Ugrás a kommentre

Vernestra "Vern" Rwoh


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Vernestra Rwoh egy idősebb Jedi-mester, aki tizenéves csodagyerekből a Rend vezetőjévé lépett elő a Jedik soraiban. A generációja legfiatalabb jedi lovagja lett mindössze 15 évesen, és megszilárdította "csodagyerek" státuszát, amikor a következő évben Imri Cantarost vette fel padawanjává. Van egy lila pengéjű fénykardja, amely ostorrá tud változni. Idősebb korára inkább kevésbé mozdul ki. A Jedi Renden belül mindenki tiszteli őt.

 

Vernestra "Vern" Rwoh

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kíváncsi vagyok a karakterére. Valami oknál kifolyólag Leslye őt szemelte ki az írott szekcióból, hogy szerepeltesse a sorozatban. Baromira érdekel, hogy milyen lesz, mondjuk a showrunner szerint egy másfajta Vernt kapunk majd, ami érthető, 100+ évesen mindenki másmilyen, mint fiatalkorában. :D

 

Én is észrevettem, hogy a háttérben ő van. :)

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Tudom, hogy nem sok esély van rá a sorozatban, de legalábbis az első évadbna, de annyira jó lenne ha lenne egy olyan jelenete Vernestrának, amiben visszaemlékezik a Nihil, a Névtelenek és a Drengirek elleni harcra, és azokra a jedi társaira, akiket akkor vesztett el, vagy akikkel akkor együtt harcolt, de már meghaltak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Tudom, hogy nem sok esély van rá a sorozatban, de legalábbis az első évadbna, de annyira jó lenne ha lenne egy olyan jelenete Vernestrának, amiben visszaemlékezik a Nihil, a Névtelenek és a Drengirek elleni harcra, és azokra a jedi társaira, akiket akkor vesztett el, vagy akikkel akkor együtt harcolt, de már meghaltak. 

Leslye csak annyit mondott, hogy Vernestra lesz az egyedüli karakter, aki felfog tűnni a könyvek/képregények világából. Azt egy szóval se említette, hogy nem fog utalni rájuk. Én mondjuk egy olyat tudnék elképzelni, hogy mondjuk Yord (vagy Jeckie) búbánatos hangulatban lesz az évad közepén és Vernestra lesz az, aki elbeszélget vele. Így megemlíthet egy karaktert, akit még fiatalkorában ismert. Ezzel megelégednék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.