Ugrás a kommentre

Part 3 - Time to Fly


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, csoli1138 írta:

Vicc oké, veszem, de tragédia lenne, ha ő lenne. Berángatott suta fordulat, a videojátékok világából szintén egy igazi hős, akivel sokan azonosultak, akik játszottak, és mégtöbben NEM, akik nem játszottak. Ráadásul Cal, amolyan jó vidójátékos módon, de az sw egyik legerősebb jedije szerintem, ami az élőszereplős világgal szinte összeegyeztethetetlen. 

Na meg ugye ellőné a 3. videojáték végét, ha így derülne ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De ha itt megint előáll egy ilyen új képzési és filozófia alaptétellel, az igen csak aggasztó lesz, mert az már komolyabban is átírja az eddig lefektetett alapokat.

Szerintem a Lucas-i koncepció része volt az is, hogy a jedi rend szabályai nem elég jók. Nekem a prequelekből egyértelműen az jön át, hogy a jedi rend túlságosan is begyöpösödött és nem elég életszerű szabályok mentén működik, amikor a növendék képzésről van szó. Szerintem Lucas nem akarta azt sugallni, hogy amit a jedik csinálnak az tökéletes és nem érdemes rajta változtatni. 

 

Ugyanakkor az nekem se tetszene ha egy gyenge Erőképességű illetőből valami óriási jedi vállna. Legyen fontos az Erőérzékenység. De szerintem Filoni nem is akar Sabine-ból valami atomerős jedit faragni. Vagy legalábbis remélem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Főleg a kiválasztásra gondoltam, hogy kiből lehet Jedi. Ha csak annyi kell, hogy nagyon akarom és kitartó vagyok az szerintem gáz. 

Igen ezt én is írtam, hogy nem kellene azt sugallni, hogy bárki lehet jedi. Szerencsére árnyaltabb a helyzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Komolyan italosan nézel új sw-t? :)

Ez durvább mintha úgy vezetnél, ha engem kérdezel! Ezentúl semmit nem vehetek komoyan tőled? Hát ilyet? ;)

Csak esélyt adok nektek, hogy felzárkózzatok. :P 

 

1 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Azok a kémjelentések a Lego szettre vonatkoztak, amiben valóban nem zöld hairpiece-szel jelenik meg Jacen.

Aztán? Nem egy Lego szett nem éppen filmhű, szóval, ahogy már nem egyszer írtam, azokból sem szabad következtetést levonni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új starfighter szett is becsapós lett, mert Shin Hati csillagvadásza egy E-szárnyúval viaskodik benne, pedig az E-szárnyúak Sabine - t kergették az első részben. Szóval a lego legjobb esetben is csak részinformáció. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Dzséjt írta:

Aztán? Nem egy Lego szett nem éppen filmhű, szóval, ahogy már nem egyszer írtam, azokból sem szabad következtetést levonni.

Gondolom Indi arra célzott hogy a kémjelentés a lego szettre vonatkozott, és nem is tévedett, mert ott tényleg nem zöld a haja. 

 

Megjegyzem, nekem csak másodjára tűnt fel a filmben is a zöld haj, elsőre azt hittem sötét fekete. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nagyon szép jelenet volt, ahogy Hera ránéz a fiára, amikor Jacen mondja, hogy ő is Jedi akar lenni. Kicsit olyan keserédes pillantásnak tűnt, egyértelműen Kanan jutott eszébe. Winstead nagyon jó választás volt erre a szerepre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is nagyon bejön az élő Hera! Hogy Jacen kap e még időt, nem hiszem, de az is jó volt, hogy máris szerepelt. Persze, hogy jedi szeretne lenni, az lehetőségekkel teli, még akár Rey filmjében, de korábban is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

akcióorientált epizódokkal úgy vagyok, hogy látványos és jó, de sokat nem lehet írni róla, legalábbis ami engem illet.

Egész jól belelendültél azért. ;)

 

 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Marrok jó lesz ismeretlennek is.

Magam nem találgatok, hogy ki van a maszk mögött. Lepjenek meg!

Vagy ki se derül és egyszercsak kinyiffan. :D Volt már ilyen. 

