Ugrás a kommentre

Adywans Empire Strikes Back Revisited


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Azért a Mátrix az érdekes lenne ha onnan vennék ki a színszűrőt. :)
Nekem olyan kiadás van meg a Mátrixból(angliai) ami szépen át van színezve, és hidd el semmivel se rosszabb élmény.

http://dvd.ign.com/articles/566/566215p1.html

 

Szerintem óriási hangulatot adott az Ep5-nek az eltúlzott szűrője a 2004-es dvd-n, szóval én asszem maradok annál. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy veszem észre, hogy csupán a fátyolosságot vették le. :) A Mátrix-béli zöldesség azért még észrevehető. És ott ugye nem hiába alkották meg ezt a fajta kontrasztot. Az SW-ben ezt nem indokolta különösképp semmi sem, főleg úgy, hogy nem csak egy idegen világ bemutatására ( Hoth) szánták volna, hanem ráültették az egész filmre, míg a többi epizódban ennek nem volt nyoma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos az összehasonlító képek eltűntek, de ezek a javítások mellett is észrevehető a színszűrő használata. De majd meglátjuk, hogy Adywan mit hozz ki belőle, mennyire lesz furcsa, illetve mennyire fog illeszkedni a többi rész látványvilágához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos az összehasonlító képek eltűntek, de ezek a javítások mellett is észrevehető a színszűrő használata. De majd meglátjuk, hogy Adywan mit hozz ki belőle, mennyire lesz furcsa, illetve mennyire fog illeszkedni a többi rész látványvilágához.
Az EPIV elérhető. Pedig mintha a többit is felraktam volna a szerverre. :) Na majd pótolom ezt a hiányosságot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért kéne indok egy látásmódhoz? Mintha az írótól indokot kérnének, miért abban a stílusban ír, amiben... :)
Nem érted, látom. :P

Akkor mondj nekem olyan indokot, mely nem tette szükségszerűvé, hogy a többi öt részt ne színezzék be. :D Egyedül ha a napszak úgy kívánja, akkor is csupán fényszűrőket alkalmaztak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk, mert a többi öt részt más rendezte. Vagy mert a többi öt résznél valaki úgy érezte, nem kell a kék, jobb más szín. Azon nem akadsz fenn, hogy az Aliensen miért van kék szűrő, az A3-on és AR-en rozsdabarna, az Alienen meg semmilyen? Nem kell ehhez magyarázat, indok, semmi. A kék szín ridegséget kölcsönöz, és valaki úgy érezte, ez ad egy pluszt az ep5-höz, amire amúgy is jellemző a ridegség, hiszen ott a Hoth, a sok csillagrombolós jelenet, a Dagobah, minden komor, szürke, hideg, rideg, amihez illik a kék. A mustafari vagy tatooine-i, esetleg nabooi jeleneteket tartalmazó filmekben ez baromi hülyén jött volna ki (nesze neked indok). Érzések kiváltásához szükséges elemeket nem kell megmagyarázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 5 héttel később...

Újabb kis morzsa......... :lol:

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344">

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Az épületek átvariálása nagyon nem jón be. Az ég kinézete már bejövősebb de a 2004-es verzióban levő jobban fekszik.

 

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem jó a piros lézer? Nekem mindig is jók voltak úgy.

 

Szerintem meg 1:39-nél sokkal jobbak lettek az épületek mint az eredetiben (2004-esben).
Jól néznek ki az tény de ennek ellenére mégse tartom jó ötletnek a cserét.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem jó a piros lézer? Nekem mindig is jók voltak úgy.

Mert nem így kell kinézniük. Minden lézernyaláb közepén van egy fényesebb ív is (akárcsak a fényakardban), nem egyszerű vörös nyaláb az egész. A poén az, hogy még az ep4-5-6-ban is csak a puskákból leadott lövedékekből hiányzik ez a fényes középső rész. Következetlenség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az Adywanosban simán csak rózsaszínesnek tűntek. Ha csak ennyire látható számomra a különbség akkor nem látom különösebben értelmét annak hogy a Lucasfilmes verziókba fényesebb belsejű lézereket akarjak. Persze attól még nem bánnám ha Lucasék ezt a problémát is kikezelnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az Adywanosban simán csak rózsaszínesnek tűntek. Ha csak ennyire látható számomra a különbség akkor nem látom különösebben értelmét annak hogy a Lucasfilmes verziókba fényesebb belsejű lézereket akarjak. Persze attól még nem bánnám ha Lucasék ezt a problémát is kikezelnék.
Állítólag évek óta dolgoznak a HD verzión. Ha az nem lesz jó ebből a szempontból akkor semmi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.