Ugrás a kommentre

Adywans Empire Strikes Back Revisited


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Egyet kell értsek Zééé-vel.

Amit Adywan csinált, nekem sosem lesz része a Saganak, viszont tökéletesen rámutat arra, hogy meg lehet csinálni a régi részeket is úgy, hogy képileg passzoljon az új részekhez. Pl. nagyon tetszik tőle, amit a Birodalomban a párbajnál csinált. Az ilyenek jöhetnek.

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem ezt az általános kiakadást. A srác tényleg nem bánt senkit azzal, hogy a saját szakállára dolgozik. Pénzt nem kér érte. Ilyen alapon az Ewok készítőit is szidhatnák egész estében, mert meggyalázta az SW világát. És? Senki sem kötelez arra, hogy megnézzük. Senki sem kötelez arra senkit, hogy Adywant istenítse. Nekem sem tetszett, amit csinált, és akkor? Kezdjem el már is fikázni? Minek. Túllépek rajta, és ennyi. Csak egy rajongói alkotás.

Engem az zavar, hogy Lucas és az ILM elé van már helyezve a gyerek, mert kijavított pár trükköt. Alább jól láthatod mennyire megy a fényezése, és még ha van is benne igazság azért az túlzás. De lehet előremutató ez a sz*rjunk bele hozzáállás is, és adjuk a csávónak a pálmát. Én Lucas helyébe jól beperelném. Vagy még jobb, ha aBD-n olyat mutat, hogy Adywan fülét farkát behúzva elsunnyog.

 

Az, hogy Te szó nélkül hagyod a dolgot a Te ügyed. De akinek van ellenvetése az had írja már le. Maximum akit nem érdekel nem olvassa el.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is le akarok hidalni a BR kiadástól. Nyilván csudajó lesz, még akkor is, ha nem minden hiba kerü majd kikupálásra. Akármilyen is lesz viszont, egy biztos, Adywannak soha nem kell majd szégyenkezni...soha.

 

A véleményét meg persze hogy mindenki leírhatja. Bár az szerintem kicsit erős, hogy lef@szozzák, meg a pokolba kívánják. Egy embert, egy rajongó társunkat, aki senkinek soha nem ártott...akinek az SW iránti szeretete a mindene. Nem is tudom....talán ezt nem kéne. :hmm:

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is le akarok hidalni a BR kiadástól. Nyilván csudajó lesz, még akkor is, ha nem minden hiba kerü majd kikupálásra. Akármilyen is lesz viszont, egy biztos, Adywannak soha nem kell majd szégyenkezni...soha.

 

A véleményét meg persze hogy mindenki leírhatja. Bár az szerintem kicsit erős, hogy lef@szozzák, meg a pokolba kívánják. Egy embert, egy rajongó társunkat, aki senkinek soha nem ártott...akinek az SW iránti szeretete a mindene. Nem is tudom....talán ezt nem kéne. :hmm:

Küldjél neki virágot. :D Amúgy tudhatod, hogy az SW rajongók között is mennyi elmebeteg rohangál...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Küldjél neki virágot. Amúgy tudhatod, hogy az SW rajongók között is mennyi elmebeteg rohangál..."

 

-ez jó, ez tetszik! :D

 

Valóban sok a furcsa, néha idegesítő ember akár a rajongók között is, de Adywan nem tartozik közéjük.

 

Viszont nem győzöm hangsúlyozni, hogy a vitát nem Ő generálta. Az Ő célja az volt, hogy bemutassa, házi eszközökkel és nem kis kreativitással is lehet nagyot alkotni. Ezzel megtörte a halgatás jegét...feloldotta a 2004-es kiadást övező érinthetetlenséget. Ő volt az, aki nevét válalva ki merte mondani, hogy a Lucasfilm fél munkát végezett a DVD kiadással és ezt nem csak kimondta, hanem demonstrálta is. Ezért lett Ő céltáblája azoknak a rajongóknak, akik töretlenül hisznek a Lucasfilm jótéteményességi szolgálatában.

 

Nekem sem tetszik, hogy kivágott bizonyos dolgokat, hogy a Ben kunyhójában zajló jelenetet felcserélte...persze, hogy a régi dramaturgiailag ezerszer jobb volt.

Nem tetszi, hogy kivágta a végre jól kinéző CGI Jabbát és még sorolhatnám. De a TIE vadászok megjelenése, a Yavin feletti csata, a fénykardok színe, a hátterek variálása, a tükrözött jelenetek megfordítása...és még sok apróság bizony nagyon megnyerte a tetszésemet. ÉS ha megnézem az Ő változatát, keserű mosoly kúszik az arcomra....bekár hogy ezt a ziccert a Lucas kihagyta.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezt rosszul tette, hamarosan beállít majd a rabomobil. :lol:

 

De a borítót is Ő festette! Ez azért nem kis teljesítmény...nagyon tehetséges a srác...aki ilyet tud festeni (és ez nem gagyi Photoshop hanem rendes festmény), arra mást nem is tudok mondani.

SW4Revisited_Adywan_cover-1.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Adywan újra megmutatta hogy a kisebb átalakítások eléggé fekszenek neki. :cool:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=xVZqn3tMXdk

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
  • 1 évvel később...
  • 7 hónappal később...

Ha minden megy a tervek szerint, akkor idén kész lesz.

 

Amúgy itt egy lista a tervezett változtatásokról kiegészítve néhány kilppel

 

Szerk.:Amúgy nem rég töltötte fel a feljavított aszteroida-mező jelenetet

http://vimeo.com/96140016

Véleményem szerint a legtöbb helyen fényévekkel jobban néz ki, mint a hivatalos verzió

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Mindenképpen érdekel majd ha elkészül.

 

Az aszteroida üldözés fenséges! A dobozokat teljesen eltüntette, plusz az effektek is ízléses megjelenést kaptak. Így tökéletes.

 

SZERK: Az EPIV nincs meg esetleg BD változatban? De nem az első verzió, hanem ami közelebb áll az eredetihez.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 évvel később...

Még szombat este tette fel Adywan az ESB-Revisited-et, egyelőre 720p-ben, de még jön pár verzióban. Érdekes cucc lett, sok jópofasággal, és pár kihagyott lehetőséggel.

Tölthető szeletekben innen: https://cloud.mail.ru/public/DP66/FUp5ZHnkY

vagy torrent file-ként innen: http://s000.tinyupload.com/?file_id=08134263844533661154

Vélemények?

Szerkesztve: - literator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.