 

Alig várom, hogy a főadmi életjelet adjon. 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is senki lesz Marrok karaktere, sőt, következő részben szerintem ki is nyiffan/elfogják a "jók", az előzetesek alapján nekem így tűnik. Az biztos, hogy a kövi részben jön a Shin vs Sabine, Marrok vs Ahsoka kettős párbaj, és az is biztos az előzetesekből, hogy Ahsoka eljut Baylanig, tehát Marrok veszíteni fog :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

5 perccel korábban, csoli1138 írta:

Én semmiféle meglepit nem sejtek Marokk kilétével kapcsolatban. Nem is vágyom rá. Sokkal fontosabb kérdéseket is felvetett a sorozat. 

Egyetértek, felesleges húzás lenne. Mindig ez a teóriagyártás ha valami maszkos fickó megjelenik a történetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintem is senki lesz Marrok karaktere, sőt, következő részben szerintem ki is nyiffan/elfogják a "jók", az előzetesek alapján nekem így tűnik. Az biztos, hogy a kövi részben jön a Shin vs Sabine, Marrok vs Ahsoka kettős párbaj, és az is biztos az előzetesekből, hogy Ahsoka eljut Baylanig, tehát Marrok veszíteni fog :)

 

Milyen szerencse hogy bár próbálom nem nézni ezeket a spotokat, itt vagy te és lelövöd nekem a következő rész történéseit...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spotok hivatalos anyagok, nem minősülnek spoilernek. Azt azért remélem nem várod el, hogy csak azért mert te nem nézel előzeteseket/spotokat, ezeket spoiler kapcsoló mögött tárgyaljuk.

 

Mellesleg simán benne van, hogy tévedek, és nem úgy lesz, ahogyan azt én leszűrtem abból az 1 percnyi anyagból, ami benne van az előzetesekben, de még nem láttuk őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

A spotok hivatalos anyagok, nem minősülnek spoilernek. Azt azért remélem nem várod el, hogy csak azért mert te nem nézel előzeteseket/spotokat, ezeket spoiler kapcsoló mögött tárgyaljuk.

 

Mellesleg simán benne van, hogy tévedek, és nem úgy lesz, ahogyan azt én leszűrtem abból az 1 percnyi anyagból, ami benne van az előzetesekben, de még nem láttuk őket.

Azt várom el, hogy az adott rész topikjában az adott részről beszélgessünk, és ami majd ezután következik az legyen spoilerként kezelve, mint ahogy az is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy lenne valami spoiler, ha meg se jelent az adott rész? És miért ne lehetne spekulálni hogy hogyan tovább az alapján, amit eddig tudunk? A szabályzat melyik pontja tiltja ezt?


 

Idézet

 

Először is, nem spoiler az, ami benne van a trailerben, spotban vagy egyéb, a készítők által hivatalosan kiadott videóban, írásos anyagban, vagy rajta van a posztereken, hivatalos képeken, de az sem, amit az alkotók elárulnak interjúban vagy rendezvényeken a premier előtt. És ha valami már szerepelt hivatalos anyagban, az onnantól semmi másban sem spoiler. Ezek hivatalos, az alkotók áldásával kiadott információk, és ha ők úgy határoztak, hogy nem számítanak spoilernek, akkor nem a mi tisztségünk felülbírálni őket. Ezekről lehet szabadon írni.


 

 

Illetve:

Idézet

Sorozatoknál az egyes epizódok topikjában az új részt követő epizódokban történt eseményekre csak spoiler kapcsoló mögé rejtve lehet írni.

 

Utóbbi addig nem értelmezhető, amíg további részek nem jelentek meg.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, végony jég az, hogy mi spoiler és mi nem, bár a hsz-t likeoltam, az előzeteseket mind láttam, de a következtetések így összeszedve, hogy ki kivel, hogyan, milyen kimenetellel várhatóak, hiába feltételezés, nekem is realizálnom kellett, hogy nem gondoltam így végig és így már szinte spoiler. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Yoda József írta:

De hogy lenne valami spoiler, ha meg se jelent az adott rész? És miért ne lehetne spekulálni hogy hogyan tovább az alapján, amit eddig tudunk? A szabályzat melyik pontja tiltja ezt?

