Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 5 héttel később...

A mai napon átutalásra került a tárhely éves díja, ami 41.636 forint. Ennek tükrében frissítettem a költségvetési lapot: 8013 forint maradt a támogatásokból. Idén még egy skin és egy fórum motor fizetés lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idézet

De kár. Régen elbírt a fórum egy ekkora fájlt. Nem szoktam ilyet csinálni. Ha kéri valaki írjon privit, küldöm e-mailben.

 

Este megnézem a beállításokat.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

 

Nem azzal van gond, hogy betelt a 100 MB feltöltési kvótád?

Lehet, nem tudom.. Megvárjuk, míg Ody utánanéz! Köszi!

 

szerk: hoppá! De! Ott a pont 99/100.. Na meglátjuk hogy lehet ebből pucolni, várom az ötleteket. Nézegetem én is.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, csoli1138 írta:

szerk: hoppá! De! Ott a pont 99/100.. Na meglátjuk hogy lehet ebből pucolni, várom az ötleteket. Nézegetem én is.

 

Én csak azt találtam, hogy a hsz-t szerkeszted amiben az adott fájl van és alul a csatolmányok közt törlöd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, csoli1138 írta:

Lehet, nem tudom.. Megvárjuk, míg Ody utánanéz! Köszi!

 

szerk: hoppá! De! Ott a pont 99/100.. Na meglátjuk hogy lehet ebből pucolni, várom az ötleteket. Nézegetem én is.

Törölsz a csatolmányaidból. Valami nagyobbat. :) Ámbár ahogy nézem úgy van beállítva, hogy nem lehet törölni.

 

Megemeltem 10%-al a limitet, 110 MB-ra.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Törölsz a csatolmányaidból. Valami nagyobbat. :) Ámbár ahogy nézem úgy van beállítva, hogy nem lehet törölni.

 

Így lehet:

 

37 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

a hsz-t szerkeszted amiben az adott fájl van és alul a csatolmányok közt törlöd.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Már nem szükséges. A törléssel egy halott link keletkezne, aminél jobb a kvóta emelés. :) 

 

A kvóta emelés jobb igen, de halott link nem keletkezne, pont mivel a fórum tárolja ezeket a képeket, ha törlésre kerülnek nem marad utánuk semmi.

 

Itt eredetileg 2 kép volt:

  

2014. 09. 23. - 0:37, Darth Cupsy írta:

Uramisten Vin Diesel hajjal az új filmjében a The last witcher hunter-ben

thumbnail.ph.jpg

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem szerencsés eltávolítani ami csatolva van, hisz az nem véletlen lett oda berakva. Itt is ha kivennéd a képet akkor nem lenne értelme a posztnak. 

 

Igen ez a negatívum, de "ezer éves" posztoknál már szerintem mindegy. A régen linkelt képek, egyéb fájlok ígyis-úgyis eltűnnek, mert törlődnek az eredeti tárhelyről. Addig amíg tudjátok emelni az itteni tárhely kvótát addig tárgytalan, de gondolom az is véges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fórumra feltöltött csatolmányoknak megvan az a remek képessége, hogy nem tűnnek el, mint a megosztókról, vagy a más helyekről linkeltek. :) Természetesen megvannak a határok nálunk is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A maximális teljes mérethez mennyit ír? Nekem 48 megát, ami az átállitás hatása.

 

Most kell megpróbálni, elvileg jó. Szólj ha feltöltötted, utána visszaállítom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A maximális teljes mérethez mennyit ír? Nekem 48 megát, ami az átállitás hatása.

 

Most kell megpróbálni, elvileg jó. Szólj ha feltöltötted, utána visszaállítom.

Végre sikerült, köszönöm szépen! Remélem tetszik majd a tagoknak. Amúgy 4,88 megát írt most maximális mérethez, de korábban nem is volt kiírva maximális méret.. ez pont belefért

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Lezárult a PayPal támogatási akció. A jövőben ez a forma már nem lesz elérhető, mert a PP megszűnteti ezt a fajta dotációs rendszert. Legközelebb új formációval jelentkezünk, ami a jövő év elején várható. Még egyszer köszönjük szépen mindenkinek a támogatást!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Kifizettük a második féléves fórummotor díját, ami 17.813.- forint lett. Ez 50%-os emelés az első félévhez képest. A fennmaradt támogatói összeget (8.000) teljes mértékben felhasználtuk. Idén még a skin frissítés összegét kell kifizetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 minutes ago, Ody Mandrell said:

Kifizettük a második féléves fórummotor díját, ami 17.813.- forint lett. Ez 50%-os emelés az első félévhez képest. A fennmaradt támogatói összeget (8.000) teljes mértékben felhasználtuk. Idén még a skin frissítés összegét kell kifizetni.

Szerveztek még gyűjtést?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerveztek még gyűjtést?

Igen, hamarosan lesz egy állandó paypal/me link amire lehet küldeni a támogatásokat. :) A korábbi támogatási forma megszűnt a PP-nál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.