Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én ezt értem, de ha már felmerült ez a dolog, akkor had legyen már esélye annak is megnéznie, aki nem tud 5 percen belül reagálni, pláne ha csak asztali gépen látszik. Én vetettem fel, hogy had nézzük meg s pont nem láttam, mert félórát távol voltam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Nekem tetszik így, hogy oldalt van, nálam nem cseszi szét. Hangyányit balra tolódik, de először észre se vettem amúgy :D 

Azért észrevehető, mert a friss hozzászólások lent vannak és ott azért látszik az eltolódás.

 

5 perccel korábban, Pildi írta:

Nem otthon vagyok, hanem mobilról, igy sajnos most nem látom. Ha ennyire zavaró, akkor nyugodtan állítsd vissza, én meg túllépek ezen.

Addig így marad amíg meg nem nézed. Nem fogom ki-be kapcsolgatni fél naponként. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azért észrevehető, mert a friss hozzászólások lent vannak és ott azért látszik az eltolódás.

 

Addig így marad amíg meg nem nézed. Nem fogom ki-be kapcsolgatni fél naponként. 

Rendben, este megnézem, köszi!

 

Addig legalább másnak is lesz alkalma véleményt formálni, nem csak NorbiLordinak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell @Dzséjt @Pildi @NorbiLordi

 

Bevallom, nekem így jobban tetszik, de! Ha valaki szereti a szimmetriát, annak elég zavaró lehet, hogy az arányok bal és jobb oldalon eltérnek:

 

image.png

 

Innentől kezdve ez így szubjektív. Én erre szavaznék, de Dzséjt meg az első hsz-esre. Szóval vagy legyen egy szavazás, vagy majd az adminok eldöntik. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Valószínűleg kikapcsolom, így mindenki boldog lesz. Ki ezért, ki azért. 

Én nem, nekem tetszett mindkét verzió, és egy tök jó funkció szerintem. Azt nem lehet megcsinálni, hogy esetleg aki akarja az be tudja magának kapcsolni?

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No most végre én is meg tudtam nézni! Az oldalt lévő verziónál jobban tetszik, hogy mindig látható, nem kell az első oldalra lapozni hozzá, az első hsz-es verzióban viszont a régi nagyobb felület marad a beszélgetéseké (nekem inkább ez számít, az, hogy nem szimmetrikus, nem zavarna amúgy), és ez nagyobb pozitívum, mint az okozott kellemetlenség az előre ugrással. :) 

Egyébként jópofa funkció, szerintem az első hsz-es verziót érdemes lenne bekapcsolni, mert sok vizet nem zavar, és akit érdekel, megnézheti. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Pildi írta:

Egyébként jópofa funkció, szerintem az első hsz-es verziót érdemes lenne bekapcsolni, mert sok vizet nem zavar, és akit érdekel, megnézheti. 

Mindig az aktuális oldalon van a statisztika, nem az első oldalon, ha jól emlékszem. Tehát itt is, ha feltekertem, akkor a lap tetején lévő hsz alatt látszott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem kell visszalapozni, mert minden oldal tetején ott van nem csak az első oldalon.

 

3 perccel korábban, Donát írta:

Mindig az aktuális oldalon van a statisztika, nem az első oldalon, ha jól emlékszem. Tehát itt is, ha feltekertem, akkor a lap tetején lévő hsz alatt látszott.

Mintha tegnap vissza kellett volna lapozni... de akkor biztos rosszul emlékszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Egy olyan új funkció közeleg, ami forradalmasíthatja a kvízeket, de más topikokban is hasznos lehet. Egyelőre úgy van reklámozva, hogy csak az Invision cloud felhasználóknak lesz elérhető.

 

Live topik funkció.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A skin frissítés miatt van. Két lehetőség van.

 

1. Ez most lehetővé teszi, hogy magad szerkessz topik címeket a képre. :) Szebb lenne, egyedi (egyet kipróbálnék így).

2. Utána járok, hogy lehet visszatenni. 

 

Melyik legyen? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 03. 10. - 12:08, Ody Mandrell írta:

A skin frissítés miatt van. Két lehetőség van.

 

1. Ez most lehetővé teszi, hogy magad szerkessz topik címeket a képre. :) Szebb lenne, egyedi (egyet kipróbálnék így).

2. Utána járok, hogy lehet visszatenni. 

 

Melyik legyen? 

A visszatevést választanám.. Hú, a másikba belegebednék.. Mindent előröl....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.