Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Így már mindjárt más igaz? :D

 

Egyébként lehet változtatni a háttérképet: van felül a nagyító alakú jel mellett egy kis kép ikon. Arra kell kattintani. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago, Donát said:

Lehetne egy szavazás, hogy ki melyik témát használja borítónak. Engem nagyon érdekelne. :D

Kipróbáltam mindet, de a Kamino mutat a legjobban. A másik két kép is szép, de mivel figurálisabb, nem igazán érvényesül háttérként, én úgy látom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 hours ago, Donát said:

Lehetne egy szavazás, hogy ki melyik témát használja borítónak. Engem nagyon érdekelne. :D

Az a helyzet, hogy még tervben van három másik háttér felvitele (egy sagás - nem Zolié :) -, egy TCW-s és egy rebelses), csak valamiért a rendszer mindig visszaállítja magát 4 megjelenítendő képre (a max hat), és törli az utolsó három képet. Utána meglátjuk a szavazást. De itt is meg lehet írni, én pl. az ep8-as Luke/Kylo képet használom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 minutes ago, Ody Mandrell said:

Miért lesz nehézkes? Ha van kérdés csak szólj. 

Nekem sajnos az ilyenek lassabban mennek. Most az egyik hozzászólásomnál próbáltam a rejtett tartalom elé beírni szöveget, mely nem rejtett, de nem ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baró lett az új fórum motor! :) Gratula és köszi az érintetteknek a belefektetett munkát. :clap: Igaz, még szokni kell az új megjelenést és funkciókat, de gyorsan meglesz. :D Most nekem is az Ep8-as háttér van beállítva, megadja a hangulatot a visszaszámláláshoz.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az EPVIII-as borítóm van.

 

Egyébként nem tervezitek (vagy lehet egyáltalán?), hogy a gombokat és egyéb feliratokat magyarítjátok? Nekem ugyan nincs vele gondom, de valakinek hátha.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, csoli1138 said:

Atyaég. Egyeltalán nem tetszik most a fórum. De azzal lehet valamit kezdeni, hogy legalább a legfrisebb hsz-ek ne 50-100 lapnyira legyenek. Mert az Ősrégiek jönnek felülre.. :(

A topic neve előtt van 2 szövegbuborék, amire ha ráklikkeksz, akkor az első olvasatlan hozzászólásnál hozza be az oldalt ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.