség volt szerintem, hogy olyan dolgokat felszínre hozzanak, amit Anakin sem Obi-Wannal, sem Padméval nem tud őszintén megosztani.

 

Személy szerint 3 ilyen ziccerre emlékszem a filmben, de nem kezdtek vele semmit, csak váratlanul témátváltottak, vagy jelenetet.

 

Ashoka valóban nagyon megkedvelhető, nagy illik rá, hogy Szájas. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt a könyv. Én amúgy is szeretek adni a külsőségekre is, itt például angyon tetszett a dombornyomású Star Wars a Klónok Háborúja felirat és a szolid hátsó oldal. Nagyon jól kiegészíti a filmet, többet tudunk meg a motivációkról és az 501-es avagy a Torrent légióról.

Itt is, mint a Stover-féle adaptációban már az elején tudjuk hogy Palpatine=Sidious (aki nem mellesleg magában élvezi, hogy Yoda ott ül előtte pár méterre és nem tudja, hogy ki is ő valójában) és Ziro is Dookuval van ami öröm, hisz a filmből az előbbi emlékeim szerint nem, utóbbi csak a végén derül ki. Az viszont nem tetszett, hogy nagyon sokszor gondol Anakin az anyjára és a buckalakókra. Na meg az, hogy Sidious le Dooku hercegezi Tyrannus nagyúrt. Ez olyan, mint a Sith-eknél volt egy kémhírben, hogy a Mustafaron Anakinnak szólítja Vadert Sidious.

 

 

Kedvenc részletem:

Anakin tudta, hogy tekintetek követik majd őket. A nyílt sivatagban nincs hová bújni. Ám a figyelem még nem rájuk irányult - egyelőre legalábbis - hanem arra, ami a Twilightból maradt. Pár száz méternyi gyaloglás után visszapillantott a válla felett, és látta, amint a szemételtakarító javák máris nyüzsgő rovarrajként lepik el a roncsot, szétszerelik a hajót, és láncot alkotva mindent magukkal visznek, amit csak képesek mozdítani. R2-D2 is forgatta a kupoláját és csiripelni kezdett. Közölte vele: nem szívesen találkozna javákkal egy sötét sikátorban. Igazából a hidraulikus csavarkulcsok aggasztották.

- Ne aggódj, pajtás, ilyesmi soha nem eshet meg veled! - nyugtatta Anakin

 

 

Summa: Ajánlom nagyon a könyvet, az idei legjobb Star Wars könyv.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj, volt még valami, ami nekem nagyon furcsának tűnt a szinkronban. Ahsoka "Artucská"-nak hívta R2-t. Nem tudom, hogy ez honnan jött...

Ahsoka a Tatooine -on 'artooie' -nak hívja a droidot. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Itt is, mint a Stover-féle adaptációban már az elején tudjuk hogy Palpatine=Sidious (aki nem mellesleg magában élvezi, hogy Yoda ott ül előtte pár méterre és nem tudja, hogy ki is ő valójában)

 

Ez remek hír, én lennék a legboldogabb, ha a sorozatban is így lenne. Mekkora epizód lehetne, ami róla szól!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira fel tudnak dühíteni a hozzászólások a kritikához vagy maga a kritika. Most ez még jó kritika, egy korrekt írás. De ennek meg a portnak a hozzászólói :(

Ilyeneket kellene egyedül hagyni Ventress úrral... ö... asszonnyal

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted Ody miért nem? Csak röviden fejtsd légyszi, még a bővebb írásod előtt.

Egyszerűen ennek a filmnek nem az a feladata, hogy egyik katarzisból a másikba juttasson! A Tartakovsky féle CW -től várt ilyet valaki? Nem. Ha ezt a CW -t is a TV -ben mutatják be, akkor nincs ilyen várakozás. Ez egy 100 részes sorozat bevezetése, aminek tökéletesen megfelel a film. Van benne humor és dráma is, bár az előbbi jóval dominánsabb. Én azért örülök ennek, mert egy remek ívet adhat az egész sorozatnak. Egyébként még mindig azt gondolom, hogy nagyon jó az egész. Azokat se értem akik a történetet egy kézlegyintéssel intézik el. Ennél többet ér! Korrektül megírt az egész, és bár nem kell egyetem a megértéshez, ettől még nagyon jó, és ami a fő, szórakoztató! Egyébként ha katarzist akarsz, akkor az Anakin Dooku párbaj felér azzal. Pont olyan hosszú amennyire szükséges, és mind a párbeszéd mind a zene, kiegészítve a környezettel, fenomenális! A film legerősebb jelenetei közé tartozik.

 

Ez egy moziban bemutatott TV film!! Kéretik így tekinteni! Belecsöppenünk a Klón háborúba, nem kell itt magyarázkodni mert aki benne van az SW világában az pontosan tudja miről van szó. Tökéletes kiegészítése lesz a filmeknek. A hangsúly a kiegészítésen van, hisz ennek ez a szerepe semmi több.

 

Remekül megcsinált kaland a Clone Wars. Nem kell hasonlítgatni semmihez, hanem leülni elé és élvezni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a mozizást kihagyom, valószínűleg nem fogok ráérni. Majd megnézem kicsit később, talán egy hétre rá.

 

Más: Látom, kicsit eldurvultak a dolgok odaát egy blogban. Szerintem eléggé túl lett reagálva a dolog, végülis nem történt más, minthogy valaki kicsit nagy arccal, de érvekkel alátámasztva leminősített egy filmet. Ilyen véleményekre lehet számítani egy csomó ember részéről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Látom, kicsit eldurvultak a dolgok odaát egy blogban. Szerintem eléggé túl lett reagálva a dolog, végülis nem történt más, minthogy valaki kicsit nagy arccal, de érvekkel alátámasztva leminősített egy filmet. Ilyen véleményekre lehet számítani egy csomó ember részéről.

Jó. De ugye ott a reagálás lehetősége amivel ezúttal sokan éltek. Ez miért baj? És főleg miért túlreagálás? Különböző helyeken így is annyi hülyeséget szoktak összehordani az SW-ről, hogy egy kis füstölgést már igazán megért ez a vélemény. Egyébként pedig egy rajongó ne legyen halvérű.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.