Ugrás a kommentre

3x09 - The Harbinger


Ajánlott hozzászólás

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Akkor túl jól sikerült volna a kísérlet és a nagy erőt nem bírta a klóntest? Az egyik problémát megoldották de jött helyébe egy másik? 

Szerintem valami ilyesmi történt. Elvileg azért kezdett rohadni a klón test, mert Sidious szellemét nem tudta tárolni. Sanszos, hogy ezzel a problémával nem is szembesültek addig, amíg az öreg fel nem ébredt a testben.

 

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pedig valami lehetett a háttérben ami miatt kivágták. Túl érdekes lett volna egyből lelőni ezeket a részleteket? De ez megint arra mutat, hogy közben rájöttek ezzel lehetne kezdeni valamit később. Látni kellene a jeleneteket, hogy eldöntsük milyenek, mennyire illenek a filmbe, stb. Így csak találgatni lehet.

Abrams elmondása szerint főleg azért volt kénytelen durván megvágni a filmet, hogy beleférjen az időkorlátba. Persze a vágás során/után már felmerülhetett, hogy ezt más művekben alaposabban ki tudják majd fejteni, de ez nem változtat azon a tényen, hogy amikor megírták a filmet, nem ezzel terveztek. Ebben a sztoriban akarták ezt szóban elmagyarázni, nem másban. Ez nem tervezett, hanem így alakult.

Bár lassan okafogyottá is válik a dolog. Egyre többet fednek fel ezekből a dolgokból, így egyre több olyan rajongó lesz, akik már azelőtt tudni foják, hogy folyt le ez az egész, hogy látnák az ep9-et. Vagy egyből ott lesz számukra minden, hogy megválaszolják a kérdést. Ahogy sokaknak ma már természetes, hogy Vader Luke apja, és egyáltalán nem lepődnek meg ezen a kijelentésen, úgy eljön az idő, amikor olyan rajongók fognak nyüzsögni, akiknek ugyanilyen természetes lesz, hogy Sidious az ep9-ben feltámadt. És ahogy a mostani rajongók azon vakarhatták a fejüket, hogy Ben Kenobi miért hazudik Luke-nak Anakinnal kapcsolatban, úgy az újak majd azon tanakodnak, hogy az ep7-8-ban hol van Sidious.

És ehhez nagy mértékben hozzájárul a The Bad Batch, ami láthatóan fontos eleme ennek az egész mizériának, mi több, Omega talán ugyanolyan fontos, ha nem fontosabb eleme Sidious örök élet utáni ácsingózásának, mint Rey. Sőt mondok egy vadat. Lehet, hogy míg Palpatine Rey nagyapja, Omega a nagyanyja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ütős lenne egy klón támadás a Tantiss ellen Ventress támogatásával! :rock:Igazán visszavághatnak Sidious-nak, aki anno parancsot adott Dooku-nak, hogy nyírja ki.

 

Ventressnek is meg lenne az oka bőven, hogy visszavágjon Palpatinenak a korábbi sérelmeiért (főleg, hogy Dooku már nincsen képben), de egyelőre azt valószínűbbnek érzem, hogy a klónok vs birodalmiak összecsapásban ő nem fog szerepet kapni. Neki tényleg Omegával kapcsolatosan lehetnek további kalandjai, azáltal, hogy felvillantották köztük ezt a mester és tanítvány lehetőséget, úgy érzem sanszos, hogy erre fognak elmenni a jövőben.

 

6 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Azért Maulnál hosszan keresték, hosszú távú hatása volt rá az első "halálának", az is el volt magyarázva, miért nem tűnt fel a galaxisban az első, 4. évados feltűnéséig Maul.

