Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hugi. Neked kampeca. :roll: Egy kis megfázás még nem ok! :D Na megállj csak!

 

Fizetni nem kell, legfeljebb majd más ül a helyedre vagy azt a helyet voisszamondjuk. :)

 

És persze gyógyulj meg!

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Ne mondd ilyeneket ebben a félévben már tanulunk biológiát nem akarok meghalni...................Egyébként a 39.5 fokos láz az kis megfázás?

De mondok. :roll:

Az a 39,5 fok egy 70 fokos kisüstivel simán lejebb vihető :):D

Eh, hogy neked mindig össze kell szedned valamit. Kérjünk húsikaleveskét odaát? :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki mondja már el nekem, hogy Jabba miért is utálja a Jediket? Ezt már Bomarr után Simon Zolitól olvasom másodszor. Qui-Gon az EPI -ben a huttokhoz akart menni igazságszolgáltatásért, Luke az EPVI -ban sem azért szorult mert Jedi volt. Nem értem a dolgot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

orki: Én átvenném a jegyet, de nem tudom, hogy milyen árú? Én magamnak kedvezményes jegyet rendeltem. Ha Oldfighterék meg tudják oldani, hogy én kedvezményest kaphassak ha már teljes árút vettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a szinkron miatt nem kell aggódni, mondom, mint elfogult, mert én nagyon szeretem anyanyelvemen hallgatni a galaxist.

Mozifilmeknél nem rosszabb a szinkron színvonala, sőt, magyarban jobban el tudják kapni a karaktereket. Jobban kijön, hogy nem mindenki veszi magát túl komolyan, ez a játékosság aminek ez az egész CW szánva van magyarban jobban kijön szerintem.

Egyedül akik komolyabbak akarnak lenni, kicsit nyögve nyelősek, pl Dooku, Padmé.

 

Angolnál szerintem jobb, mert nekem Anakin (de több más szereplő) eredeti hangja nem passzol eléggé. Nagyon hallatszik, hogy ez nem Hayden. Obi-Wan angolja nagyon jó. Szóval számomra a sokkal megszokottabbak a magyar hangok, mint néhány eredeti. Ebben mindenképp jobb a magyar az én fülemnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki mondja már el nekem, hogy Jabba miért is utálja a Jediket? Ezt már Bomarr után Simon Zolitól olvasom másodszor. Qui-Gon az EPI -ben a huttokhoz akart menni igazságszolgáltatásért, Luke az EPVI -ban sem azért szorult mert Jedi volt. Nem értem a dolgot...

Jabbának volt egy olyan kijelentése a Jedi visszatérben, hogy ő már akkor írtotta a Jediket amikor jelentett valamit az a szó, hogy Jedi. Hogy miért arra talán most jöhetne valami válasz a sorozatból.

Remélem erre gondoltál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

orki: Én átvenném a jegyet, de nem tudom, hogy milyen árú? Én magamnak kedvezményes jegyet rendeltem. Ha Oldfighterék meg tudják oldani, hogy én kedvezményest kaphassak ha már teljes árút vettek.

Nem tudom hogy vitelezhető ki utólag, de én teljes árú jegyeket rendeltem. Legfeljebb megérjük a pénztárost, hogy ne teljes árúként adja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jabbának volt egy olyan kijelentése a Jedi visszatérben, hogy ő már akkor írtotta a Jediket amikor jelentett valamit az a szó, hogy Jedi. Hogy miért arra talán most jöhetne valami válasz a sorozatból.

Remélem erre gondoltál.

:) Én akkor más filmet láttam. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki mondja már el nekem, hogy Jabba miért is utálja a Jediket? Ezt már Bomarr után Simon Zolitól olvasom másodszor. Qui-Gon az EPI -ben a huttokhoz akart menni igazságszolgáltatásért, Luke az EPVI -ban sem azért szorult mert Jedi volt. Nem értem a dolgot...

