Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Pildi írta:

Elméletileg igazad van, de gyakorlatilag kicsi az esélye, hogy a fórum támogatók nélkül marad. A törzstagok nagy része már nem diák, van jövedelme, nem csak hajlandó, hanem képes is támogatást adni. 

Igaz, de sajnos a kicsi az esély az azt is jelenti, hogy van rá esély. Annak is kicsi volt az esélye, hogy az egész világ bezár egy világjárvány miatt, vagy Európa közepén, a mi tőszomszédságunkban kitör egy háború, stb. Amíg van esély, szerintem számolni is kell vele. Mert, ha mégis bekövetkezik, cseszheted, ha nem foglalkoztál vele. "Készülj a legrosszabbra, annál csak jobb jöhet, he padig mégis a legrosszabb jön, akkor arra legalább már felkészültél" - szól a mottóm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez csak egy teszt. Ha nem éri meg, nem fogjuk alkalmazni a hirdetéseket. Tudom, hogy nagylelkűek vagytok, és mindig hálásak vagyunk érte! Ezért nektek reklám mentes lesz az oldal.

Ez a jó megoldás véleményem szerint. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

A szülinapi köszöntő funkciót akkor végleg elvesztettük? :( 

Kicsit el lett dugva ez a funkció, ami szintén bővült és egy kicsit át is alakult, de most már ugyanúgy látszik jobb oldalt, mint régen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nos a támogatóknak külön csoport jött létre. Ez tényleg így a jobb, ha már fizettek/fizetnek az oldal fenntartásáért. Ezentúl az avatar alatt is látható lesz ha valaki anyagilag segíti az swsaga-t. Természetesen ők az ideiglenes reklámokat se látják. Kérem, hogy próbáljátok ki, minden rendben van-e!

 

Igen így már ok, nincsenek reklámok. Köszönjük. Bocsánat tegnap kicsit kiakadtam, megijedtem hogy megszűnhet a fórum. A félelem meg haragot szül.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Igen így már ok, nincsenek reklámok. Köszönjük. Bocsánat tegnap kicsit kiakadtam, megijedtem hogy megszűnhet a fórum. A félelem meg haragot szül.:D

Szerintem ez a közösség többször is bizonyította, hogy nem hagyná veszni ezt a helyet. Persze a legrosszabbra mindig lehet készülni, de ennyi erővel atombunkert is építhetnénk az alagsorban. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Akkor rögzítsük: amíg van támogatás, van oldal is. Amennyiben nem áll rendelkezésre az adott évi teljes költség, az oldal megszűnik. Ellenkező esetben él és virul tovább. Jó lesz így? :)

 

Ebből gondoltam hogy megszünhet a fórum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos hajlamos vagyok megfeledkezni arról, hogy a fórum esetleg költségekkel jár! 

Megszoktam tiszta szürke felúletét, nyugalmât. 

De talán jobb később ébredni mint soha. 

A reklámok elvitték ezt a hangulatot, így megkérdezem, van e még lehetőség a támogatásra, hova mennyit kellene prezentálni, hogy a régi legyen számomra is. 

Nekem is érték a fórum évek óta, teszek is érte a képeim által, ha ez nem is túl sok. 

Ha nem vagyok elkésve szívesem veszem az infókat és ha nem túl megterhelő, támogatóként is fellépnék. 

Szerk. : elolvastam a kék gomb mögött.. Szóval akkor bármikor lehet? 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, támogatni mindig lehet a fórumot. Bárkinek, bármikor. Fent van egy kék sáv, "fórum támogatása" címszóval. Annyival támogatsz amennyivel szeretnél. Ez teljesen a támogatótól függ. Csak annyi lenne a kérés, hogy a fórumos nick nevet írd be, hogy tudjam kitől jött a támogatás.

 

A reklámok egyelőre egy hónapig működnek, hogy lássuk érdemes-e felületet adni nekik. Amennyiben nem éri meg, megszűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nos, támogatni mindig lehet a fórumot. Bárkinek, bármikor. Fent van egy kék sáv, "fórum támogatása" címszóval. Annyival támogatsz amennyivel szeretnél. Ez teljesen a támogatótól függ. Csak annyi lenne a kérés, hogy a fórumos nick nevet írd be, hogy tudjam kitől jött a támogatás.

 

A reklámok egyelőre egy hónapig működnek, hogy lássuk érdemes-e felületet adni nekik. Amennyiben nem éri meg, megszűnik.

Rendben, látom csak paypal van. Momentán azt még nem használnám, most jött az új bankkártya, még nem lett aktiválva és a paypalre sincs még felvíve. De hamarosan! Sima utalás nem opció? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem arra gondolt hogy a neten levőeket be lehessen tenni. Másolás-beillesztéssel a komment író ablakba az simán megvan de a kommentet miattuk elküldeni már nem lehet mert nem engedélyezett karakterek amire a komment elküldésének megpróbálása után megjelenő "The value entered includes a character that is not allowed such as an Emoji." üzi hívja fel a figyelmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Rog írta:

Szerintem arra gondolt hogy a neten levőeket be lehessen tenni. Másolás-beillesztéssel a komment író ablakba az simán megvan de a kommentet miattuk elküldeni már nem lehet mert nem engedélyezett karakterek amire a komment elküldésének megpróbálása után megjelenő "The value entered includes a character that is not allowed such as an Emoji." üzi hívja fel a figyelmet.

 

Pontosan, köszönöm a magyarázatot!

 

Közben meggugliztam, és az adatbázis karakterkészletét kellene módosítani ehhez - megértem, ha ez túl nagy macera. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Azt javasolnám, hogy a jövőben közvetlen a facebook-ról ne linkeljetek be képet, mert pár nap és csak egy link marad a helyén. Egyre több ilyen van és kezd zavaró lenni. Pl. @Darth Sky remek párhuzamos képe helyén is csak egy sárga számsor maradt... Töltsétek le  gépre aztán meg fel a fórumra, esetleg olyan helyre ahonnan nem fog törlődni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képfeltöltésre tudom ajánlani az imgurt, ha valaki nem ismerné. Egyszerű kezelni, akár saját galériákat is létre lehet hozni, és minden kép megmarad, amit onnan linkeltek - én már több éve azt használom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.