Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most meg visszakerült az ami ki lett törölve és szerkeszthettem ki azt amit harmadjára beraktam. Miért nem lehetett már azt a tréleres kommentet úgy hagyni ahogy eleve bekerült? (mérgelődős költői kérdés) Elvész a nap elejére az ember maradék jó kedve is.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát Ó, bocsi, nem láttam, hogy nincs benne az "a". Úgy természetesen nem kell. Mivel én is egészében olvasom a szavakat, mint a legtöbb ember, nem betűnként, az ilyesmi csak akkor tűnik fel, ha eleve elütéseket/kihagyásokat kutatok (ezért van sok elütés a szövegeimben, mert sosem olvasom vissza őket elütésekre, betűkihagyásokra vadászva). Mea culpa. :oops:

 

Szerk.: Kivettem a csillagokat.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Dzséjt írta:

@Donát Ó, bocsi, nem láttam, hogy nincs benne az "a". Úgy természetesen nem kell. Mivel én is egészében olvasom a szavakat, mint a legtöbb ember, nem betűnként, az ilyesmi csak akkor tűnik fel, ha eleve elütéseket/kihagyásokat kutatok (ezért van sok elütés a szövegeimben, mert sosem olvasom vissza őket elütésekre, betűkihagyásokra vadászva). Mea culpa. :oops:

 

Szerk.: Kivettem a csillagokat.

Semmi gond csak nem teljesen volt világos, és másnál is meg szoktam elégedni egy betűvel moderáció közben, leginkább ezért kérdeztem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép táblázat. :)

 

Az utolsó három helyezettnél szerintem az is látszik, hogy már megjelentek a dupla/tripla premierek. De az Ahsoka tényleg tör fel, elég szépen. És mi lesz majd az 5. résznél? És a többinél? :D

 

(bár ha szőrszálhasogató akarok lenni, akkor azt mondanám, hogy kicsit csalóka az összkép, mert a Mando legelső részéhez több, mint 3 év alatt sikerült 30+ hozzászólást odafirkantanunk, a többiről nem is beszélve, míg az Ahsoka nem élvezi ezt az előnyt :hehe::P:D)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szép táblázat. :)

 

Az utolsó három helyezettnél szerintem az is látszik, hogy már megjelentek a dupla/tripla premierek. De az Ahsoka tényleg tör fel, elég szépen. És mi lesz majd az 5. résznél? És a többinél? :D

 

(bár ha szőrszálhasogató akarok lenni, akkor azt mondanám, hogy kicsit csalóka az összkép, mert a Mando legelső részéhez több, mint 3 év alatt sikerült 30+ hozzászólást odafirkantanunk, a többiről nem is beszélve, míg az Ahsoka nem élvezi ezt az előnyt :hehe::P:D)

Persze, remekül megfogtad, hogy miért nem "fair" az összevetés, csak érdekességként tettem be. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zárójelben lévőt nem bántásból írtam, remélem nem vetted annak.

 

Ha már felmerült a dátum szerinti rendezés, gyorsan utánanéztem a dolgoknak és az alábbira jutottam: két nappal az 5. epizód előtt az egyes sorozatok adott epizódjainak interakciói. Nem csökkenő sorrendben csináltam, mint Donát, hanem ahogy jöttek a sorozatok. A dolog amúgy valóban csalóka, mert az Obi-wan, az Andor és az Ahsoka esetében dupla-és triplapremierek történtek, amik picikét másképpen tűntetik fel őket.

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Bence1997 írta:

A zárójelben lévőt nem bántásból írtam, remélem nem vetted annak.

 

Dehogy, tök jó észrevételek voltak!

 

18 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha már felmerült a dátum szerinti rendezés, gyorsan utánanéztem a dolgoknak és az alábbira jutottam: két nappal az 5. epizód előtt az egyes sorozatok adott epizódjainak interakciói. Nem csökkenő sorrendben csináltam, mint Donát, hanem ahogy jöttek a sorozatok. A dolog amúgy valóban csalóka, mert az Obi-wan, az Andor és az Ahsoka esetében dupla-és triplapremierek történtek, amik picikét másképpen tűntetik fel őket.

Köszi, nekem erre most nem lett volna időm. :clap: Érdekes, hogy amilyen minőségi volt az Andor, annyira kevés interakciót hozott az elején. Bár tény, hogy a tripla premier nem segített a helyzeten. Meg az Andor meglehetősen lassan indult be, az is biztos hozzájárult a dologhoz. Az viszont kimondottan érdekes, hogy a BoBF ennyire sok interakciót hozott. Ha tippelnem kellett volna, biztos nem a Bobát mondtam volna a rangsor élére. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ha kaptok egy értesítőt, hogy valaki reakciót nyomott a hozzászólásotokra és telefonról rákattintotok erre az értesítőre, akkor titeket a kattintás után az értékelt hozzászóláshoz visz? Mert engem mostanában jó pár hozzászólással az értékelt hsz fölé

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Rog írta:

Akinek tetszik hogy az a kommentre ugrasztós rendszer nálam össze-vissza ökörködik átveheti tőlem azt a gubancot ha tudja mert nekem biztos nem kell. :D

Azért lájkoltam, mert ezek szerint nem vagyok egyedül a jelenséggel...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Addig eljutottam hogy biztos nem azért mert tényleg bejön neked az hogy nálam is vacakol. Addig már nem hogy valójában miért.

