Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Ehh, még a Snoke topikban is előzöl hozzászólásszámban :D szerintem jó helyen van amúgy

Még befoghatsz simán, nem nagy a különbség. :D A nyílra kattintva lenyílik a fül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem is jobb lenne ott, de sajnos így írták meg a programot. A másik lehetőség, hogy jobb oldalt látszik.

De fura. Végül is meg lehet szokni, csak furcsa, hogy az első hsz után jön. De ha másnak nem zavaró... :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a hátránya annak a nézetnek. Akkor lenne jó, ha a felső sorban lenne. Nem értem az amerikai gondolkodást, hogy mi a jó abban, ha az első hozzászólás alatt van.

Nem tudom én sem. Lehet ahhoz van köze, hogy ha új topik nyílik, csak az első hozzászólás után rakhatja vagy ilyesmi, de ez csak találgatás. Ugyanígy lehet valami hülye logika alapján is.

De akkor inkább legyen az első hozzászólás alatt, mint oldalt, mert így nem toplja el a fórumot. Így szépen kitölti a fórum az egész oldalt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Pildi írta:

Nekem meg most sehol nem látszik. Vissza lett állítva a funkció bekapcsolása előtti állapotra?

Kikapcsoltam, marad ahogy volt addig, amíg nem állnak elő jobb megoldással.

 

7 perccel korábban, Dzséjt írta:

Lehet ahhoz van köze, hogy ha új topik nyílik, csak az első hozzászólás után rakhatja vagy ilyesmi, de ez csak találgatás.

Topikot csak úgy tudsz nyitni ha írsz is bele valamit, szóval attól még tehetné fölé. Valószínűleg a fejlesztőnek így tetszett. Biztos át lehet valahogy írni, de annyira nem fontos, hogy utána járjak. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.