Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az utóbbi időben tapasztalható volt, hogy a fő oldal nem töltődik be, szerver hibára hivatkozva. Érdekes, mert az eloldalak bejönnek, csak a fő lap nem. Ez ügyben írunk a szolgáltatónak, így reményeink szerint hamarosan elhárul a probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, mivel még hajnali negyed kettőkor is belefutottam rossz barátunkba, az 500 errorba, futottam még egy kört a Dotroll-lal, mert ez a MSQL szerver újraindítás egyértelműen nem hozott eredményt. Most végeztek némi finomhangolást, a szerveren (hogy ez mit takar, azt nem részletezték), ami talán már megszünteti a hibát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Dzséjt írta:

No, mivel még hajnali negyed kettőkor is belefutottam rossz barátunkba, az 500 errorba, futottam még egy kört a Dotroll-lal, mert ez a MSQL szerver újraindítás egyértelműen nem hozott eredményt. Most végeztek némi finomhangolást, a szerveren (hogy ez mit takar, azt nem részletezték), ami talán már megszünteti a hibát.

Az nekem jó pár napja nem jött már elő. Az 503-asra mondtak valamit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát Jókor jártál erre, mert sajnos tegnap több ízben is tartósan jelen volt.

Az 503-asra semmit sem írtak azon kívül, hogy megoldódott (a dotroll nem töri össze magát azzal, hogy elmesélje, mi okozhat galibát). De az a legutóbbi alkalom óta nálam nem is jelentkezett újra, és azóta mások sem jelezték, hogy befigyelt, szóval talán tényleg végleg megoldódott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

No, mivel még hajnali negyed kettőkor is belefutottam rossz barátunkba, az 500 errorba, futottam még egy kört a Dotroll-lal, mert ez a MSQL szerver újraindítás egyértelműen nem hozott eredményt. Most végeztek némi finomhangolást, a szerveren (hogy ez mit takar, azt nem részletezték), ami talán már megszünteti a hibát.

Most nagyon jó, és mintha gyorsult is volna. Csak maradjon is most már így. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 10. 19. - 11:39, Dzséjt írta:

@Donát Jókor jártál erre, mert sajnos tegnap több ízben is tartósan jelen volt.

Az 503-asra semmit sem írtak azon kívül, hogy megoldódott (a dotroll nem töri össze magát azzal, hogy elmesélje, mi okozhat galibát). De az a legutóbbi alkalom óta nálam nem is jelentkezett újra, és azóta mások sem jelezték, hogy befigyelt, szóval talán tényleg végleg megoldódott.

503-as megint. :( 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Donát írta:

Ezért érdemes használni a válasz funkciót, mert ha becsúszik egy reagálás a válaszom és a nem idézett hsz közé akkor lehet nyomozni hogy wtf. 

Igen. Három évente egyszer....

 

Amúgy ilyenkor be szoktam tenni egy tag-et, de most lusta voltam.

 

Kevesebb idegesítő van ezen a fórumon a felsleges teljes szöveg beidézésénél. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Donát írta:

Az előbb is megtörtént, amikor én reagáltam Csolira. 

Hol? Nem látok ilyet, hogy nem idézted volna. Te mindent idézel, akkor is ha teljesen felesleges. Még sose láttam olyat, hogy idézet nélkül válaszoltál volna bárkinek is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Hol? Nem látok ilyet, hogy nem idézted volna. Te mindent idézel, akkor is ha teljesen felesleges. Még sose láttam olyat, hogy idézet nélkül válaszoltál volna bárkinek is.

Az előbb is megtörtént hogy becsúszott az üzeneted a reakcióm és az eredeti hsz közé. Úgyhogy hagyjuk a "háromévente ..." túlzásokat inkább.

 

Olyan ritka hogy csak ma 2x is megtörtént. :lol2: 

 

És igen, szerencsére én mindig idézek, így a becsúszott hszed ellenére is világos volt hogy nem rád reagálok. Talán mégse olyan felesleges, mint hiszed. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.