Ugrás a kommentre

Utalások más művekben


lokatelli

Találkoztál már Star Wars utalással más filmben?  

71 felhasználó szavazott

  1. 1. Találkoztál már Star Wars utalással más filmben?

    • Igen, de csak többszöri nézésnél veszem észre.
      6
    • Igen, mindig kiszúrom els?re.
      45
    • Csak akkor szoktam észrevenni, ha más mondja, merre van.
      0
    • Csak akkor szoktam észrevenni, ha más megmutatja pontosan hol van.
      0
    • Változó. Van, hogy észreveszem, van, hogy nem.
      18
    • Nem szoktam észrevenni. Túl leköt a film, nem figyelek eléggé.
      1


Ajánlott hozzászólás

Hajdú B. István megint villant! A kedvenc kommentátorom a Blackburn - ManU meccs szünetében, miközben ápolták az egyik faszit, ezt mondta:

 

"A Csillagok Háborúja egyik epizódjának jelenete ugrik be erről a képről, amikor C-3po-t összerakták, miután szétkaszabolták. A fej és a lábak már megvannak itt is."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Krande kérésére bemásolom ide a Heroes-ból a SW vonatkozású részt:

 

Adam: Azt mondjátok, hogy Fürgelábat felbérelték, igaz? Hát ez a bár az ilyenek közvetítőirodája.

Ando: Közvetítőiroda?

Adam: Igen

Hiro: Á, mint a Cantina.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Tegnap láttam a P.S. I love you című filmet (egyébként remek szórakozás volt, néhol nagyon vicces, néhol nagyon szomorú, de mindenek felett bájos), abban mondja főhősnőnk barátnője a főhősnőnek, hogy mivel eltűnt a színről, így kénytelen volt megkérni a vőlegénye 51 éves nővérét, aki olyan ráncos, mint Yoda, hogy legyen a tanúja :D Van még egy SW duma a filmben, de az most hirtelen nem jut eszembe :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nem teljesen film: a Házalakítás című Viasat3 "sorozat" mai részében volt egy kissrác, aki már most nagy SW rajongó. És olyan szobát csináltak neki, hogy az egyik fala a hiperűr, pilótafülke-nézetből, s az íróasztal elején van a fél "szélvédő" szóval az asztalnál ülve tökéletes a Falcon-érzés. Valami gyönyörű :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 2 héttel később...

A kaméleon című sorozat 1. évad 14. rész. Főhősünk Jarod éppen a kezével kalimpál behunyt szemekkel, mire a hölgy, aki épp megjelenik nála: Baj van az Erővel? Aztán: Obi-Wan Kenobi, CsH. kérdezgeti, miközben a fickónak gőze sincs, miről beszél a csaj :D Mondjuk aki ismeri a sorozatot, tudja, hogy a fickó nem sokat tud a való világról :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban az epizódban jó sok utalás van a Star Warsra ;) Egyszer le is "kicsi Jedizi" a csajt (aki mellesleg a Predatorban játszotta anno Annát :D ). Sőt, ha jól emlékszem, angolul van egy utalás, ami a magyarban kimaradt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, később még Jediznek és Erőznek továbbra is ;) Csak én pont itt jártam a filmben, és gyorsan beírtam, míg a fejemben volt :D Angolul nem tudom, szinkronosan nézem, bár angolul is megvan az első évad, csak a feliratok nem passzolnak, de majd végigpörgetem, abban csak benne van.

 

Tegnap meg a Szökésben jött el a Millenium Falcon, nagyon jópofa volt :D Tudniillik, hogy a főhős egyszer gyerekként ezt várta a születésnapjára, mint ajándékot, hetekig majd meghalt érte :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a LOST ötödik évadának tizenharmadik részét, és abban volt, hogy a Hurley írt valamit egy füzetbe, és nem merte a Milesnak megmutatni, miszerint ez személyes ügy. Aztán Miles megszerezte a füzetet, és kiderült hogy a Birodalom Visszavág történetét írja. Mivel hőseink az 1977-es múltban vannak, ezért mondta neki, hogy idén jelent meg a Star Wars a mozikban, és összeír pár ötletet a Lucasnak, hogy könnyebb legyen a folytatást megcsinálni! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.