 

 

Azt egyelőre még nem tudjuk, hogy milyen hatásai voltak Ventressre a korábban átélteknek és annak, hogy visszatért a halálból és azokat a magyarázatokat amiket megadtak Maulnál, akár Ventressnél is megkaphatjuk. Azzal egyetértek, hogy egyelőre ez kevés, de azt biztosra lehet már venni, hogy nem itt láttuk Ventressből az utolsó képkockákat. Ha végül nem lesz olyan indok, ami miatt úgy érzem, hogy érdemes volt megbolygatni a Dark Disciple végét és visszahozni Ventresst az események közepébe, akkor én is csalódott leszek, de azt feltétlezem, hogy nagy terveik vannak a karakterrel, végül is Mault is azért hozták vissza, hogy aztán használják és milyen jót tett neki az, hogy visszatért.

 

Amúgy azzal is egyetértek, amit írtál, hogy egyre többen térnek vissza a halálból és nekem sem tetszik ez az irány, még akkor se, ha esetleg a visszatérő karakterek utána szórakoztató történetekben vesznek részt, mint ahogy volt ez Maul-al, vagy akár lehet itt is Ventress esetében.

 

17 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

A rész végén szerintem egyértelmű, hogy Ventress nem mondott igazat, és Omega igen nagy M-számmal rendelkezhet. Igazából e tekintetben nem haladt előre a történet, Hunterék nem lettek okosabbak.

 

Nekem is úgy tűnt, hogy Ventress direkt mondta azt Omegának, hogy ne élje bele most túlságosan magát ebbe a Jedi dologba, nem csak azért, mert akkor valószínüleg ott kellene hagynia a csapatot, vagy mert most nagyon keresik az Erőhasználókat, hanem azért a Birodalom korszakában egyébként sem tanácsos Jedinek lenni, Ventressnek meg már ismerheti a Sitheket. Az, hogy Hunterék nem tudtak meg többet, meg felveti azt, hogy igazából Ventress kikövetkeztethette volna, hogy miért van szüksége a Birodalomnak Omegára? Azt gondolom, hogy a Nekromanta projektről (ami nem tudom pontosan, hogy mikor fogant meg Palpatine fejében, de szerintem akár már a Klón-háború előtt is gondolhatott rá) biztos nem tudott Ventress. Viszont volt az a gyerekrablós történetszál még a TCW elején, amikor Sidious fel akarta használni az Erőérzékeny csecsemőket, esetleg arra gondolhatott volna Ventress, hogy Omegát az Erőérzékenysége okán keresik Palpatine számára (ezért fontos az M-szám), aki fel akarja őt használni. Ha tudnák Hunterék, hogy egyenesen az Uralkodó ácsingózik Omegára, akkor lehet megcéloznák az Ismeretlen Régiókat, de az biztos, hogy más szemmel néznének a fenyegetésre. Egyébként Ventress nem tudhatta, hogy miért kell pont Omega Hemlocknak és most már egyre inkább az az érzésem, hogy ez a szál így nem vezethetett csak egy irányba, hiszen Ventress eleve nem tudhatta a vágyott információt, így az lehetett a funkciója, hogy behozza a képbe Asajjt és felvezesse ezt az Omega - Ventress szálat, amit esetleg a jövőben láthatunk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Wilde írta:

Ventressnek is meg lenne az oka bőven, hogy visszavágjon Palpatinenak a korábbi sérelmeiért (főleg, hogy Dooku már nincsen képben), de egyelőre azt valószínűbbnek érzem, hogy a klónok vs birodalmiak összecsapásban ő nem fog szerepet kapni. Neki tényleg Omegával kapcsolatosan lehetnek további kalandjai, azáltal, hogy felvillantották köztük ezt a mester és tanítvány lehetőséget, úgy érzem sanszos, hogy erre fognak elmenni a jövőben.

Amennyiben Omega jövője Ventress-el van, akkor a nőnek fel kell bukkannia a fináléban mert ezt a szálat mindenképpen el kell varrni.

