Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egy kérdés: a mobilos verzió esetében van arra esély, hogy egy "csökkentett mód"-os mobil verziót elérhetővé tegyünk? Az óriási előnye volt ennek az oldalnak (lehet csak nekem, de szerintem nem vagyok ezzel egyedül), hogy az swsaga bármilyen limitált netsebesség mellett bejött a telefonomon, és tudtam olvasgatni a hozzászólásokat. Most viszont egy jóval fullosabb jön be telefonról, ami persze alapból szuper, ha mondjuk wifin vagyok, de a kis lekorlátozott netsebességem mellett mondjuk út közben, vagy az orvosnál, vagy akár hol várakozás közben sajnos nem lehet elérni az oldalt. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Azóta már láttam a filmes topikba. Frankó. :D Amúgy azt hittem egy porg írt amikor felugrott az értesítés. :lol:

 

Amit még feltűnt, hogy a válasz és az üzenet megjelenése nagyon könnyű. A régi fórum mind a kettőnél újratöltődött. Ez most mind egy töltéssel elintézhető. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb vettem észre hogy a "fanmunkás" topikból eltűnt egy hozzászólásom ami a létezésekor a topik legutolsó kommentje volt. Azt törölte valaki vagy az átállás során magától törlődött? Nem mintha olyan nagy szám lett volna ama ártalmatlan HSz de azért mégiscsak furcsállom a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Rog írta:

Az előbb vettem észre hogy a "fanmunkás" topikból eltűnt egy hozzászólásom ami a létezésekor a topik legutolsó kommentje volt. Azt törölte valaki vagy az átállás során magától törlődött? Nem mintha olyan nagy szám lett volna ama ártalmatlan HSz de azért mégiscsak furcsállom a dolgot.

Esélyes, hogy valahol az átállás során elveszett, mert mi nem törültünk egy hozzászólást sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "FAN képek, videók, írások mindenkitől" topikban Donát Kylo maszkos képére vonatkozólag megjegyeztem hogy "Donát Ren :D". Én mondtam hogy nem volt nagy cucc az a HSz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem ha a topik nevére kattintasz akkor a legfrissebb hozzászólásra ugrik. 

Az stimm, de most azt kérdeztem, hogy itt az információs sávban ki lehet-e cserélni a létrehozásra vonatkozó infókat az utolsó hozzászólásra vonatkozó infókkal, amik sokkal több jelentéstartalommal bírnak. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi történt ma a fórummal? Kb. 20-30 perce amikor hozzászólást akartam tenni, az oldalon teljes képernyőn megjelent valami bitninja nevű cucc és kérte, erősítsem meg, hogy nem vagyok robot. Aztán nem engedett tovább, és nem tudtam a honlapot elérni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Mi történt ma a fórummal? Kb. 20-30 perce amikor hozzászólást akartam tenni, az oldalon teljes képernyőn megjelent valami bitninja nevű cucc és kérte, erősítsem meg, hogy nem vagyok robot. Aztán nem engedett tovább, és nem tudtam a honlapot elérni.

A bitninja védi az oldalt a támadásoktól. Valamiért robotnak/támadónak érzékelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak azonosítsátok magatokat nem robotnak, ha előjön a bitninja üzenete (diszkrimináció tudom, de ha véletlen robot vagy, akkor is tagadd le, ez egy ilyen világ :D ). Nem tudni, miért jön elő, én sűrű frissítgetés közben kaptam meg. De az azonosítás után már nem jön elő, legalábbis én többet nem láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a fórum élőben jelzi, hogy van új poszt, így szvsz az F5 nyomogatásra már nincs szükség. Ami az esélyeket is kiegyenlíti, hiszen nem fog számítani, hogy kinek van gyorsabb nete, ezáltal kinek tölti be az egész oldalt gyorsabban újra.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

56 perccel korábban, Merr-Sonn írta:

Olyan, mintha egy turn-based stratégiai játékból átmennénk real time-ba. :D

:lol: Azért annyi még maradt, hogy a betöltés gomb után valamennyit azért várni kell, hogy látszódjon az új hozzászólás, ott még számít a net sebesség, de jóval kevésbé, mint eddig. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.