Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Ja, ezért nem mozgattam át a korábbi hozzászólásokat (erősen gondolkodtam rajta, hogy legalább ezen évad hsz-eit átpakolom), de furán festett volna, hogy megannyi poszt után jön a topicindító poszt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem éreztem bajnak, csak furának - tudod, ha valaki az elejétől olvassa, lehet felvonja a szemöldökét. De most, hogy Donát átrakta a sajátját, a dilemma megoldódott. Át is pakolom majd a posztokat, de jelenleg a netem sajnos annyira stabil, mint egy alapjaiból kirúgott ház, plusz dolgozom. Délután - ha valaki nem előz be - átpakolom őket (ha a net is úgy akarja...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is azzal lenne a gond, hanem a posztok számával. Azért az elmúlt években elég sokat írtunk róla, és azokat egyenként kipipálgatni (ráadásul nem feltétlen van mindegyikben megemlítve a releváns kulcsszavak, szóval még válogatni is kell). Azért elég nagy vállalkozás lenne, egyelőre megelégszem azzal, hogy átpakolom az idei évadot.

 

Szerk.: átdobtam 104 posztot, ez is combos azért már. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ezúton szeretném értesíteni a fórumtagságot ama változásról, amely egyúttal a fórum üzemeltetését is érinti. Mától kezdve Dzséjt is admin rangra emelkedett, így a jövőben közösen finanszírozzuk és visszük az oldal dolgait. Ezentúl ha bármilyen kérdés kérés van, hozzá is lehet fordulni bizalommal.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.