Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egy kérdés videók linkeléséről / beillesztéséről.

Nekem spec. nem nagy teljesítményű a gépem (úgy is mondhatnám, érzékeny a lelke) és ha egy olyan oldalt tölt be ami tele van beszúrt youtube-okkal, az néha meglátszik rajta. Főleg persze ha mást is nézek közben a fórumon kívül. Szóval nekem az lenne a jó ha mindenki https: -ként hagyná a videókat, leírná hogy mi van a link mögött, és eldöntöm hogy megnézem-e.

Mást meg gondolom idegesít, hogy ott egy videónak kéne lennie, de csak egy linket lát. Teljes joggal kijavítja a https -t http - re és egyből működik a videó.

Van erre esetleg valami konszenzus?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ennek ez az egy megoldása van. Eleve, szerkeszteni egy hozzászólást csak a hozzászóló, az admin és a moderátorok tudnak. Másrészt, hadd ne kötelezzünk már mindenkit arra, hogy egy ember elavult gépe miatt nézze és tegye be bonyolultabban a videókat. Hát azért, na...

 

Arról a technikai részről nem is beszélve, hogy kevesebb memóriát és proci teljesítményt fog le, ha itt van néhány videó beillesztve, mintha új ablakban megnyitnád/új oldalt töltesz be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csak most látom, hogy tegnap megdőlt a látogatottsági rekord. :hehe:

Tényleg. De miért? Mi volt tegnap este 8-kor? egy új tv-spot?

Azthittem egy házi díjátadó, vagy egy új trailer, esetleg maga film utáni időszak lehet ilyen rekord-döntögető..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az is lehetséges, hogy az új trilógia hatására többen kezdtek érdeklődni a Star Wars iránt, aki nem is olyan nagy rajongó(vagy egyáltalán nem) azt is érdekli mi folyik a film körül, mik az új hírek és ez egy elég jó hely eme érdeklődés kielégítésére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Sziasztok :)

 

Most hallgattam meg a podcast 2-t, Riddick elküldte nekem (itt is köszi, Riddick! :) ) . Egyrészt megint olyan beszélgetés volt, ami annak ellenére, hogy nem tartom magam SW-fannak, lekötötte a figyelmem. Másrészt pedig, mivel megint mindig be akartam csatlakozni a beszélgetésbe ( :D ), és biztos nem csak én vagyok ezzel így, javaslom, hogy legyen topikjuk külön a podcast(ok)nak is.

Tartalmas, jó kis beszélgetések ezek, amik bizony rövidek (igen, tudom, hogy másfél - 2 órásak, de akkor is), klassz lenne, ha lehetne legalább itt folytatni, illetve az ott elhangzottakra reflektálni utólag a hallgatóknak is :)

Szerkesztve: - DarthKirk
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia!

 

Nagyon örülök, hogy tetszett és újra itt vagy a fórumon! ;)

Bizonyára elkerülte a figyelmedet (semmi baj, hisz új vagy még itt és nem látod át a teljes fórumot még) már van topikja, amit ITT meg is találsz! ;) Várjuk a hozzászólásaidat oda is! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.