Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most már elvileg jó minden: láthatók a státuszok és szerkeszthetők is. A fórum támogatói külön jelvényt kapnak, amit a profiljuknál lehet majd látni. Egyelőre Bomarrnak van ilyen, példaként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket a jelvényeket egyébként nem lehet betenni a mostani, rakétás "rang" helyére, mert nekem, úgy jött le abból a videóból, amit anno @Ody Mandrell belinkelt a változásokról, hogy ami most nálunk "rang" néven fut az is csak egy achievement és ha több achievemented van teljesítve akkor lényegében azok között cserélgethetsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Na most megnéztem asztalin is. :) Szerintem a színét meg kellene változtatni mert abszolút beleveszik az avatarba. Mindegyiket más színben pl. meg lehetne próbálni. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az átszínezést végezze el az, akinek nálam több szabadideje van, mert ezek nem szimpla egyszínű képek. Nem egy-két kattintás az átszínezésük (főleg nem az X-wing, a Ghost és a Delta-7, amik nem is rajzok stilizált rajzok), hanem aprólékos munka. Amúgy szerintem egyáltalán nem veszik bele a legtöbb avatarba egyik sem. Nálad például még ki is rí a kis Executor. Olyat meg nem tudunk csinálni, ami mindenféle avatarhoz passzol. Legfeljebb valamilyen hátteret, mondjuk egy kört lehetne tenni közéjük, de szerintem az meg ronda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtam, hogy nem egyszínű képek. Azért nem kell lenyelni keresztbe. ;) A szabadidővel meg nem kell dobálózni, mert én a hét öt napján 6-18-ig melózok, munkahelyen. Száz ügyféllel. Szóval amit itt látsz tőlem naponta az vagy este van, vagy meló közben mobilról....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem tudtam, hogy nem egyszínű képek. Azért nem kell lenyelni keresztbe. ;) A szabadidővel meg nem kell dobálózni, mert én a hét öt napján 6-18-ig melózok, munkahelyen. Száz ügyféllel. Szóval amit itt látsz tőlem naponta az vagy este van, vagy meló közben mobilról....

Nem lenyelésnek szántam, nem is felróttam, csak szenvtelenül közöltem egy száraz tényt. Nem egyszerű feladat és nekem nincs erre időm, de aki akarja, tudja és van is ideje, annak szívesen átküldöm az eredeti képeket. Ennyi, semmi több célom nem volt a hozzászólással. Örülök, hogy 12 órázol munkahelyen öt nap. Ezek szerint akkor sajnos neked sincs erre időd. Más jelentkező?

De látom ma harapós kedved van. :( 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, kicsit harapok. Örülök, hogy megcsináltad a jelvényeket, de tényleg. Azt is megértem ha nincs kedved színezni. Nyilván így is jó, nem kell csicsás felhozatal.

 

Arra próbáltam utalni, hogy a fórum működése és kinézete nem "kevés embert" kíván. Az ahogy kinéz, és fejlődik rengeteg háttérmunkával jár, és nem csak ücsörgök a gép előtt és verem a brét, hogy de jó ez az egész. Ezért rengeteget kell tenni is. Magától nem lesz ilyen. Most is a frissítések után nekem kell kutakodni és írogatni fórumokra, hogy milyen formában lehetne fejleszteni a dolgot annak érdekében, hogy jó legyen. Muszáj, különben elsorvad az egész. Törődni kell vele. Ha egy feladat meghaladná az időkeretemet (sokszor meghaladja) és nem foglalkoznék vele, akkor mehetne kukába az egész. Én megértem, hogy elfoglalt vagy de ez egy olyan oldal amibe bele kell rakni a munkát, különben vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Csak, egy ötlet, esetleg ha egy finomabb sárga szegélyt (mint amivel a nevek vannak írva) kapnának akkor talán jobban kitűnnének és még a fórumhoz is illenének :) 

 

Szerintem ez a sárga szegély meg is oldaná a problémát! Nagyon jól hangzik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én megértem, de kérlek, te meg azt értsd meg, hogy ez nálam most nem kedv kérdése, hogy ezeket a képeket nem színezem át, hanem tényleges időhiányé. Sokat melózóm én is, és emellett vannak saját, szintén időigényes, nem pusztán hobbi projektjeim is. Ezek közé igyekszek besorolni mindenféle mást is, köztük ezt. Két cikk, három renderbeállítás és 500 sornyi script megírása között Star Wars űrhajók körbevágása volt a mai napi szórakozásom. :) 

Plusz ennyire nem is vagyok tehetséges a Photoshopban. Egy kép átméretezése nem bonyolult, de például az árnyékok lekaparása már eléggé ocsmány lett, csak az kis képen nem látszik. Az átszínezés viszont szerintem már látszódna, mivel a legtöbb még csak nem is sima rajz. A @Darth Cupsy által felvetett szegélyezést megcsinálom, az nem tűnik nehéznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.