 

4 órával ezelőtt, Wilde írta:

Nekem is úgy tűnt, hogy Ventress direkt mondta azt Omegának, hogy ne élje bele most túlságosan magát ebbe a Jedi dologba, nem csak azért, mert akkor valószínüleg ott kellene hagynia a csapatot, vagy mert most nagyon keresik az Erőhasználókat, hanem azért a Birodalom korszakában egyébként sem tanácsos Jedinek lenni, Ventressnek meg már ismerheti a Sitheket. Az, hogy Hunterék nem tudtak meg többet, meg felveti azt, hogy igazából Ventress kikövetkeztethette volna, hogy miért van szüksége a Birodalomnak Omegára? Azt gondolom, hogy a Nekromanta projektről (ami nem tudom pontosan, hogy mikor fogant meg Palpatine fejében, de szerintem akár már a Klón-háború előtt is gondolhatott rá) biztos nem tudott Ventress. Viszont volt az a gyerekrablós történetszál még a TCW elején, amikor Sidious fel akarta használni az Erőérzékeny csecsemőket, esetleg arra gondolhatott volna Ventress, hogy Omegát az Erőérzékenysége okán keresik Palpatine számára (ezért fontos az M-szám), aki fel akarja őt használni. Ha tudnák Hunterék, hogy egyenesen az Uralkodó ácsingózik Omegára, akkor lehet megcéloznák az Ismeretlen Régiókat, de az biztos, hogy más szemmel néznének a fenyegetésre. Egyébként Ventress nem tudhatta, hogy miért kell pont Omega Hemlocknak és most már egyre inkább az az érzésem, hogy ez a szál így nem vezethetett csak egy irányba, hiszen Ventress eleve nem tudhatta a vágyott információt, így az lehetett a funkciója, hogy behozza a képbe Asajjt és felvezesse ezt az Omega - Ventress szálat, amit esetleg a jövőben láthatunk. 

Viszont Ventress magas midichlorian számú egyéneket kereshet, legalábbis nekem ez az érzésem. Különben minek ment volna a Pabura? Egyszerűen elmondja Fennec-nek az infót az meg tovább adja a klónoknak. Az jó kérdés, hogy tanítványt keres maga mellé, vagy esetleg az Ösvény áll a háttérben Vos mesterrel. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett az új rész, ráadásul fontos információkat közölt az ST-hez. Teljesen egyértelmű hogy Palpatine visszatéréséhez most ágyaznak meg. Klónokkal kisérleteznek, hisz ahogy Ody is írta klóntestbe kell Palpi szellemét "tölteni". @Dzséjt-el teljesen egyetértve szerintem is Omega vére képes megtartani a rengeteg M-számú sejtet, de őmaga nem rendelkezik annyi midichloriannal hogy könnyedén használni tudja az Erőt. Kb Han Solo számait sejtem itt.

Ventress belépője űtös volt, főleg azért mert meglepett hogy Shand betartotta az igéretét. Azt hittem átverte őket a palánkon. Az nem érdekel hogy maradt életben, pedig olvastam a könyvet. Majd megmagyarázzák. Szerintem érthető a húzás, hisz a Disney egy üzleti vállakozás. Ha a produkciók elején lelőnek minen puskaport akkor sokan nem fizetnek tovább elő a Disney+-ra például. Fenn kell tartani az érdeklődést. Hogy tartod fent? Bedobsz egy rejtélyt és folyamatosan sugallod hogy kiderűl majd. Minden sorozat ilyen.

Annyira nem örülnék ha Ventress szárnyai alá venné Omegát. Ahogy Ody írta nem lett egy úrihölgy. Bár jobb lett, de Omegához túl durva. A kislányból szerintem Erőhasználó bűnözőt csinálna.

A legjobb tanár neki az EP/ utáni Luke lenne neki, de hát ő most kb egy éves.

Hunteréknek azért szerintem már le kellett volna esnie a tantusznak olyan értelemben hoyg a háború hazugság volt. Ventresst háborús bűnökkel vádolni, meg szeparatista bérgyilkosnak hívni a Birodalom hajnalán elég érdekes.

Az meg hogy megtámadják ,miközben Jedik mellett harcoltak(azaz tudják mire képesek az Erőhasználók) duplán érdekes. De leginkább értelmetlen. Komolyan gondolták hogy egy Erőhasználót le tudnak győzni hárman akinél még fénykard is van?

