Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

11 minutes ago, csoli1138 said:

Atyaég. Egyeltalán nem tetszik most a fórum. De azzal lehet valamit kezdeni, hogy legalább a legfrisebb hsz-ek ne 50-100 lapnyira legyenek. Mert az Ősrégiek jönnek felülre.. :(

Többet is tudsz tenni:

1. Van egy olyan funkció, hogy Unread Content. Rányomsz és minden nem olvasott anyagot megkapsz.

2. Van egy "szemedet kiszúrja" rublika a főoldal jobb oldalán, rá immár magyarul kiírva: Utolsó aktív topikok. Rányomsz és az adott topick legfrissebb hozzászólására ugrik.

3. A topikok neve előtti szövegbuborék ikonra kattintva is a friss hozzászólás jön elő.

4. A topikok neve után ott van az utolsó hozzászóló, alatta az utolsó hozzászólás dátuma. Katt a dátumra, és az utolsó hozzászólás jön elő.

Ha lehet is tenni valamit azért, hogy a sorrend megforduljon, még nem jöttünk rá, hogyan. Egymillió dolgot lehet beállítani, és momentán ennek feléről még mi sem tudjuk, éppen mire jó. Ody jelenleg a fórum fordításával foglalatoskodik, én is egész nap a fórum beállításaival szöszöltem (félretéve a munkámat). Szóval lehetne kérni egy kis türelmet? Plusz szabadon nyomkodható ám az a sok-sok dolog, ami van. Ti nem tudtuk kárt tenni a fórumba, úgyhogy tessék szépen mindenre rányomkodni, hogy megtudjátok, mire való.

7 minutes ago, Bence1997 said:

Hát nekem ez a Reply to this topic -os cucc abszolúte nem jelenik meg ott. Mindenhol jó, de ott vmiért nem.

Alul sem jelenik meg a szövegdoboz?

3 minutes ago, csoli1138 said:

Akkor odaugrik az igaz, de akkor is legalul van.. Tényleg így kellene ezt megszokni?

Belehalsz, ha így kell megszokni? Komolyan, ennyi rugalmasság nincs benned?:roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem halok bele, de máris utálom. Dátumok sincsenek a hsz-ek előtt, csak posted by stb. Én nagyon nem szeretem ha valami megváltozik amit szeretek.

Kérlek ne vegyétek tiszteletlenségnek, biztos nagy meló volt és ha egyedül maradok a vélemenyemmel akkor is tudnotok kell, hogy nekem sajnos nem tetszik.

Bocs fiúk, tényleg. NAGYON SZERETTEM A KLASSZIK FÓRÜMOT. Pont az állandósága volt élvezetes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

se alul, se felül. A TCW évadai illetve a Legacy topikba nem tudok írni. Felül csak az Új topik jelenik meg, alul viszont a szövegdoboz nincsen. Megnéztem, hogy máshol is van-e ilyen, de csak ott találtam ilyesfajta problémát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 minutes ago, Bence1997 said:

se alul, se felül. A TCW évadai illetve a Legacy topikba nem tudok írni. Felül csak az Új topik jelenik meg, alul viszont a szövegdoboz nincsen. Megnéztem, hogy máshol is van-e ilyen, de csak ott találtam ilyesfajta problémát.

Másnál is jelentkezik ez a dolog?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi nagy fehér paca majdnem olvashatatlan/alig látható egyéb kiegészítőkkel és betűkkel után a jelen állapot már nagyon jól néz ki :)

Sajnos mostanában nem igazán tudok sok időt fordítani a megismerésre, de majd lesz valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új szabályzatunk van, mindenkinek javallott, hogy fussa át.

 

Továbbá kérném az elmúlt napokban regisztrált, de még nem visszaigazolt új tagjainkat, hogy a szabályzatnak megfelelően vegyék fel velünk a kapcsolatot, amennyiben még nem tették meg valamilyen formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago, Dzséjt said:

Másnál is jelentkezik ez a dolog?

Igen nálam is.
Olyan mintha az a rész be lenne fagyasztva. Nem tudok hozzászólni.

 

Sőt nálam a Rebels kapcsán is ez a helyzet.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csoli! Számodra van egy jó meg egy rossz hírem. A jó az, hogy teljesen le van mentve a régi fórum, bármikor vissza lehet rakni. A rossz viszont az, hogy ez valószínűleg már soha nem fog megtörténni. :D Egyébként ne legyél olyan mint egy 99 éves öregasszony! Nyilván jobb volt a szakadozó, lassú, vírusos fórum...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy nincs jelentősége a hozzászólások számának, de mielőtt az új felület elindult volna nagyjából 696 hozzászólásom volt, mikor elindult az új felület csak 675 hozzászólást jelzett, pedig minden topickban megvan a hozzászólásom. Ez hogy lehet? 