Mindenesetre elég furin veszi ki magát egy tetszikes bigyula egy amúgy nem szerethető komment alatt. Valaki aki nem vágja hogy az nem a szokásos értelemben vett értékelés akar lenni még azt hiszi hogy az értékelő kárörömködik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tök mindegy hogy szerintem mi van. Én biztos nem gondoltam arra hogy bárki is kárörömködik. Csak arra mutattam rá hogy talán lehetnek olyanok akik azt hihetnék hogy igen. Szóval a gyerekeskedés ebben az esetben egyáltalán nem igaz rám. Nyugtatgatni meg nem kell mert én sose vagyok nyugodt és attól biztos nem leszek az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Rog írta:

Az tök mindegy hogy szerintem mi van. Én biztos nem gondoltam arra hogy bárki is kárörömködik. Csak arra mutattam rá hogy talán lehetnek olyanok akik azt hihetnék hogy igen. Szóval a gyerekeskedés ebben az esetben egyáltalán nem igaz rám. Nyugtatgatni meg nem kell mert én sose vagyok nyugodt és attól biztos nem leszek az.

Nem kárörömnek szántam. Csak megörültem, hogy ha többeknél is előfordul a jelenség, akkor nagyobb eséllyel derülhet fény az okára.

Már megbántam... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felesleges bizonygatni hogy nem kárörömködésnek szántad mert az mint arra kétszer is utaltam meg se fordult a fejemben. Akkor meg örömködésnek szántad. Nekem egy kutya.

Nekem kéne inkább megsértődni amiatt hogy csak annyi lett kinézve belőlem hogy azt hittem hogy bárkinek is tetszik az hogy az a kommentre ugrasztós akármi nálam is vacakol. Akár azt is hihetném hogy hülyének lettem nézve. De ezt se kellett volna tán lepötyögnöm mert valaki még azt hiszi hogy tényleg azt hiszem hogy hülyének lettem nézve.

Pedig még a vigyori szmájli is ott van amiből lehetett volna arra is gondolni hogy csak poén az egész, de ahelyett mégis ott sikerült kilyukadni hogy komoly. Szóval van is okod bánni azt hogy letetszikezted azt a kommentet. Meg azt hogy elkezdted magyarázni hogy miért tetszikezted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Rog írta:

Felesleges bizonygatni hogy nem kárörömködésnek szántad mert az mint arra kétszer is utaltam meg se fordult a fejemben. Akkor meg örömködésnek szántad. Nekem egy kutya.

Nekem kéne inkább megsértődni amiatt hogy csak annyi lett kinézve belőlem hogy azt hittem hogy bárkinek is tetszik az hogy az a kommentre ugrasztós akármi nálam is vacakol. Akár azt is hihetném hogy hülyének lettem nézve. De ezt se kellett volna tán lepötyögnöm mert valaki még azt hiszi hogy tényleg azt hiszem hogy hülyének lettem nézve.

Pedig még a vigyori szmájli is ott van amiből lehetett volna arra is gondolni hogy csak poén az egész, de ahelyett mégis ott sikerült kilyukadni hogy komoly. Szóval van is okod bánni azt hogy letetszikezted azt a kommentet. Meg azt hogy elkezdted magyarázni hogy miért tetszikezted.

Oké, ne haragudj, nem vettem észre a smiley-t az első kommented végén, ezért nem esett le, hogy vicc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg reméltem hogy miután az előző kommentemet elküldtem senki se fog rugózni azon a témán. Nem mintha olyan nagyon zavarna. Belehalni biztos nem fogok. Sajnos.

Azt meg már elárultam hogy sose vagyok igazán nyugodt.

Ezt a nyavalyás témát meg hála a gyógyszereimnek sikerült letojnom az előzőm elküldése után. Eddig. És ezután továbbra is letojnám ha nem kerülne már szóba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos egy elég kellemetlen meglepetéssel szembesültünk. Kijött az első Dotroll számla, amin 62.708 forint éves tárhely díj szerepel. Tavaly még ennek a fele volt, így nem kicsit értetlenül állunk a dolog előtt. A legmagasabb és egyúttal a legdrágább csomagba kerültünk, de mi erről semmi értesítést nem kaptunk. Az is lehet, hogy a web-server átadása automatikusan oda szólt. 

Ez nagyon drága így, és még hátra van egy fórum és egy skin motor újítás, ami plusz 20 ezer körül van. A fórumnak jelenleg 54.442 forintja van, amiből jól látható, hogy idén még cirka 30 ezer forint szükséges a fórum fenntartásához. 

Aki tud és szeretne, annak továbbra is szívesen vesszük az anyagi segítségét!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.