Innen lesz érdekes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Frenkie írta:

Az meg hogy megtámadják ,miközben Jedik mellett harcoltak(azaz tudják mire képesek az Erőhasználók) duplán érdekes. De leginkább értelmetlen. Komolyan gondolták hogy egy Erőhasználót le tudnak győzni hárman akinél még fénykard is van?

Lehet hogy nem tudták miszerint Erőhasználó. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Frenkie írta:

Ventress belépője űtös volt, főleg azért mert meglepett hogy Shand betartotta az igéretét. Azt hittem átverte őket a palánkon. Az nem érdekel hogy maradt életben, pedig olvastam a könyvet. Majd megmagyarázzák. Szerintem érthető a húzás, hisz a Disney egy üzleti vállakozás. Ha a produkciók elején lelőnek minen puskaport akkor sokan nem fizetnek tovább elő a Disney+-ra például. Fenn kell tartani az érdeklődést. Hogy tartod fent? Bedobsz egy rejtélyt és folyamatosan sugallod hogy kiderűl majd. Minden sorozat ilyen.

Csakhogy Ventress nélkül is épp elég jó a sorozat, és van így is épp elég rejtély, hogy fenntartsa az érdeklődést :) És ennek kellene az érdeklődést fenntartani, hogy a Disney+ képes folyamatosan minőségi tartalmakkal előállni - halottnak vélt, egyszer már lezárt sorsú karakterek visszaráncigálása meg nem épp a minőség záloga, hanem inkább az ötlettelenségé (függetlenül attól, hogyan magyarázzák majd meg).

 

Igazából bármely más erőhasználót behozhattak volna erre a részre, akinek nem kell eddigi sorsát bolygatni, semmin nem változtatott volna. Majd a jövő Ventress történetei eldöntik, hogy megérte-e. Jelen pillanatban az is simán lehet, hogy a BB-ben nem is fog már szerepelni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Frenkie írta:

Annyira nem örülnék ha Ventress szárnyai alá venné Omegát. Ahogy Ody írta nem lett egy úrihölgy. Bár jobb lett, de Omegához túl durva. A kislányból szerintem Erőhasználó bűnözőt csinálna.

Viiszont ez akár fordítva is működhet, sőt, ha azt vesszük, milyen pozitív hatással volt Omega Crosshairre, akkor valószínűbb, hogy Omega nagyobb hatást gyakorolna Ventress-re, mint Asajj a kislányra. Plusz a Birodalomban talán nem is árt egy kis durvaság. Az biztos, hogy Ventress-től nem etikettet és jómodort tanulna. :lol:

Amúgy nekem sem jönne be annyira, ha Ventress és Omega képében összeállna egy újabb Jedi mester-tanítvány páros. Nagyon önismétlés lenne már egy újabb ilyen páros. Ráadásul pont most, a Birodalom idején valahogy nem nézem ki Ventress-ből, hogy tanítványt fogadna. Főleg, hogy a háború idején sem néztem ezt ki belőle. Sosem mutatta annak jelét, hogy tanítani akarna, és nekem, ha csak ez nem kap egy klassz felvezetést, nagyon furán venné ki magát, ha pont ő akarna egy újabb Jedit kinevelni egy olyan korban, amikor Jedinek lenni non-stop életveszélyt jelent. Plusz sohasem mutatta annak jelét, hogy visszavágynak a Jedik közé.

Viszont, ettől még afféle gyámja lehetne. Omega nem válna Erőhasználóvá, de mellette maradhatna és segíthetne neki a fejvadászkodásban vagy akármit is művel mostanában Ventress. És akkor kialakulhatna köztük egy fura anya-lánya kapcsolat. Az ex-Jedi, ex-akolitus, ex-Sith, ex-éjnővér, (ex-?)fevadász és a különleges klón csapata. Ebbe több potenciál lenne, mint egy újabb Jedi mester és tanítványa felállásban.

 

1 órával korábban, Frenkie írta:

Hunteréknek azért szerintem már le kellett volna esnie a tantusznak olyan értelemben hoyg a háború hazugság volt. Ventresst háborús bűnökkel vádolni, meg szeparatista bérgyilkosnak hívni a Birodalom hajnalán elég érdekes.

