Ugrás a kommentre

Adywans Empire Strikes Back Revisited


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ezek után egy rossz szavad nem lehet Adywanra. :) Szerintem jobb is ha lassan összedobsz egy istenitő cikket a Birodalom visszavág Revisited készítéséről :)

Meg is fogom tenni... miután cigánygyerekek potyognak a piros hó mellett a befagyott pokolból :P Vagy, ha az Adywan ep5 elnyeri a tetszésem (rád bízom annak eldöntését, hogy melyikre van nagyobb esély :D ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy apró kérdés: Palpatine fejénél, kb balra a homloka környékén, miért van hatalmas fekete rész a hologrammos jelenetnél? Vagy csak sz*r a laptop képernyője?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

"Adywan igazán beletehette volna az ep4-be valahogy Yodát!

Talán amiatt olyan sivár az ep4 mert Yoda ebben nincs benne.

Míg a Birodalomban,és a Jediben főszerepet kapott!Nameg a prequelben is fontos karakter." by Jedi Lovag :) (akivel "beszélgetek")

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mond meg a srácnak, hogy a rendezőnek bajai voltak a Yodát alakító kis zöld manóval. Állítólag kezdetben sok gázsit kért a szerepért. A menedzsere nem engedte, hogy aláírja a szerződést. És sajna még Adywan se tudott csodát művelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Látom eltávolította a kék szűrőt róla :) Adywan jó arc :P

Nem is tudom mai napig, hogy miért kellett megerősíteni a DVD kiadásra a kék szűrőt, szerintem jó volt az úgy is, köztes állapotban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom eltávolította a kék szűrőt róla :) Adywan jó arc :P

Nem is tudom mai napig, hogy miért kellett megerősíteni a DVD kiadásra a kék szűrőt, szerintem jó volt az úgy is, köztes állapotban.

Azért ennyire nem kék ám az. De ezt már átrágtuk ezerszer...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Birodalom Visszvág sosem tartalmazott kék szűrőt. Egyszerűen a Lowry Digital programja túlszaturálta.

Adywan azt az állapotot állította vissza (ez látszik a kiadott képekből és trailerből), amilyen az eredeti film is volt anno.

De ezt bárki tudja ellenőrizni, akinek van másolata a Laser Disc kiadásról.

 

A 2004-es kiadásnak a színe pocsék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg kissé túl durván bántak a 2004-es kiadáson a kék színnel. Nekem így "kihypozva" jobban bejön. Élesebbek is a képek... :)
Remélem az avatart is kihipózod, mert az is marha színes. :D Ne felejtsd ki a kék "szamarakat". :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Valaki nem tud egy programot, amivel az egyik videó hangját be lehet vágni a másik videó képéhez? Konkrétan azt szeretném megoldani valahogy, hogy ebben az Ady-Wan-féle 'New Hope'-ban a magyar szinkronhangok szólaljanak meg.

Érdekes lenne megvalósítani, mert nekem személy szerint jobban bejön ez a felújítás felújítása, kezdve a szűrők eltávolításától a normális fénykardokig...:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Ben kunyhójában lévő jeleneteket átszerkesztette Adywan, tehát 1 az 1-ben nem tudnád rátenni a szinkront. Másik meg az, hogy már fellelhető speciális boltokban egy ilyen verzió :D

 

Azt tudom, hogy megvágta, de a szinkront is meg lehetne vágni...:)

Esetleg nem tudsz valahol ilyen 'speciális boltot'?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az "nmagos" szociális ellátóhelyen van egy változat. Kissé állítólag gyengére sikeredett a hangminősége, de passzol mindenhol. :D
Én is arra céloztam, bár nem szedtem le, nem tudom milyen a hangminősége, csak láttam, hogy van ilyen :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna már én se tudtam leszedni, mert nem töltik fel. El lettünk késve.

 

Értem. Viszont akkor még él az első kérdésem... nem tud valaki egy videószerkesztő programot, amivel ezt meg tudnám oldani? Időm éppenséggel lenne rá és ha úgy alakul, fel is tudnám tölteni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.