Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezt túl töredezett lenne. A koncepció az volt, hogy amilyen korban játszódik az adott mű, olyan jel legyen előtte. Ezt meghatározza a szekció neve amiben benne van. Egy szekción belül több ilyen jel csak összezavarná a kevésbé járatos rajongókat. Főleg ha megnyílik a módosított fórum felosztás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, itt a kevesebb a jobb. Átláthatóbb, a jelek dizájnosak, de nem terhelik túl az embert. Eleve szerintem az Age of the Rebellion és a Rise of the First Order megnevezések is feleslegesen a Lucasfilmtől, mert mind a lázadás, mint az Első Rend felemelkedése kábé abban a pillanatban megindul, hogy a régi Köztársaság vagy a Birodalom elbukott, szóval ezek legfeljebb al-érák egy nagyobb érában (persze értem én, az OT-t és az ST-t bele akarták gyömöszölni egy külön halmazba, csak a halmaz nem igazán fed le így mindent). Szóval jobb ez, hogy a regnáló kormány határozza meg az érát. In-universe is így működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De pont így van értelme, mert abból azonosítható be melyik korszakban játszódik az adott mű. :) Ezért is lettek létrehozva. A régi felosztásban nem sok értelme lett volna korszak logónak, hisz az ki volt írva a fejlécbe. A jövőben minimum két éra még jönni fog, ezáltal az így is sok szekció további bővülne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Akinek nem jön be az @Dzséjt -et verje meg. :lol:

dc comics joker GIF

 

Nekem tetszik. Az ömlesztett változat annyiból nem volt jó, hogy ha az ember nem tudta kapásból, melyik érában játszódik az aktuális mű, akkor egy nagyobb listát kellett átnyálaznia. Így viszont, hogy szét van bontva nagyobb halmazokra, és azon belül van kronológia, már kisebb listát kell átnézni, ha hirtelen nem tudja, kronológiailag hol van az adott mű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra borult a rend, gondolom nem vagytok meglepve. Szerettem a fórum kronológiáját.

Ez most a hátulról mellbe, mert ez ad értelmet a korszak logóknak, megértem. De a logók csak olvasottá jelölni hivatottak és hát csak egy kis retina kényeztetés, nem több.

 

De mondok egy példát: Decemberben egy haver kért tőlem mindent ami sw, és kronológiában. Nagy másolgatásba kezdtem neki, mert hát biz megvan minden olyan verzióban is. Mondom a legegyszerűbb felnyitnom a fórum oldalát és úgy elnevezgetni a filmek és sorozatok mappáját neki. Így is tettem.

Így hogy látom, hogy sorozat, vagy film és mellette egy logó, amik annyira nem is forrtak egybe az érákkal még, legalábbis szerintem még a keményvonalasok közt is van aki zavarba jönne egyik-másiktól, például én álmomból felkeltve lehet, hogy elhibáznám, hogy melyik a high rep, vagy az old rep logó.

 

Mindegy fiúk, nem először változik a fórum, nem kérem, hogy csináljátok vissza, úgy is felesleges, de egy vélemény itt állhat, ezért van a topic; nekem jobban tetszett kronológiában, sokkal jobban! Rend volt és most káosz van a szememben.

 

Ja és a Mandalorian és Grogu topic akkor máris felugorhat a fimek közé, vagy tévedek?

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Neked semmi újdonság nem tetszik, csoli. :) Neked ez a káosz, másnak amaz. Most azért ne mond már, hogy pont számodra fog gondot okozni az érák szerinti sorrend. Amúgy kényelmes volt az biztos. Amint fentebb is írtam, jön még vagy két éra amivel már kezelhetetlenül hosszú lenne a fórum. Nem beszélve az 5.0-ás invision megjelenésről, ami szekciókba rendezi az egyes topikokat így válnak azok még nagyobbá.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, csoli1138 írta:

én álmomból felkeltve lehet, hogy elhibáznám, hogy melyik a high rep, vagy az old rep logó.

Segítek: a kronológiai sorrendnek megfelelően a High Republic logója előbb van, mint az Old Republicé. ;) De azért na, ha álmodból felriadva azt hiszed, hogy a Tales of the Jedi a High Republic érában játszódik, és a kronolgóiai sorrendnek megfelelően a fórumon is előbb szereplő Young Jedi Adventures az Old Republicban, akkor inkább ne a fórumot sasold, hanem igyál egy nagyon-nagyon erős kávét, mert még alszol. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Elkészült a fórum új felosztása. Remélhetőleg ez már nem fog változni. Akinek nem jön be az @Dzséjt -et verje meg.

 

angry crowd GIF by South Park

:D

 

Amúgy ok, hogy nem mindenki van képbe 100%ig a logókkal (én se) meg melyik mű melyik éra, de azért a filmek csak meg vannak (ha nincs akkor tessék rákeresni a neten) azok mellett meg ott a logó aztán hip-hop megtanulja az ember agya összekapcsolni a logót az érával, azt a maradék párat amihez nincs film meg nem rakéta tudomány megjegyezni.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem teljesen tért vissza, mert a filmeknek immár egységes szekció van a korábbi kettő helyett, míg a Csevegő rész úgy maradt ahogy eredetileg átterveztem. :) 

 

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Ja és a Mandalorian és Grogu topic akkor máris felugorhat a fimek közé, vagy tévedek?

Nem tévedsz, fel fog ugrani oda amint elkezdik forgatni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva én nem tudtam megszokni a korábbi szerkezetet, és inkább az olvasatlan tartalmak menüponton keresztül olvastam, mint hogy keresgéljem a kronológiában, ami érdekel, ennek viszont az lett a következménye, hogy ha egy ideig nem jöttem fel ide, akkor a régebbi élő topikokat nem is láttam.

Úgyhogy én üdvözlöm, hogy visszatértünk a korábbi módszerhez, nekem ez jobban átlátható és követhető. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

@Ody Mandrell

A new jedi order filmet sem forgatják, azt fent van. 

 

Amúgy látom, szinte mindenkinek tetszik! 

Akkor a fórumhoz méltó módon engedem el a témát Gandalfot idézve:

"A többség igénye fontosabb a kevesekénél.. vagy egy emberénél." :peace:

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Akkor a fórumhoz méltó módon engedem el a témát Gandalfot idézve

 

Kirk-öt és Spock-ot mert azt ők mondják közösen a Khan haragja alcímű Star Trek muviban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Rog írta:

 

Akiknek meg bejön pedig védjék meg azoktól akik meg akarják verni. :D

b212a027d46764e82f1e7d80c0bf463f5e41a5bd

 

11 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

A new jedi order filmet sem forgatják, azt fent van. 

Ez igaz, de a NJO-nak nincs létező szekciója. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszik az új szerkezet. Bár a régivel sem volt bajom. Számomra az a lényeg hogy rend legyen. Rendezni meg többféleképpen lehet a dolgokat.

Lényeg hogy legyen benne logika. Ebben meg van.

@Dzséjt-et meg nem megverni kell hanem megköszönni a munkáját egy vagy 2 sörrel..:D

 

A logók is tök jók a topicoc elött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Frenkie írta:

@Dzséjt-et meg nem megverni kell hanem megköszönni a munkáját egy vagy 2 sörrel..:D

Ez teljes mértékben @Ody Mandrell érdeme, minden köszönet neki jár.

De a verés után azért jöhet a sör. :D 

  • Vicces 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány perce esett le hogy a sorozatos topikba tett utolsó előtti kommentemet ami az új Daredevil szezonról szól a Marvel témájúba kellett volna tennem. Áttenné valaki abba a topikba?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.