Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

@Iqvi és akire még tartozik. Jobb lenne ha a címmel ellátott cikkek berakása úgy történne hogy a linkek helyett a cikkcímek jelennének meg a kommentekben. Ha nincs címük akkor pedig lehetne adni nekik. Jó néhány link elég hosszú és randa. Plusz a kinézetükön kívül az olvashatóságuk is jobb lenne.

Erről magasabb szintről régebben már került be felhívás csak épp elsikkadt a téma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az  ugrott be az előbb hogy a klubos szekció neve lehetne "Klubjaim" helyett "Klubjaink" mivel a klubokba minden felhasználó írhat és amiatt közösek vagyis a mindannyiunkéi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehát a "Klubjaim" résznél nem csak azokat látja az ember, amelyeknek a tagja/tagja volt valamikor korábban? Meg amúgy nem minden klub mindenkié, mert mindenki abba lép csak be, amelyiket magáénak érzi. Én legalábbis tuti :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Yoda József jól írja. :) Van olyan klub is ami zárt körű. Azt pl. csak azok látják akik benne vannak. 

Woody Allennek meg (a klasszikus idézete alapján, mely szerint sosem lépne be egy olyan klubba amelyik a hozzá hasonlókat akarja felvenni) futhatna ez a szekció "Klubjaitok" néven. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Meg amúgy nem minden klub mindenkié, mert mindenki abba lép csak be, amelyiket magáénak érzi. Én legalábbis tuti :) 

 

Én úgy látom hogy a klubok az egész közösségéi mivel mindenki számára használhatóak ha a tagok használni akarják őket. Volt, van és lesz ám olyan eset rendesen hogy valami valakié és azt a valamit az a valaki keveset vagy egyáltalán nem használja. Nem érzed magadénak őket. Okés. Szíved joga. De attól mások még használhatják és magukénak érezhetik őket. Rájuk pedig a többes szám az igaz nem pedig az egyes.

 

 

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

@Yoda József jól írja. :) 

 

Szerintem nem.

 

 

Idézet

Van olyan klub is ami zárt körű. Azt pl. csak azok látják akik benne vannak. 

 

Odáig már a klubok létrehozásnak idején eljutottam. Plusz az is ott van hogy aki használni akarja valamelyiket szól a használati igényéről a klub létrehozójának aki beveszi és onnan már lehetséges is a klubhasználat.

 

 

Amúgy valaki magyarázza már el nekem hogy a szekció neve miért van egyes számban mert én azt sose vágtam. Talán azért mert úgy semmi értelme sincs egy olyan környezetben ahol többen vannak.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Rog írta:

Én úgy látom hogy a klubok az egész közösségéi mivel mindenki számára használhatóak ha a tagok használni akarják őket.

Én úgy tudom, hogy ez nem igy van. Vannak klubok amik nem jelennek meg mindenkinek, mert meghívásalapúak és csak meghívásra lehet belépni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Rog írta:

 

Én úgy látom hogy a klubok az egész közösségéi mivel mindenki számára használhatóak ha a tagok használni akarják őket. Volt, van és lesz ám olyan eset rendesen hogy valami valakié és azt a valamit az a valaki keveset vagy egyáltalán nem használja. Nem érzed magadénak őket. Okés. Szíved joga. De attól mások még használhatják és magukénak érezhetik őket. Rájuk pedig a többes szám az igaz nem pedig az egyes.

 

 

 

Szerintem nem.

 

 

 

Odáig már a klubok létrehozásnak idején eljutottam. Plusz az is ott van hogy aki használni akarja valamelyiket szól a használati igényéről a klub létrehozójának aki beveszi és onnan már lehetséges is a klubhasználat.

 

 

Amúgy valaki magyarázza már el nekem hogy a szekció neve miért van egyes számban mert én azt sose vágtam. Talán azért mert úgy semmi értelme sincs egy olyan környezetben ahol többen vannak.

 

A kluboknak több beállítása van. Azért "klubjaim" mert azokat látod biztosan, amelyikben benne vagy(plusz talán azok amelyik publikusan elérhetők), esetleg te hoztál létre. A többes szám azt sugallná, hogy minden létrehozott klubot látsz de ez nem így van. Ja és angolul My Clubs a neve. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Én úgy tudom, hogy ez nem igy van.

 

Ha a beidézett mondatom rosszul van értelmezve akkor nincs úgy. Amit írtam úgy írtam hogy a meghívást is számításba vettem. A meghívós részt beírni feleslegesnek éreztem mivel a meghívósdi már a kezdetektől alap. Elvégre tényleg mindenki részére használhatóak a klubok ha meghívót kapnak hozzájuk.

 

 

Idézet

Vannak klubok amik nem jelennek meg mindenkinek, mert meghívásalapúak és csak meghívásra lehet belépni.

