Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

9 perccel korábban, Yoda József írta:

Az újonnan bemutatott idővonal szerint lesz a csoportosítás?

Az adta az ihletet, és a közelgő még több mű. Arra gondoltunk, hogy sokkal jobb így korszakokban és egyúttal időrendben csoportosítani a filmeket, sorozatokat. Nem teljesen azt az elnevezést használjuk, mint amit bemutattak, inkább a klasszikus korszakokat. De már láthatjátok is. :) 

 

Az EU fog még látványosabban megújulni ahol szintén korszakok és formátumok szerint lesz rendezve, nem így egyben. Habár ott a bélyeg ami alapján lehet keresni, szerintem átláthatóbb lesz az új rendszer. Az EU-nál majd kelleni fog egy kis segítség is. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, gafz írta:

Nem akarok semminek az elrontója lenne, de nekem az előző beosztás jobban bejött. Lehetne esetleg egy választási lehetőség a régire visszatérni, ha már ez az új hullám?

Sajnos a felosztást nem lehet változtatni, csak egy arculat lehetséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néz ki az új rendszer. Egy picit még szokni kell, de szerintem seperc alatt meglesz. :)

 

A Mangold és Filoni filmek később fognak a helyükre kerülni? Gondolom az előbbinél egy új menüpontot kell létrehozni, míg utóbbi mehet simán a New Republichoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Az időrend segít gyorsan hozzászokni, végülis ez volt a fő cél, hogy így legyenek.

 

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Mangold és Filoni filmek később fognak a helyükre kerülni? Gondolom az előbbinél egy új menüpontot kell létrehozni, míg utóbbi mehet simán a New Republichoz.

Igen, azok szándékosan maradtak ki. Jelenleg a NJO a legközelebbi. 

 

2 perccel korábban, Yoda József írta:

Azokat most én sem találom...

Szerk: Ahh, megvan az új helyük. Szokni kell :D

Mangold és Filoni filmjei ott vannak ahol eddig is. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, RacerX írta:

Még akár a korszakokhoz kiadott ikonokat is fel lehetne használni. Egyébként tetszik az új felosztás.

Már csak logókat kell szerezni, aztán meglátjuk mit tehetünk az ügyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi csoli a képet előre is, tudtam, hogy egyből rácsapsz. :) 

 

Egyébként ilyen korszakra való felosztást még nem nagyon láttam sehol. Mindenhol médiumok szerint vannak felosztva a művek. Egy SW-ben kevésbé jártas embernek az nem sokat mond. Ez az új rendszer abban is segít, hogy lássa mi hogy következik az idővonalon. Biztos megfigyeltétek már sok embernél, hogy nem tudják mi mikor játszódik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudtok abba segíteni, hogy a font awesome karakterkészletben megtalálhatók-e azoknak a korszakoknak a jelképei amik a fórumon vannak? Eddig a Birodalom a lázadás és a First Order jelképét sikerült megtalálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

A "Lando" Projectnek reszeltek? Vagy hol van?

Ott van a Star Wars Univerzum főtopikban.

 

Csak erről nem tudjuk (csak feltételezhetjük), mikor fog játszódni, így elég nehéz besorolni. Reszelni még nem reszeltek neki, csak várnak Gloverre. Ez volt az utolsó hivatalos álláspont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 minutes ago, Ody Mandrell said:

Teszem hozzá a Rangers of the New Republic is így járt. :)

Abban az értelemben, hogy átkerült egy másik szekcióba, és majd lesz belőle valami? Amúgy én nagyon adnám, ha egybe gyúrnák a Rogue Squadron film ötleteit - Kennedy mondta, hogy sorozatként is meg lehetne valósítani - a Rangers of the New Republic ötleteivel és így csinálnának egy sorozatot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.