Ugrás a kommentre

Utalások más művekben


lokatelli

Találkoztál már Star Wars utalással más filmben?  

71 felhasználó szavazott

  1. 1. Találkoztál már Star Wars utalással más filmben?

    • Igen, de csak többszöri nézésnél veszem észre.
      6
    • Igen, mindig kiszúrom els?re.
      45
    • Csak akkor szoktam észrevenni, ha más mondja, merre van.
      0
    • Csak akkor szoktam észrevenni, ha más megmutatja pontosan hol van.
      0
    • Változó. Van, hogy észreveszem, van, hogy nem.
      18
    • Nem szoktam észrevenni. Túl leköt a film, nem figyelek eléggé.
      1


Ajánlott hozzászólás

A Bőrnyakúakban a kiképző ráront a bakákra hogy gáztámadásgyakorlatot tartasson velük és miután a bakkerok felveszik a gázmaszkos csuklyát az egyik Vader-szerű hangon megszólal: "Luke. Állj át a sötát oldalra, Luke."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Törésben Willie ügyészcsákó egy népes társasággal kajászol és a házigizda megkérdi tőle hogy fehér vagy sötét husit kér-e mire amaz azt feleli hogy neki mindegy és sötétet kap. Eztán egy harmadik fazon: "Én azt hiszem... Willie átállt a sötét oldalra.".

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ez ma találtam, és tényleg ott van. A Millennium Falcon kivette a magáét a yavini és az endori csatában, de megküzdött a borggal is a 001-es szekotrért a Star Trek First Contactban:

Akira-and-Falcon-STFC.jpg

(Érdemes tudni, hogy ez az első Star Trek, amiben az ILM a modell hajók mellett CG hajók is repkedtek, és párhuzamosan csinálták ezt a filmek az SE-vel, így az ott használt CG Falcont helyezték el itt.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elkezdtem végre rendesen az eljétől nézni az NCIS-t, és rögvest a második részben két Star Wars utalás is volt.

1. Egy ejtőrernyős lábbal előre beesett egy autó tetején, és úgy állt meg benne. Ezt látva Tony megkérdi, hogy:

- Felnyársalt egy terepjárót?

Mire a mellett lépkedő katonatiszt:

- Akár egy lézerkard.

 

2. Aby két kék neonpálcával hadonászik, erre a szobába belépő Tony megjegyzi:

- Akár az utolsó Jedi lovag, Aby.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

How I Met Your Mother:

 

-Épp most találkoztam a tökéletes nővel.Vicces, gyönyörű, szereti a Csillagok háborúját.

-Hé, hé, hé, hé, hogy áll az ewokokkal?

- Szereti őket.

- Remek.Nem tudom az emberek miért olyan cinikusak az ewokokat illetően.A lázadás elbukott volna az ewokok nélkül.

- És ezt kapjátok ki: a lány tengerbiológus.Egy évet töltött el az

Antarktiszon pingvineket tanulmányozva.

- Ó, a pingvinek királyak.Mintha fekete-fehér ewokok lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt biztos mindenki ismeri, csak nekem új :) :

 

Szombat délelőtti csendélet:

A gyerekek nézik a Toy Story 2-t, én épp főzök, közben a konyhában szól a Birodalmi induló..., aztán hirtelen mit hallok:

"- Megölted az apámat!

- Én vagyok az apád!"

 

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na legalább kiderült, hogy nem csak én vagyok ilyen tájékozatlan :) Karrde, viszont ha utadba kerülnek, akkor nézd meg őket (különösen a Toy Story 1-et), mert nagyon jók! Még jó, hogy az ember gyereke ad egy második esélyt arra, hogy a kimaradt, de megnézésre érdemes filmeket is lássa az ember előbb-utóbb...

Igaz, ehhez végül is nem kell gyerek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem ismerem őket, mivel nem láttam a filmeket :) De így legalább hallottam ezekről :D

Dettó. Na jó, a Toy Story-t láttam, de annyira nem tetszett, hogy egy másodpercnyi jelenetre sem emlékszem.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasemberke

Spoiler:

Yinsen a bunker folyosóján üvöltve és géppuskát puffogtatva rohan a kijárat felé és szembetalálja magát egy rakás terroristával.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Indy 4

 

Spoiler:

>Az egyik ruszki pacák egy irányítópultra repül és a hátán landol mint Obi és Ani az erőlködés után

- A sínen száguldó masinéria hajtóművének a beindulása Ani podhajtóműveinek a beindulására hasonlít

- Spinkó kardot szegez Jones-ék torkának

- A srác és Spinkó kocsikon vívódik - Obi és Ani szólóban a lávafolyó fölött vívódik

- Indy hasonlóképpen trónol a ruszkisátorban a széken mint Palpi Grivi hajóján

- Indy az ajándék átadása előtt: \"I have a bad feeling about this.\"

Utóbbi kettőt nemtom mennyire szánták utalásnak de nekem az SW ugrott be róluk. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az "Aki bút, aki nem"-ben a rusnya gyilkos úgy járkál oda-vissza az egyik csajszi kocsija előtt mint Darth Maul a lézerfal előtt.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A Kútfejekben a Kálloy Molnár Peti által játszott szökevény beszólása a Selmeczi Roland által játszott hekusnak: Mosolyogj Han Solo. :D

 

1Ld9XuK.jpg

 

 

Az alábbi jelenetről pedig Vader apánk és Luke bespini párbaja ugrott be.

 

QmH4fp8.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

pár utalás a Futuramaból

 

Space Pilot 3000: rendőrségi felszerelés, lézerkard ami gumibotként működik

I, Roommate: első megjelenése Boxynak http://theinfosphere.org/Boxy_Robot_(All_My_Circuits)

A Clone of My Own: öregek otthonának a neve: Near Death Star http://theinfosphere.org/Near_Death_Star

Insane in the Mainframe: Fry megőrül és robotnak hiszi magát, a rész végén konkrétan roham droidnak

The 30% Iron Chef: Bender hámoz egy lebegő krumplit úgy mint Luke gyakorol a 4. részben

Crimes of the Hot: mutatnak egy régi prototipus robotot ami úgy nézett ki és viselkedett mint C-3PO és a viselkedése miatt volt alkalmatlan

The Why of Fry: az infogömb úgy néz ki mint a halálcsillag http://theinfosphere.org/The_Infosphere

The Sting: hermes egyik mondata: Sweet Three-toed Sloth of Ice Planet Hoth!

Bender's Big Score: mikroszkópnak lézerkard hangja van

távirányításu arany Halál Csillagok http://theinfosphere.org/Remote-controlled...gold_Death_Star

Nixon mondata: the Force is with us, but that is about it.

Hanuka Zombinak Tie Fighter gépe van Dávid csillagokkal díszítve http://theinfosphere.org/TIE_Fighter

Szerkesztve: - Azrael
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.