Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Összefüggésben van a tiltó listával. Dzséjt írta, jövőhétig kéretik türelemmel lenni. :peace:

Feltételezem, hogy ezzel az én kommentemre válaszoltál. :D

Szóval, úgy tűnik, már most megoldódott a probléma. :) Legalábbis most, hogy beléptem a fórumoldalra, egyszer sem jelent meg a jobb alsó sarokban az a négy sáv. Köszönet a moderátorok gyors intézkedéséért!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy a múlt héten ígértem, ma tartok egy gyors tájékoztatót a fórummal kapcsolatos fejleményekről.

 

A hét folyamán beindult a folyamat, aminek részeként a fórum otthagyja eddigi tárhely és domain szolgáltatóját, az Interexet, és átköltözik a Web-Serverre. Ez olyan előnyökkel jár, mint vírusellenőrzés a tárhelyen, roppant mód segítőkész ügyfélszolgálat, ezerszer jobb oldalmenedzselési lehetőségek, és így tovább. Plusz az anyagi vonzatai is sokkal szimpatikusabbak (több lehetőség, kevesebb havidíj). Az átköltözés papírozási része a héten befejeződik, az átköltözést is lezavarjuk a jövő héten (ez kisebb fennakadásokkal járhat majd az oldal működésében). Mindezért nagyon-nagy köszönet illeti Donátot és kedvesét, akik nélkül mindez sokkal zűrösebben menne. KÖSZI NEKTEK!

 

A jövőben további fejlesztések várhatóak, így még idén szeretnénk átállni SSL-re (ez a biztonságot növeli, plusz mostanság erre már elég hepciás a Google), 2018-ban pedig a fórum is új motort kap a terveink szerint.

 

Ami a jelenlegi üzemelési problémáinkat illeti: reményeink szerint a költözés és a Web-Server által nyújtott szolgáltatások eme gondunkat megoldják. Ugyanakkor tíz éve folyamatosan kopó, mára erre már nem igazán alapozható szakmai ismereteim szerint még lehet gond az SSL hiányával, illetve azzal, hogy fórumunk elavult. Nem akarom véka alá rejteni a dolgot: lehet nem oldódik meg. Amit biztosan tudok: nem vagyunk adathalász oldal (hiszen semmi ilyen infót nem kérünk), és a Webb-Server áldásos támogatásával tuti nem lesz vírusos sem az oldal. Szóval bármit állítson a Google a hülye szabályai miatt (ha állítani fog, ez tényleg csak az én félelmem), nem vagyunk kártékonyak.

Amennyiben félelmeim beigazolódnak, szerintem Ody nevében is állíthatom, hogy minden erőnkkel azon leszek, hogy azokat elhárítsuk. Ez viszont nem fog egyik napról a másikra menni, mert ugye pénzből él az ember, és bármennyire is szívünkön viseljük a fórumot, éhen mi sem akarunk halni. Utána már nehéz bármit is szíven viselni. :) Remélhetőleg persze nem lesz igazam és csak a vészmadár szól belőlem.

 

De egy biztos, a jövő héten új szolgáltatóhoz költözik az SWSaga, ami már csak azért is jó, mert mint kiderült: a Web-Servernél is Star Wars fanok dolgoznak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.