Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

És mert Flórit nem tudtad elérni, így rám zúdítottad a mérhetetlen szennyt. Szuper... Én meg azt nem tudom ígérni, hogy a következő esetnél csak ilyen rövid ban -t kapsz. De ha ez neked megéri...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm, hogy olyanok is mellettem álltak, akiktől nem vártam el, és mivel kedveskedni akarok, nem reagálok Mr. Felnőtt hozzászólásaira, csak annyit mondanék, hogy a többiektől jól esett, egy törzs tagnak be mertek szólni és mellettem pedig kiálltak, ez sokat jelent!!! :peace:

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Bizony, telefonon másképpen jön be. Nekem telefonon egy bajom volt, ráböktem a topik címére, és az utolsó oldalra dobott. Azóta figyelem, hogy az oldalszámozásra bökjek helyette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már egy ideje én is látogatom az oldalt telefonról, amióta meg megvan a hülyetelefonom, még többször látogatom. A baj az, hogy az érintőképernyős billentyűzeten az én kisregényeimet megírni egész napos elfoglaltság. Mázli, hogy az esetek többségében szó szerint egész nap dolgozom (rettentő munka, ugye?). :D Szóval nagyon jó, hogy van. Egyedül a szerkesztési lehetőség hiánya, ami néha bosszant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már egy ideje én is látogatom az oldalt telefonról, amióta meg megvan a hülyetelefonom, még többször látogatom. A baj az, hogy az érintőképernyős billentyűzeten az én kisregényeimet megírni egész napos elfoglaltság. Mázli, hogy az esetek többségében szó szerint egész nap dolgozom (rettentő munka, ugye?). :D Szóval nagyon jó, hogy van. Egyedül a szerkesztési lehetőség hiánya, ami néha bosszant.

Hogyhogy? Én tudom szerkeszteni utólag is a hsz-em. Csak rákattintok arra, amit írtam, és kijön, hogy "Szerkeszt".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A baj az, hogy az érintőképernyős billentyűzeten az én kisregényeimet megírni egész napos elfoglaltság.

Off

Ezért nem tudom magam rávenni, hogy bármit írjak telefonon, inkább kivárom, hogy rendes géphez jussak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam wifi esetén működik a net telefonról, egyszer próbáltam beleírni a fórumba, de szintén nagyon nehézkesen ment, így ez maradt az utolsó alkalom is eddig. Olvasgatni lehet azért rajta, bár a kép így elég kicsi, ha meg kinagyítom, akkor folyton görgetni kell a kijelzőt, ami nem valami kényelmes. A laptop nagyságrendekkel jobb. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejthető volt, hogy most egy kicsit nem jön. Bennem is felmerült a kérdés, de hamar megsejtettem a választ. Bár engem anno MSN -ről is letörölt, ami azóta se változott. Pedig nem akartam megbántani... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejthető volt, hogy most egy kicsit nem jön. Bennem is felmerült a kérdés, de hamar megsejtettem a választ. Bár engem anno MSN -ről is letörölt, ami azóta se változott. Pedig nem akartam megbántani... :)

Nem, szerintem úgy gondolja, hogy ő bántott meg téged, és most szégyelli a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie elment nyaralni, önkéntes száműzetésbe vonult vagy megkapta a bant? Mert egy ideje elcsendesedett. Jó, az elszabadult gőzös imágóját nem hiányolom, de az emberi énjét igen.

Lehet, hogy az utóbbi most próbál megszabadulni az előbbitől. Én is remélem, hogy ez sikerül, és akkor visszatalál majd ide.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.