Ugrás a kommentre

3x03 - Shadows of Tantiss


Ajánlott hozzászólás

50 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Nem tudom mennyire meredek ez a teória, amit a srác mond a vidinyóban, hogy Emerie Karr az, Dr Pershing anyja.

(Mivel Pershing anyja is orvos volt, egy "városban"...) 

Hát ez elég nagy logikai ugrás :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 hours ago, Cpt. Rex said:

Nem tudom mennyire meredek ez a teória, amit a srác mond a vidinyóban, hogy Emerie Karr az, Dr Pershing anyja.

(Mivel Pershing anyja is orvos volt, egy "városban"...) 

És mi értelme lenne ezt az utolsó évadba beleszőni? Meg nem kellene ehhez, hogy is mondjam, Emerienek olyan hatvan év körülinek lennie?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egyébként kicsit ironikus belegondolni, hogy Palpatine túléléses jó eséllyel fiatal lányokon múlt, Omega majd később Rey személyében. :D 

És az egyikbe, pont az unokájába, belé akart hatolni... :para: Khm... :sick: Bár az nagyon woke tőle, hogy a harmadik életét nőként akarta leélni. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem tűnt fel senkinek sem, hogy én csak leforditottam, azt amit srác mondott, amolyan teória gyanánt? xD 

Fogalmam sincs Dr Persing-ről úgy általában, csak annyi amit a Mandalorian-ban hallottam, láttam.... :P 

 

Legközelebb nem linkelek videókat inkább...  :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Dzséjt írta:

Meg tegyük hozzá, hogy amikor először becsatlakozunk Omega weylandi életébe, már a 21. napját tölti ott. Nem tudhatjuk, hogy az első napokban vagy hetekben mennyire volt szigorú megfigyelés alatt. Illetve a bázis nyilván tele van kamerákkal, amiken át anélkül figyelhetik, hogy ténylegesen lenne valaki a közelében. Hamelock valószínűleg pontosan tudta, hogy Omega gyakran látogatja Crosshairt, ahogy amint a lány zűrt kevert a kenelben, a jó doktor máris ott termett. Mert igaz, hogy a droid riadót fújt, de valahogy kétlem, hogy az a riadó közvetlen és kizárólag Hamelock komlinkjére fut be, és egy TK-osztagos vagy klón komandós sem értesül róla. Márpedig fegyveres katonák nem kísérték el a doktort, csupám Emerie egy tablettel.

Akkor pont jókorra időzitette a 3. részben történteket Omega, vagy inkább pusztán szerencséje volt, hogy Hemlock látogatót kapott... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Omega semmit sem időzített, esze ágában sem volt pont akkor megszökni. Nala Se vette rá, "utolsó esély" alapon. Az igaz, hogy Palpatine látogatásával az esélyei a sikerre nagyobbak voltak, mint akárcsak az előző nap. De ez nem Omega tervezésén múlott, hiszen, ahogy ő maga is mondta: csak rögtönzött.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Omega semmit sem időzített, esze ágában sem volt pont akkor megszökni. Nala Se vette rá, "utolsó esély" alapon. Az igaz, hogy Palpatine látogatásával az esélyei a sikerre nagyobbak voltak, mint akárcsak az előző nap. De ez nem Omega tervezésén múlott, hiszen, ahogy ő maga is mondta: csak rögtönzött.

Félreértettél. Ha tényleg figyelte Omega-t, ahol csak tudta, akkor Palpi látogatása volt a legjobb esélye hogy megszökjön, Crosshair-el együtt. 

Ha egy sima "vendégmentes" napon próbált volna megszökni, nagy eséllyel le is bukott volna, gondolom. :) 

Nala Se megadta hozzá a kezdő löketet, meneküljön amig nem késő! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Donát Igazad van, át is tettem ide a szóban forgó posztokat. Nekem fel sem tűnt, hogy rossz topikban vagyunk - annyira egybeolvadt a fejemben a két epizód, hogy még azon is el kellett gondolkodnom, hogy a Batcher-szöktetés melyik részben volt. Köszi, hogy jelezted.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma gondolkodtam meló közben Palpatine kisérletein. Az tiszta sor hogy a klónokon azért kisérleteznek midis-vérrel, mert egy klóntestbe akar majd egy Erőhasználó "átszállni".

Mondjuk az tényleg érdekes hogy hogyan csinálnak mesterségs midiket.

Viszont egy olyasmi pofáraesés jutott eszembe mint az EP9 végén. A saját unokája Skywalker néven hozza létre újra a Jedi Rendet. Hát ez enyhén szólva megalázó.

Szóval az jutott eszembe hogy mi már tudjuk mi a megoldás, amit Palpi itt még nem tud. Hogy a klónnak nemzenie kell egy gyermeket egy normál nőtől. Ők itt még kisérleteznek ami valószinü kudarc lesz, hisz még az EP6 után is kell Grogu. Persze később majd Palpi is rájön erre, nem véletlenül keresteti Reyt Ochival.

Ez a kezdet és az EP9 a vég. Szép kis ív.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 01. 23. - 19:19, Ody Mandrell írta:

Hemlock a "Nekromanta-projektről" beszél, amelyet először Pellaeon százados említett meg A mandalóri 23. fejezetében.

Van itt egy kis bibi. A Nekromanta-projektet Brendol Hux említette a jelzett epizódban, nem Pellaeon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Pedig azt Pellaeon hozta fel. :)

Pallaeon egy hümmögést, annyit sem hallatt ezzel kapcsolatban, nézd csak meg újra a jelenetet. Palleon végig csak Thrawn-nal példálozik. Emiatt hozza fel Gideon, hogy talán itt lenne az ideje új vezetőt keresni, mire Hux előáll azzal, hogy "a Nekromanta-projektnek pont ez a célja". Ezután kérdez rá szintén Brendol Gideonnál, hogy mi van Pershing beígért kutatási eredményeivel. Pallaeon ebben a beszélgetésben részt sem vesz, csak némán figyeli Hux és Gideon szóváltását. Legközelebb akkor szólal meg, amikor kigúnyolja Gideont a preatorianus-testőrök kérelme miatt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell Mondjuk rávilágíthattál volna, hol a hibám, akkor nem nekem kellett volna kinyomoznom, de igazad van, ezt csúúúúúúúnyááááááááááááááán benéztem. Így természetesen a fenti érvénytelen. Bocsi. :oops:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 02. 27. - 15:35, Dzséjt írta:

@Ody Mandrell Mondjuk rávilágíthattál volna, hol a hibám, akkor nem nekem kellett volna kinyomoznom, de igazad van, ezt csúúúúúúúnyááááááááááááááán benéztem. Így természetesen a fenti érvénytelen. Bocsi. :oops:

1 perccel később kapcsolódtál be gondolom a beszélgetésbe. :) Bárkivel megeshet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.