 

 

Ebben a topikban lehet nyugodtan ezekről értekezni, de a részek topikja alapból az adott részekre vonatkozik és saját kútfőből gyártott teóriákra. Az, hogy x videóban ez meg az látszik és ez meg az fog történni a következő részben olyas valami, amit nem a 3. részre vonatkozó topikban kéne tárgyalni. Mondjuk azért, mert nem akarunk kicseszni másokkal. Ugye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

Ebben a topikban lehet nyugodtan ezekről értekezni, de a részek topikja alapból az adott részekre vonatkozik és saját kútfőből gyártott teóriákra. Az, hogy x videóban ez meg az látszik és ez meg az fog történni a következő részben olyas valami, amit nem a 3. részre vonatkozó topikban kéne tárgyalni. Mondjuk azért, mert nem akarunk kicseszni másokkal. Ugye?

Mivel itt volt szó Marrokról, itt folytattam a gondolatot. És attól még, hogy valamit az előzetesek és az eddig látottak alapján összeraktam, attól még az saját kútfőből gyártott teória. Továbbra sem látom, hol kicseszés az másokkal, hogy spekulálok. Részemről ezzel elmondtam mindent, majd Ody meg Dzséjt eldönti, hogy ez így rendben van-e. A szabály ide vonatkozó részeit beidéztem, szerintem egyiket sem szegtem meg. Az, hogy ki hogyan viszonyul az előzetesekhez, mindenkinek az egyéni gondja. Az nyilván nem titok neked sem, hogy itt sokan mások megnézték ezeket, és alighanem az ott látottak tudatával írkálnak mindenhova, akkor is, ha nem hangsúlyozzák ki ezeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Mivel itt volt szó Marrokról, itt folytattam a gondolatot. És attól még, hogy valamit az előzetesek és az eddig látottak alapján összeraktam, attól még az saját kútfőből gyártott teória. Továbbra sem látom, hol kicseszés az másokkal, hogy spekulálok. Részemről ezzel elmondtam mindent, majd Ody meg Dzséjt eldönti, hogy ez így rendben van-e. A szabály ide vonatkozó részeit beidéztem, szerintem egyiket sem szegtem meg. Az, hogy ki hogyan viszonyul az előzetesekhez, mindenkinek az egyéni gondja. Az nyilván nem titok neked sem, hogy itt sokan mások megnézték ezeket, és alighanem az ott látottak tudatával írkálnak mindenhova, akkor is, ha nem hangsúlyozzák ki ezeket.

Alapból annyira magabiztosan állítottad hogy mi fog történni, hogy az abszolút nem spekulációnak tűnt. Mivel van egy olyan topik ahol részeken átívelő beszélgetést lehet folytatni (linkeltem), jobb lenne ha azt használnánk ilyenekre. A rész topikja meg megmaradna a résznek. Nyilván a spekulációk jöhetnek csak nekem első olvasatra sokkal specifikusabbnak tűnt amit írtál egy szimpla spekulációnál. Hogy ki kivel hol fog összecsapni és emiatt ki hol fog vereséget szenvedni tipikusan olyan infó amit a részből szeretnék megtudni, nem hamarabb. 

 

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Az biztos, hogy a kövi részben jön a Shin vs Sabine, Marrok vs Ahsoka kettős párbaj, és az is biztos az előzetesekből, hogy Ahsoka eljut Baylanig, tehát Marrok veszíteni fog

Erre gondolok csakhogy tisztázzuk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

De hogy lenne valami spoiler, ha meg se jelent az adott rész? És miért ne lehetne spekulálni hogy hogyan tovább az alapján, amit eddig tudunk? A szabályzat melyik pontja tiltja ezt?

Minden rész elején van egy kis útmutató. Lásd. alább.

 

Idézet

 

Pár kitétel.

 

1. Amennyire az lehetséges próbálj meg az adott rész keretei között maradni.

2. A történet elemeit ne rakd spoiler gomb mögé. Itt az epizód konkrét történéseit tárgyaljuk ki.

3. Csak akkor szólj hozzá a témához, ha már láttad az aktuális részt.

4. Tartsd be a fórumszabályzatban leírtakat. 

 

 

Szóval ezek inkább a fő topikba valók, igaza van Donátnak. Ennyire mélyen belemenni a következő rész eseményeibe ebben a topikban nem szerencsés. Erre van a fő Ahsoka topik. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor tartom magam ehhez innentől. Azt nem tudom Frenkienek mi volt ebben olyan vicces, hogy végig reaktolta a hsz-eim, de örülök, hogy ilyen jól elszórakoztattam :)

 

A "biztos" annak szólt, hogy én az eddigi hivatalos anyagok alapján biztos vagyok benne, aztán lehet tévedek.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.