Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Ma kifizetésre került az éves fórum költség, ami 35.124 forintot tett ki. Érdekes módon, ezúttal 6000 forinttal olcsóbb volt a díj. Kellemes meglepetés a többi díjnövekedés mellett. A pénzügyi helyzetet a kiemelt posztban követhetitek nyomon.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Skacok! Megjött a fórummotor számlája, és sajnos több, mint amennyi pénzünk maradt, így annak aki tud még támogatást nyújtani, azt nagyon megköszönnénk! Tudom, ínséges időket élünk, de hátha... :peace: A link fent található a patronálási kék sávban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Darth Sky és @Frenkie megjött a támogatásotok, nagyon szépen köszönjük. :) Jó látni, hogy továbbra is a szíveteken viselitek a fórum létét. :) 

 

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Köszi szépen! Nagyok vagytok. :)

 

Személy szerint mindig örülök ha tudok segíteni. Ez a fórum az internet gyöngyszeme, maradjon is fent még jó sokáig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 10. 28. - 13:48, Ody Mandrell írta:

@Darth Sky és @Frenkie megjött a támogatásotok, nagyon szépen köszönjük. :) Jó látni, hogy továbbra is a szíveteken viselitek a fórum létét. :) 

 

2022. 10. 28. - 13:52, Dzséjt írta:

Köszi szépen! Nagyok vagytok. :)

Szívesen segítek, ha tudok. :) 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Többen mondták innen a fórumról nekem szóban hogy ha be van taggelve a nicknevem akkor a fórum értesítést küld és így észreveszem azon topikokat is melyet nem követek be.

Láttam azóta a Sport topicban @Donát is megtette hogy emlékeztessen a VB-re.

Namost nálam ez nem működik. Hiába taggel be bárki bármely fórumban nem kapok róla értesítést. Mit kell ehhez beállítani?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Frenkie írta:

Többen mondták innen a fórumról nekem szóban hogy ha be van taggelve a nicknevem akkor a fórum értesítést küld és így észreveszem azon topikokat is melyet nem követek be.

Láttam azóta a Sport topicban @Donát is megtette hogy emlékeztessen a VB-re.

Namost nálam ez nem működik. Hiába taggel be bárki bármely fórumban nem kapok róla értesítést. Mit kell ehhez beállítani?

A profil adatoknál, az értesítési beállításoknál nézd meg. Aztán kipróbáljuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Pildi írta:

A profil adatoknál, az értesítési beállításoknál nézd meg. Aztán kipróbáljuk.

 Beállítottam az értesítési listát mindenhol(egy kivételével mindenhol be volt eddig is kapcsolva mindenhol). Nézzünk egy próbát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Félrenyomtad....

Elnyomódott valószínűleg, ez viszont nem változtat a tényen hogy ez a funkció arra való hogy mutassa a nyitó hozzászólást is. Én ezt nem tudtam, és vélhetően te se, mert akkor ezt javasoltad volna hogy állítsam át. Vagy ha tudtad de nem mondtad, akkor jó szemét vagy. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.