A háborúnak a célja volt hazugság, de maga a háború valódi volt. Csaták dúltak, életek milliói vesztek oda, városok, olykor egész világok pusztultak el. Az elkövetett bűnök pedig valóban háborús bűnök, és azért na, Ventress valóban a Sith-eknek dolgozott, és ezt ő nagyon jól tudta. Sith akolitus volt, majd Sith tanítványként dobta félre a mestere, A Sith hiearchiában Ventress volt a harmadik fokon. Ha minden ment volna a hagyományok szerint, akkor Darth Tyranus megöli Darth Sidioust, átveszi a Sith Sötét Nagyura címet, és Ventress Darth XY néven lett volna hivatalosan is a tanítványa. Szóval ugyanolyan háborús bűnös, mint Dooku, Grievous vagy Nute Gunray voltak.

 

46 perccel korábban, Frenkie írta:

Az meg hogy megtámadják ,miközben Jedik mellett harcoltak(azaz tudják mire képesek az Erőhasználók) duplán érdekes. De leginkább értelmetlen. Komolyan gondolták hogy egy Erőhasználót le tudnak győzni hárman akinél még fénykard is van?

Jango Fett egyetlen pisztollyal lelőtte a Jedi Tanács egyik tagját. Nem feltétlen könnyen kivitelezhető, de nem is lehetetlen vállalkozás. Amúgy meg mi más opciójuk volt? Úgy gondolták, hogy Ventress nem az ő oldalukon áll, ártani akar Omegának. Akkor csak két opció állt előttük: ülnek a popójukon és megnézik, amint Ventress elviszi a lányt a Birodalomnak, vagy csekély sanszukat is kihasználva harcba szállnak vele. Klón katonák, akik meghalnának Omegáért, szóval az az érzésem, az első lehetőség fel sem merült bennük. :) 

 

20 perccel korábban, Yoda József írta:

Csakhogy Ventress nélkül is épp elég jó a sorozat, és van így is épp elég rejtély, hogy fenntartsa az érdeklődést :) És ennek kellene az érdeklődést fenntartani, hogy a Disney+ képes folyamatosan minőségi tartalmakkal előállni - halottnak vélt, egyszer már lezárt sorsú karakterek visszaráncigálása meg nem épp a minőség záloga, hanem inkább az ötlettelenségé (függetlenül attól, hogyan magyarázzák majd meg).

De ez a sorozat hamarosan véget ér, szóval ezzel kapcsolatban már a rejtélyek megoldására, nem szaporítására van szükség. Ellenben, ha Ventress-t valóban átmentik egy másik sorozatra, akkor ez az epizód tökéletes back door pilot. Semmit sem válaszol meg, de felkelti az érdeklődést. Mondjuk nem tudom, ez mennyire van a pakliban, voltak-e már ilyen pletykák. Ugyanakkor pont azért, mert már alig pár rész van hátra, elég sanszos, hogy jön valami, aminek Asajj központi karaktere lehet, ha már arról győzködnek minket, hogy a sztorija még bőven fog folytatódni. És miért ne lehetne az egy az ő főszereplésével készülő új, minőségi tartalom? ;) Főleg, hogy immár hagyomány az, hogy az egymással kapcsolatban álló sorozatok következő felvonásának főhőse vagy főhősei az azt megelőző szériában tiszteletét teszi vagy tiszteletüket teszik. A The Mandalorianben megjelent Boba Fett és Fennec Shand, aztán jött a The Book of Boba Fett kettejükkel a főszerepben. A TBoBF-ben bekerült Ahsoka, és aztán jött az Ahsoka. A 99-esek meg megjelentek a The Clone Warsban, aminek utódja a The Bad Batch lett a 99-esekkel a főszerepben. Ezután nem lenne csoda, ha a TCW-TBB-hez kapcsolódó következő sztori főhőse is megjelenne itt, aki akár Ventress is lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Dzséjt írta:

De ez a sorozat hamarosan véget ér, szóval ezzel kapcsolatban már a rejtélyek megoldására, nem szaporítására van szükség. Ellenben, ha Ventress-t valóban átmentik egy másik sorozatra, akkor ez az epizód tökéletes back door pilot. Semmit sem válaszol meg, de felkelti az érdeklődést. Mondjuk nem tudom, ez mennyire van a pakliban, voltak-e már ilyen pletykák.