Spoiler:

Qui-Gon valszeg nem a jó jedi-hutt kapcsolatok miatt akart a huttokhoz menni igazságszolgáltatásért, hanem csak ráakart ijeszteni Watto-ra. Azt egyébként tényleg nem tudni, hogy Jabba hogy is viszonyul a jedikhez, de szerintem is sokkal jobban simult volna a nagy filmekbe a CW, ha nem úgy ér véget, hogy Jabba kikiséri a jediket és még Yodával is talizik egyet. Ő, akinek az a fejvadász szimpi aki felakarja robbantani az udvartartásával együtt... valahogy Jabba nem is Jabba igazán ebben a filmben. Ziro tényleg sokkal jobb nála.

 

Egyébként az animációt kellemes meglepetés volt a nagy vásznon látni. Egyedül a szikla-megjelenités nem ment igazán, se a Teth-en, se a Tatooine-on, de egy csomó jelentnél nagyon is müködik a dolog. Az űrjeleneteknél, plusz a nagy-totáloknál sejtettem, hogy miért gondolta Lucas, hogy ez mozifilmbe való.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Rám a gondolatod ereje nem hat, fiú. Az emberi tudat sémái nincsenek rám hatással. - Aztán, mint ami utólag jutott eszébe, hozzátette: - Én már akkor gyilkoltam a fajtádat, amikor még jelentett valamit az, hogy Jedi."

/James Kahn: A Jedi visszatér 38. oldal Kozmosz kiadó 1985"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom hogy vitelezhető ki utólag, de én teljes árú jegyeket rendeltem. Legfeljebb megérjük a pénztárost, hogy ne teljes árúként adja.

Nálam van egy kiadó diák jegy, mert én három diákot és egy teljes árut rendeltem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr, mi volt a meglepi a stáblista végén?

Spoiler:

Végigültük a stáblistát és a végén beadnak öt jawát, amint egy alkatrészen marakodnak, majd eldobják és abból lesz a Lucas Animation logója :)

 

Ody: Meglehet. Jabbát én akkor birom mikor igazán nagy szemétláda. Itt erre most sajnos nincs esélye.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobbulást, Orki!

Ilyenkor ősszel már Pécsen is szokás zoknit húzni az ágy lábára... :) Ja, és igen a kisüsti... Valóban, a kalapkúra hatásos gyógymódja a megfázásnak! :)

 

Minimum ezer oldal??? :o:D Te ennyire türelmes vagy? Ki tudod várni azt a néhány hónapot, amire ezer oldalt bepötyögtetünk? Gratula! :):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Rám a gondolatod ereje nem hat, fiú. Az emberi tudat sémái nincsenek rám hatással. - Aztán, mint ami utólag jutott eszébe, hozzátette: - Én már akkor gyilkoltam a fajtádat, amikor még jelentett valamit az, hogy Jedi."

/James Kahn: A Jedi visszatér 38. oldal Kozmosz kiadó 1985"

 

Ebben a könyvben írják azt is, hogy Obi-Wan öccse Owen bácsi, nem? Úgyhogy ez felejtős...

(Anakin és Obi-Wan testvérek lennének!!!)

 

Vagyis Jabba egy régi EU-ban utal valami homályosat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz :) bár én csak beírtam, hogy hol mondta Jabba.

 

Viszont aki a mozit látta és úgy kifogásolja Jabba viselkedését, az ne olvassa el a könyvet, mert ott még jobban rátesznek.

Hát ez így akkor egy újabb fricska lenne a régi rajongóknak és tuti tovább bomlik az SW rajongótábor. Legközelebb talán az lesz, hogy Yoda végül is egy sith, csak ő a jobbik fajtából.

Ejnye Lucas, ejnye......

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mijeza tömeges megbetegedés? C-vitamin, gyerekek, C-vitamin. napi 500 mg és az embernek nem lesz baja (tapasztalat)

 

Amúgy nem tudjátok véletlenül hol lehet kapni a matricás albumot? Már 1 hete keresem, de egyik újságosnál sincs :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.