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy most ezer a dolgotok, úgyhogy majd ha ráértek, meg úgy gondoljátok jó ötlet... szóval szerintem az aktivitásnál a betűméreteket kellene állítani, ugye felül van a topic címe sárgával, nagyban, ez jó is. Alatta van hogy ki mit csinált az adott topicban és ez nagyobb betűvel van írva, mint maga a hsz szerintem ezt kellene felcserélni, hogy a hsz legyen a hangsúlyosabb, azt hogy ki írta, úgyis fogjuk látni az avatarból. Ha esetleg már tervben van csak még nem volt rá idő akkor természetesen nem szóltam. :)

 

csoli: majd megszokod és lehet, hogy jobban is fog tetszeni. Nem tudom te hogy voltál/vagy vele, de én kezdetben rohadtul utáltam ez első okos telefonomat, mert nem találtam ugye semmit sem (okosabb volt mint én :D ), de most már az istenért nem szeretnék másmilyen telefont. Ugyanígy voltam mikor win7-re váltottam XP-ről semmi nem ott volt ahol "kellett" volna lennie, sok mindent félórás netes keresgélés után találtam meg, hogy is kell csinálni, szidtam is, mint a bokrot, aztán megszoktam, manapság ha találkozok olyan géppel amin még XP van élesen szembetűnik, hogy mennyivel jobb a 7. Jelen pillanatban, úgy vagyok, hogy a hátam közepére sem kívánom a win 10-et, de egyszer úgy is váltanom kell és tudom, hogy utálni fogom, de majd megszokom és rájövök, hogy mégiscsak jobb az, mint a 7. (legalább is remélem :) ) Szóval csak kitartást jó lesz ez csak nyomni kell! :)

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd megszokod csoli, kitartás!

Elég sok minden sokkal jobb/egyszerűbb az új felületen. Nekem nagyon tetszik, hogy beteszem egy kép linkjét, és egyből megjelenik maga a kép, vagy a youtube linkeknél egyből beágyazódik a videó, és nem kell a https-ből a s betűt kiszedni stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 minutes ago, tomcsi80 said:

Tudom, hogy nincs jelentősége a hozzászólások számának, de mielőtt az új felület elindult volna nagyjából 696 hozzászólásom volt, mikor elindult az új felület csak 675 hozzászólást jelzett, pedig minden topickban megvan a hozzászólásom. Ez hogy lehet? 

Ezt nem tudom hogy lehet, mert az összes hozzászólás szám nem változott amit a fő oldalon látsz. Ha igaz lenne, hogy annyi elveszett tőled az a totálban is látszana. :hmm:

 

Jar Jar. Nincs mit. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 minutes ago, Ody Mandrell said:

Ezt nem tudom hogy lehet, mert az összes hozzászólás szám nem változott amit a fő oldalon látsz. Ha igaz lenne, hogy annyi elveszett tőled az a totálban is látszana. :hmm:

Nálam is az a helyzet. Most sokkal kevesebb HSz-t mutat a számláló mint az átállás előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás számláló a régi fórumon nagyon nem működött tökéletesen. Más számot mutatott a hozzászólások mellett és mást a "Legaktívabb fórumozók" listáján.

 

Csoli: a zsigerből utálkozás helyett inkább próbálj nyitottan hozzáállni. Leírtuk, miért volt ez a váltás létszükséglet a fórum számára. Az elmúlt időszak eseményei (vírustámadás, adatbázis hibák sora - amikre te is buzgón panaszkodtál -, Google tiltólistára kerülés) bebizonyították, hogy ha nem újulunk meg, nem növünk fel 2017 elvárásaihoz, akkor be is csukhatjuk a boltot. És ez a lényeg: aki ragaszkodik a régi, megszokott dolgokhoz, az hoppon marad, eljár felette az idő, aztán szevasz, tavasz, jön az ásó és a koporsó.

Az új fórum lehet elsőre szokatlan, de meg lehet vele barátkozni. Rengeteg kényelmi funkciója van, amit hamar meg lehet szeretni, emellett gyors, stabil és biztonságos. Hát nem jobb egy kényelmes, új kabát, mint egy tízéves, dohos, szakadt, foszló rongydarab? Adj neki egy esélyt. Nem minden ördögtől való, ami új. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 minutes ago, Dzséjt said:

És ez a lényeg: aki ragaszkodik a régi, megszokott dolgokhoz, az hoppon marad, eljár felette az idő, aztán szevasz, tavasz, jön az ásó és a koporsó.

 

A jelek/trailerek szerint Luke is belátta, hogy a Jedi Rendnek nincs létjogosultsága tovább. :D Ez is olyasmi.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.