 

Na ez is olyan hogy az elejétől fogva nem tiszta nekem. Vagyis az hogy mind meghívásos de a zárt közéletes klub a tagok be nem jelentkezett állapotában mégis megjelenik.

Meg az se világos hogy mi a különbség a zárt és a privát klub között. Az egyetlen különbség amit tudok az hogy a zárt látszik míg a privátok nem. De az úgyse jelentős.

 

 

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 

A kluboknak több beállítása van. Azért "klubjaim" mert azokat látod biztosan, amelyikben benne vagy (plusz talán azok amelyik publikusan elérhetők). A többes szám azt sugallná, hogy minden létrehozott klubot látsz de ez nem így van. Ja és angolul My Clubs a neve. 

 

Ebből csak az első és az utolsó mondatot vágom igazán. Mondjuk azt se vágom hogy hogy jön ide a klub angol neve. Az okés hogy a szó szerinti fordítást kapta és totál egyértelmű hogy miért.

 

Amúgy én továbblépek mivel bővebben ez a klubos téma amúgy se érdekel. Az egyetlen ami érdekelt az az hogy azt a klubos címet át lehetne-e nevezni. De mivel már tudom hogy nem lehet már az se érdekel.

Köszi a közreműködőknek a közreműködést!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Bevált amúgy a reklámok bevezetése? Szemmel látható összegeket generál, összevetve a tagok támogatásával? :) Nem a konkrét számra lennék kíváncsi, hanem hogy látjátok, ez valóban jelenthet-e hosszabb távon fenntartható finanszírozási formát így 7 hónap alkalmazás után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Pildi írta:

Egy próbát megért, de ezek szerint nem kattintanak annyian rá a hírdetésekre, mint amennyi már számítana. Önmagában az, hogy vannak reklámok, ezek szerint nem ér sokat.

Így, hogy a fizető tagság van fölényben akik nem is látják a reklámokat, valóban nincs elég kattintás. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönjük szépen @Donát a nagylelkű támogatást! :) Beléptél az arany klubba: Te vagy a negyedik legmagasabb fokozatú támogató. :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

No, a délutáni és éjjeli hozzászólások visszakerültek, cserébe elvesztek a visszaállítás utániak - szóval az Ahsoka topikba a karakterposztereket @Bence1997 légyszi tedd vissza. :) A többi hozzászólás meg a mai problémával foglalkozott, amik nem fontosak. Ami lényeg, hogy ha bármit tapasztaltok, azt írjátok meg itt vagy a Facebook oldalon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és akkor, hogy ti is tudjátok, mi történt.

A Dotroll tavaly megvette a Webservert, ennek egyik folyamánya lett most az, hogy a tárhelyünk, ezzel az egész fórum át lett költöztetve a régi webserveres infrastruktúráról a Dotroll szerverére. Ám úgy tűnik, az egyik korábbi frissítésünk bár települt, még a szerver catche-ből futott, Ám mivel a catche a Webserver szerverén volt, ami elérhetetlenné vált a fórummotor számára, így összeomlás történt, amit az egyik php fájl átírásával lehetett csak orvosolni. Innen is köszönet a supportnak, aki annak ellenére, hogy nem értett a fórum motorjához, idejét nem sajnálva felkutatta a hibát és kijavította.

A hozzászólások pedig azért tűntek el, mert tegnap 19:00 környékén volt a költöztetés, viszont a fórumunk továbbra is a Webserveres adadtbázisába mentett, míg a javítás után már a Dotrollon lévő adatbázisból olvasott. Nos, a webserveres adatbázis lett visszaállítva, így visszakaptuk a hozzászólásokat, aminek én személy szerint nagyon örülök, mert hűdenemakartam volna visszaírni azt a kis élménybeszámolót az Ahsokaelső két évadáról. De gondolom @Darth Sky is nyelt volna egyet előtte, mert ő se fogta vissza magát. :) 

Szóval, bár elég idegesítően indult ez az egész, mivel egyrészt, fokozatosan ment el az oldal mindenkinél (dél környékén még nálam működött), ráadásul bosszantó, hogy semmiféle tájékoztatást nem kaptunk a Dotroll részéről a költöztetésről (a Web-Server napokkal, ha nem hetekkel előre jelezett mindent), ráadásul ezt sikerült olyan időpontban véghez vinniük, amikor egy fórumon épp aktivitás van (a Web-Server az ilyet éjnek évadján csinálta, előre közölve, mikortól meddig nem lesznek üzemben a szerverek)... Szóval ja, ez nem volt kifejezetten jófej húzás a Dotroll-tól. De a supportjuk továbbra is jól üzemel, készségesen segítettek helyreállítani a fórumot.

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 2
  • Tetszik 4
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki két különböző témájú kommentet egymás alá rak akkor ha lehet ne legyenek már utólag azok egy kommentbe rakva. Szerkeszthettem át és aztán meg tehettem be a Godzis trélert megint. Az meg ki lett törölve és már harmadjára kellett betennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.