A rajongók találgatják ezt, arra alapozva, amit a sorozat készítői és Ventress megszólaltatója mondott az interjúk során. Ez csak a bemelegítés volt, még több történetet akarnak elmesélni (azt hiszem Jennifer mondta, hogy a jövőbeli történetek figyelembe fogják venni a DD történetét, ergo Ventress története tovább fog folytatódni). Amit még ezzel kapcsolatban felhoznak, az Quinlan Vos és a Rejtett Ösvény, aminek kibontására újabb lehetőséget nyújtana egy ilyen sorozat. (Azt pedig csak halkan tenném hozzá, hogy tudtommal Lucas egyik terve volt még a Disney felvásárlás előtt, hogy a Youngling történetszál egy backdoor pilot lett volna egy új animációs sorozatnak - ahol magukat az ifjoncokat követhetjük figyelemmel - és mivel már a Bad Batchben megjelent Gungi, nem lennék meglepve, ha a többi karaktert is visszahoznák, így egy újabb Lucas ötletet vinne a vászonra Filoni. Egy Rejtett Ösvényre fókuszáló sorozatban helyük is lehetne a fiataloknak. Persze, ha erre felé tartunk)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Igazából bármely más erőhasználót behozhattak volna

Kit? Ezt szajkózod de még neked se sikerült mondani egyet se.

 

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ellenben, ha Ventress-t valóban átmentik egy másik sorozatra, akkor ez az epizód tökéletes back door pilot.

Talán nem véletlen, hogy itt tűnt fel mert az Ahsoka meg behozta az Éjnővéreket és Dathomirt. Lehet Ventress az Ahsoka második évadjában fog felbukkanni, mert nem tartom elképzelhetetlennek, hogy a nőnek Éjnővér lévén épp a Dathomiron van a főhadiszállása. Ott ahol visszatért az életbe....

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kit? Ezt szajkózod de még neked se sikerült mondani egyet se

Én nem szajkózom, most írtam ezt először :)

Quinlan Vos is lehetett volna, de jópár túlélő Jedi van még, akiről nem tudjuk, hogy mit csinált ebben az időszakban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem ismét a részt, már jobb a megitélésem a résszel kapcsolatban, de azért volt már jobb rész is az évadban.

Kérdéseim. 

Hunter kérdezi Ventress-t, hogyan találtál ránk. Ventress csak csak annyit mond, megvannak a módszereim.

Na most ezek a módszerek lehetnek az erővel kapcsolatosak is, ugye? Szóval megérzi ha valakinek magasabb az M szintje az átlagosnál. 

Na és akkor, ezt megérezheti egy Birodalmi Inkvizitor is, igaz? Ha Ventress igy talált rá Pabu-ra, akkor meg is van hogyan talál rá a Birodalom Omega-ra. 

Ha esetleg egy Birodalmi inkvizitor lesz a dolog mögött, akkor ez esetlegesen lehet Barris Offee is? Az ő sorsa ködös, az elitélése után. 
Simán kinézem Palpi-ból, hogy csinált belőle egy inkvizitort. 

(De persze ez a Barris Offee-s agymenés, csak egy teória részemről) 

