Ugrás a kommentre

Adywans Empire Strikes Back Revisited


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

És?
És semmi. Amúgy nem értem ezt a reakciót. Te beírtad nekem hogy már csinálják erre én közöltem hogy azt már az előtt is tudtam. Zavar hogy nem tudtál számomra új infóval szolgálni?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És semmi. Amúgy nem értem ezt a reakciót. Te beírtad nekem hogy már csinálják erre én közöltem hogy azt már az előtt is tudtam. Zavar hogy nem tudtál számomra új infóval szolgálni?
Nem zavar, csak nem tudtam venni azon infó fontosságát, hogy ez neked már nem új. :D Akkor nyilván nem neked írtam, hanem annak akinek új. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért hibának nem nevezném, de ezzel a kis trükkel tényleg jobban néz ki. :D
Nem abban az értelemben nevezem én se ahogy először gondolná az ember. De tény és való, hogy ha már ennyire profik a Lucas cégénél, akkor a fene nagy felújításnál kiküszöbölik a kissé megkövültnek számító festett háttereknél adódó látványelemeket. Ehhez hasonló lesz majd még a Jedi visszatérben is amikor az endori leszállóplatformot fogják mutatni, kíváncsi leszek, hogy Adywan annak a jelenetnek is ad e mélységet.

Amúgy én csodálom a profi festett háttereket, de ha ugye technikai felújításról volt szó anno .... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkövülthöz képest máig használják, csak rá-CGI-znek még dolgokat.
Egyetértek, ez szerintem se hiba, bár így 3D -s formában tényleg jobban néz ki. Reméljük a HD kiadás tényleg olyan lesz amilyet megérdemlünk, és akkor nem kell Adywan tesztjeit tovább nézegetni. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Hogy majd a Császár zuhanásakor is be tudja tenni. :yes: Úgy gondolja, hogy a Sithek szeretnek kiabálni :yes:
Na ne már. Én azt hittem csak poénnak szánja. Ugye annak? Ennek a gyereknek annyi érzéke van a filmbe nyúlásokhoz, mint nekem a hímzéshez. Kiröhögteti magát. Az apróságai zseniálisak, de ez.... :yes: Persze ha csak vicc, akkor ok. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vidió végén levő szövegből nekem az jött le hogy csak poén és a Tube-os hozzászólogatók nagy része is így van vele. :yes:
Nekem mindegy, max. 1x ha megnézem majd :yes:

De a kardja már rózsaszínből átment narancssárgává :yes:

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Okos húzás volt berajzolni az Echo bázist... :( Végül is a bázis birodalmi kézre került, de egy rohamosztagosnak sem tűnik fel, hogy a bejárat előtt gyülekezik a lázadó csürhe... A két transzport viszont jól fest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem az előtér :) Ez a hátsó "udvar". Alap esetben is ott voltak a transzportok és az X-szárnyúak. Luke is onnan szállt fel végül. :( Csak akkor még nem mutatták a bázis hátsó kapuját. Mert ugye abból több is volt, mint a filmből is kiderült amikor a lezárásukról volt szó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem az előtér :P Ez a hátsó "udvar". Alap esetben is ott voltak a transzportok és az X-szárnyúak. Luke is onnan szállt fel végül. :P Csak akkor még nem mutatták a bázis hátsó kapuját. Mert ugye abból több is volt, mint a filmből is kiderült amikor a lezárásukról volt szó :cry:

Alapesetben, mint ahogy a kép is mutatja, egy transzport volt és három X-szárnyú (kettő körözött, egy Luke-é) és egy bazinagy jégmezőn voltak, nem az Echo bázis mellett. De ez ugye rajta van a felső képen ;)

És nem azzal van baj, hogy hány ajtaja, meg elő- vagy hátsókertben vannak a Lázadók, hanem azzal, hogy még mindig a ház mellett vannak és ezt a házat megszálló birodalmiaknak fel sem tűnik. Pedig szerintem a hátsókertben parkoló házméretű űrhajók elég feltűnőek :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapesetben, mint ahogy a kép is mutatja, egy transzport volt és három X-szárnyú (kettő körözött, egy Luke-é) és egy bazinagy jégmezőn voltak, nem az Echo bázis mellett. De ez ugye rajta van a felső képen :cry:

És nem azzal van baj, hogy hány ajtaja, meg elő- vagy hátsókertben vannak a Lázadók, hanem azzal, hogy még mindig a ház mellett vannak és ezt a házat megszálló birodalmiaknak fel sem tűnik. Pedig szerintem a hátsókertben parkoló házméretű űrhajók elég feltűnőek :P

Ennyi erővel nem tűnt volna fel szerinted a birodalmi felderítésnek, hogy hoho, nicsak, gyerekek! Van itt egy védtelen jégmező, tele szállítókkal, meg X-szárnyúakkal! " ? :P

 

Azok a gépek a bázishoz tartoztak és az evakuálásban vettek részt. Ezt ugye valljuk be elég nehéz lett volna véghezvinni, ha teszem azt, több tíz, vagy száz kilométerre lettek volna a bázistól.

Egész egyszerűen ezeket a hajókat a "hátsó ajtón" keresztül vitték ki, mely gondolom távol esett attól a szitutól, hogy a birodalmiak oda összpontosítsák a lépegetőik erejét, mert ugye sokkal fontosabb volt a főbejárat közelében elhelyezett pajzsgenerátor megsemmisítése. A további melót meg rábízták a flottára. Elvégre voltak ott ugyebár szép kis rombolók. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...

http://www.youtube.com/watch?v=mt6E1-_vXQU

 

Ez még nem a végleges verzió. Ady-skac a repilebegtetős jelenettel variálni fog még valamit. Ezen kívül minden más úgy van ahogy a végleges verzióban lesz. A gyerek még Yoda szájmozgását is megvariálta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.