Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dettó.

 

Ráadásul megint "rosszak" baloldalt azok az ikonok.

https://s26.postimg.org/bty3b34g9/K_pkiv_g_s.jpg

 

Nem hiszem, hogy nem lehet beazonosítani a probléma okát, de nem lehetne újratelepíteni a fórumot?

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam is jelentkezett ez a probléma, mint nálatok. Nekem a Chrome-ban továbbra sem működik az oldal, Firefoxban viszont igen, most is azt használom. Tudtok esetleg valami megoldást a Chrome-ra is? Én azt jobban szeretem használni, de beérem a "rókával" is. :)

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a Krómnál a "Védje meg magát és eszközét a veszélyes webhelyektől" opció kikapcsolása vált be. A "Beállítások" -> "Speciális" -> "Adatvédelem és biztonság" útvonalon lehet elérni. Igaz ez a Krómot rendszeresebben használóknak nem biztos hogy megfelelő megoldás. Én jelenleg csak eme fórum használatára alkalmazom míg a többi webhelyet a Tűzrókával keresem fel rendszeresen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert beszakadt a lábkörmöm, azért... Mit gondolsz, mivel foglalatoskodom mostanában? A felesleges okoskodásoktól kéretik megkímélni, mert nem vagyok a mai nap abban a kedves, megbocsátó és udvarias hangulatban, mint általában! :angry: Ha ennyiből állna, hogy archiválok egy topicot (ami amúgy még csak nem is lehetséges, és eleve nem a topicokkal van a gond, de köszönjük a felesleges észrevételt...) már hetek óta megoldódott volna a probléma.

A mai nap voltak fejlemények. Jövő héten lesznek további fejlemények, reméljük, minden téren pozitívak (egy téren mindenképpen). Kéretik türelemmel lenni. Dolgozunk azon, hogy a Google újra a barátunk legyen.

 

U.i.: addig állják fél lábon, míg törlünk egy topicot.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor a körkérdés: az EPVIII bannert mindenki látja? És ha igen akkor a teljeset vagy csak a baloldalt? Rog! Te az egész L alakú bannert látod?

 

Mert nálam pl. a felső bannernek a fő oldali jön be.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh... Bocsi, Ody, elfelejtettem szólni, hogy éjjel (hajnali 1-2 környékén) mókoltam kicsit a bannerrel, és sikerült bevarázsolnom a felső részét is. Ugyanakkor arra még nem jöttem rá, hogyan tudnám beigazítani, mert most kicsit elcsúszott.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog! Te az egész L alakú bannert látod?

Nekem egy az egybe nem látszik a monitoromon mert a nagyobb betűméret elérése miatt 800x600-as felbontást használok. A vízszintes csúszkát kell húzgálnom hogy a jobb oldalt is láthassam. Csak akkor látom úgy ahogy luke alábbi képén van ha a Ctrl+egérgörgő kombóval lekicsinyítem a képet. Az meg nem jó nekem mert akkor a betűk is kicsik lesznek. Tehát meg kell válnom annak a gondolatától hogy totál elférjen a monitoromon a banner. Legalább megtudtam hogy jobb oldalt is van Rey-ről kép. Tehát korábban tévedtem mert azt hittem hogy Rey csak a bal oldalon kapott helyet.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejön csak azt sajnálom hogy Rey nem a többiekhez hasonlóképp szerepel rajta.

Köszi emberek, örülök ha tetszik. :)

 

Rog, azért értékeld inkább a koncepcióját a felsőnek. :D :D Egyben kell nézni az egészet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Megcsináltam.

Királyság! Akkor te meg ezt áruld el.

 

(Tiszta olyan most ez, mint amikor a elosztották a hiperűr-útvonal koordinátáit a TCW-ben. Az egyik felét Tarkin, a másikat Ahsoka tudta. Most a banner beállítás egyik felét Ody, a másikat én tudom. :D

 

Amúgy tényleg nagyon jó kép lett. Esetleg az ep7-nek és a Rogue One-nak egy hasonlót?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.