Esetlegesen maga Darth Vader is megjelenhet akár? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne, ha Vader kimaradna ebből a sztoriból. Palpatine még egyáltalán nem tud Omega fontosságáról, hiszen ennek kiderülése pont a vizitje után történt. A szökésével meg Hemlock visszatartja az információt addig, amíg a kislány meg nem lesz. Máskülönben már Inkvizítorok lennének a lány nyomában. Vader még akkor sem lenne beavatva, hiszen - bár valószínűleg ebben az időben a legbefolyásolhatóbb a sith gépszörny - az komoly bizalmatlanságot szülhet kettejük kapcsolatában, mivel amire Palpatine törekszik, az a Kettő Szabálya egyértelmű felrúgása. Eddig egyelőre Hemlock magánakcióiról van szó Omegát illetően. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Jó lenne, ha Vader kimaradna ebből a sztoriból. Palpatine még egyáltalán nem tud Omega fontosságáról, hiszen ennek kiderülése pont a vizitje után történt. A szökésével meg Hemlock visszatartja az információt addig, amíg a kislány meg nem lesz. Máskülönben már Inkvizítorok lennének a lány nyomában. Vader még akkor sem lenne beavatva, hiszen - bár valószínűleg ebben az időben a legbefolyásolhatóbb a sith gépszörny - az komoly bizalmatlanságot szülhet kettejük kapcsolatában, mivel amire Palpatine törekszik, az a Kettő Szabálya egyértelmű felrúgása. Eddig egyelőre Hemlock magánakcióiról van szó Omegát illetően. 

Értelek, oké Vader igy kilőve.

De, egy inkvizitor is? 
Korábban Palpi megigérte Hemlock-nak, hogy bármire van szüksége, vagy bármilyen erőforrásra, megkapja, kérdés nélkül. 

Innen gondoltam egy esetleges Inkvizitor-ra. 

Lehet hogy rossz elméleten járok, de úgy is csak elméleti szinten társalgunk itt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de az inkvizitorok bevonása egyet jelentene azzal, hogy Palpatine tudomást szerez Omega szökéséről, ezt Hemlock szeretné elkerülni. Most lett agyondicsérve, erre a Császár örök életének zálogát el is veszíti azon nyomban. Hát nem lenne megdicsérve. Úgyhogy Hemlock egyelőre csak a saját erőforrásaira támaszkodhat, ami persze így sem csekély.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Igen, de az inkvizitorok bevonása egyet jelentene azzal, hogy Palpatine tudomást szerez Omega szökéséről, ezt Hemlock szeretné elkerülni. Most lett agyondicsérve, erre a Császár örök életének zálogát el is veszíti azon nyomban. Hát nem lenne megdicsérve. Úgyhogy Hemlock egyelőre csak a saját erőforrásaira támaszkodhat, ami persze így sem csekély.

Akkor meg csak 1 személy jöhet szóba, aki már foglalkozott korábban erőérzékeny személyek felkutatásával, az pedig Cad Bane. 

Fennec nem hiszem hogy szóba jöhet most, mivel úgy tűnik, jó viszonyban van Ventress-el. Szóval Cad Bane-re tippelek akkor. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

pedig Cad Bane. 

Fennec nem hiszem hogy szóba jöhet most, mivel úgy tűnik, jó viszonyban van Ventress-el. Szóval Cad Bane-re tippelek akkor. 

Valószínűleg ő lesz mert benne volt az előzetesben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos valóban kimondták, hogy midichlorián, @Dzséjtnagyon jót röhögtem a hsz-eden, úgyhogy én lenyugodtam.

Mindig nagyon élvezem, ha a jediség, vagy az erő van terítéken. Kézenfekfőnek tűnik nekem Ventress használata, hisz fejvadász kontaktokkal ő bír leginkább a még élő erőhasználók közül. És meg is jöttünk. Szerencsés vagyok, a trailer kapcsán is írtam már, engem még a retcon sem zavarna, mert nem olvastam a Sötét tanítványt, mindenkinek részvétem, aki sérült most, vagy fog emiatt. 

Szóval én örülök Ventressnek és olyan jó volt kvázi mester szerepben látni, hogy rendesen azt remélem, valóban képezni fogja a jövőben Omegát. Eddig is az egyik legjobb karrakterív az övé a TCW alapján, nekem jó lenne, ha ide érkezne meg, egy kb szürke jedi mester lehetne szerintem. Az epizód látványban gyönyörű volt, tetszett minden perce, persze szörny-bajság nélkül lassan nincs BB epizód megbocsátom, mert Ventress nálam betalált, örülök, hogy jött, nyilván nem csak cameo volt az évadban. Szinkronban is a régi hangját kapta, jár a pacsi. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Valószínűleg ő lesz mert benne volt az előzetesben.

Ha ő lesz akkor, remélhetőleg meg lesz magyarázva, miként talált rá Pabu-ra, és akkor Omega-ra. Esetleg kaphatott egy jedi holokron-t? 

A TCW-ben úgy talált rá az erőérzékeny gyermekekre, holokron segitségével.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 03. 29. - 11:27, Yoda József írta:

Egy rövid cameo azért nem a show ellopása :) az, hogy az M-szám körüli mizériát egy erőhasználó oldja majd fel, az elég logikus volt.

Amúgy Fennec miért kooperálna egy Jedivel? Őérte kapná a legtöbb pénzt, márpedig őt csak ez érdekli. Szóval ennek igazán még értelme se lenne. 

 

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

mindenkinek részvétem, aki sérült most, vagy fog emiatt. 

De nem megy szembe a könyvvel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 03. 30. - 16:25, Ody Mandrell írta:

Amúgy Fennec miért kooperálna egy Jedivel? Őérte kapná a legtöbb pénzt, márpedig őt csak ez érdekli. Szóval ennek igazán még értelme se lenne. 

Ugyanazért, amiért Ventress-szel is kooperál. Meg akkor meg lehetett volna úgy írni, hogy Fennec nem kerül képbe, máshogy jutnak el a Jedihez, stb. Nem csak a Fennec-Ventress vonal az, amin meg lehetett volna ezt írni. Szóval ismétlem: bárki más, élő erőhasználót behozhattak volna lezárt sorsú karakterek bolygatása nélkül

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ugyanazért, amiért Ventress-szel is kooperál. Meg akkor meg lehetett volna úgy írni, hogy Fennec nem kerül képbe, máshogy jutnak el a Jedihez, stb. Nem csak a Fennec-Ventress vonal az, amin meg lehetett volna ezt írni. Szóval ismétlem: bárki más, élő erőhasználót behozhattak volna lezárt sorsú karakterek bolygatása nélkül

 

Szerintem az lehetett a koncepció, hogy direkt Ventress legyen Omega mellett, mert az ő párosukban van potenciál. Ventress még mindig kissé paprikás karaktere kiegészülve Omega örök optimizmusával egy olyan elegyet alkot, ami különlegessé teszi ezt a duót és nekem valahol tetszene is ez a dinamika, de azért megvárnám, hogy mivel állnak elő Ventress történetét illetően.

Viszont Ventresshez már alapvetően van egy viszonyulásunk, ismerjük őt, ez ezért müködik, ha egy random jedi lett volna, aki túlélte a 66-os parancsot, de nem tudunk róla semmit szerintem ott ez nem müködött volna.

 

Azt mondták, hogy tiszteletben fogják tartani a könyvet és én egyelőre megadom ennek az esélyt, aztán ha csalódástkeltő lesz a magyarázat, akkor azt is felvállalom, de egyelőre még nem ismerjük a teljes képet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

57 perccel korábban, Wilde írta:

 

Szerintem az lehetett a koncepció, hogy direkt Ventress legyen Omega mellett, mert az ő párosukban van potenciál. Ventress még mindig kissé paprikás karaktere kiegészülve Omega örök optimizmusával egy olyan elegyet alkot, ami különlegessé teszi ezt a duót és nekem valahol tetszene is ez a dinamika, de azért megvárnám, hogy mivel állnak elő Ventress történetét illetően.

Viszont Ventresshez már alapvetően van egy viszonyulásunk, ismerjük őt, ez ezért müködik, ha egy random jedi lett volna, aki túlélte a 66-os parancsot, de nem tudunk róla semmit szerintem ott ez nem müködött volna.

Ja, de csak addig a pontig, amig Omega-ból nem akar padawan-t faragni. Nagyon remélem, hogy csak a vére fontos, és kb. ennyi amiért Hemlock keresteti. 

Ha most be erőltetik, hogy jedi is válhat belőle, onnantól hidegen hagy mi lesz vele....... nagyon nem értek egyet ezzel a részével.. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.