Ugrás a kommentre

Vernestra "Vern" Rwoh


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Vernestra Rwoh egy idősebb Jedi-mester, aki tizenéves csodagyerekből a Rend vezetőjévé lépett elő a Jedik soraiban. A generációja legfiatalabb jedi lovagja lett mindössze 15 évesen, és megszilárdította "csodagyerek" státuszát, amikor a következő évben Imri Cantarost vette fel padawanjává. Van egy lila pengéjű fénykardja, amely ostorrá tud változni. Idősebb korára inkább kevésbé mozdul ki. A Jedi Renden belül mindenki tiszteli őt.

 

Vernestra "Vern" Rwoh

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon kíváncsi vagyok a karakterére. Valami oknál kifolyólag Leslye őt szemelte ki az írott szekcióból, hogy szerepeltesse a sorozatban. Baromira érdekel, hogy milyen lesz, mondjuk a showrunner szerint egy másfajta Vernt kapunk majd, ami érthető, 100+ évesen mindenki másmilyen, mint fiatalkorában. :D

 

Én is észrevettem, hogy a háttérben ő van. :)

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Tudom, hogy nem sok esély van rá a sorozatban, de legalábbis az első évadbna, de annyira jó lenne ha lenne egy olyan jelenete Vernestrának, amiben visszaemlékezik a Nihil, a Névtelenek és a Drengirek elleni harcra, és azokra a jedi társaira, akiket akkor vesztett el, vagy akikkel akkor együtt harcolt, de már meghaltak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Tudom, hogy nem sok esély van rá a sorozatban, de legalábbis az első évadbna, de annyira jó lenne ha lenne egy olyan jelenete Vernestrának, amiben visszaemlékezik a Nihil, a Névtelenek és a Drengirek elleni harcra, és azokra a jedi társaira, akiket akkor vesztett el, vagy akikkel akkor együtt harcolt, de már meghaltak. 

Leslye csak annyit mondott, hogy Vernestra lesz az egyedüli karakter, aki felfog tűnni a könyvek/képregények világából. Azt egy szóval se említette, hogy nem fog utalni rájuk. Én mondjuk egy olyat tudnék elképzelni, hogy mondjuk Yord (vagy Jeckie) búbánatos hangulatban lesz az évad közepén és Vernestra lesz az, aki elbeszélget vele. Így megemlíthet egy karaktert, akit még fiatalkorában ismert. Ezzel megelégednék. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nem olvastam még az összes HR könyvet, van valami oka, hogy ő 100+ évesen ilyen fitt és üde?

 

Tales of the Empire

Spoiler

Mert most a TotE alapján Bariss tizenegypár év alatt is láthatóan öregedett.

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nem olvastam  még  az összes HR könyvet, van valami oka, hogy ő 100+ évesen ilyen fitt és üde?

 

Tales of the Empire

Spoiler

Mert most a TotE alapján Bariss tizenegypár év alatt is láthatóan öregedett.

 

 

Spoiler

Őt mindenesetre nem kínozták, hogy átprogramozzák. Az szerintem sokat számít. :DEddigi ismereteink szerint Vernestra börtönben sem volt, szóval azért nem teljesen lehet összehasonlítani. :D

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, kdani20 írta:

Őt mindenesetre nem kínozták, hogy átprogramozzák. Az szerintem sokat számít. :DEddigi ismereteink szerint Vernestra börtönben sem volt, szóval azért nem teljesen lehet összehasonlítani. :D

 

Na jó, de Barisson azután látszott miután lekoccolt, utána meg úgy tűnik nyugalomban éldegélt. Vagy Obi-t ugye a nagy meleg kezdte ki idő előtt Barisst meg a hideg:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Vernestra kezében a poszteren sima fénykard van. Nem úgy volt, hogy pallóst használ? 

Vernestra úgy módosította a fénykardját, hogy ostorrá is át tudja változtatni. Lényegében kapcsolgatni tud a "fénykard" és a "fényostor" módok között. Remélem, ezt látjuk majd a sorozatban is - már ha még ekkor is így van. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, kdani20 írta:
Spoiler

Őt mindenesetre nem kínozták, hogy átprogramozzák. Az szerintem sokat számít. :D

 

 

Tales of the Empire

Spoiler

Barriss Offee-t sem. ;) 

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Vernestra úgy módosította a fénykardját, hogy ostorrá is át tudja változtatni. Lényegében kapcsolgatni tud a "fénykard" és a "fényostor" módok között. Remélem, ezt látjuk majd a sorozatban is - már ha még ekkor is így van. :) 

Túl cool dolog ahhoz, hogy ne így legyen. Erre a kapcsolgatós módszerre nem emlékeztem, pedig tényleg volt róla leírás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ismerjük a miralik fiziologiját.

Spoiler

Barisst érhették olyan hatások, amelyek jobban megviselték a szervezetét, ezért nézhet ki kicsit megviseltebben. Vernestrát ilyen hatás nem érte. Legalábbis eddig nem tudunk róla.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ez az ostor dolog nagyon érdekel, hogy fog kinézni, hogyan fog működni? Látható-e hasznosság a cool-ságon túl?

Régen Darth Maul duplapengés kardjáról is azt lehetett olvasni, talán a képes enciklopédiában, hogy a jedik ismerték a fegyver stílusát, de nem tartották túl praktikusnak, mert a használójára kb ugyanolyan veszélyes, mint az ellenfélre. Az ostornál ez fokozottan igaz lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mit szólt a karakterhez? Őszintén mondom, egyelőre nem látom az Acolyte Vernestrájában a THR Vernestrát. Nyilván eltelt 100 év, és nem tudjuk mennyi minden, és mik történtek még a karakterrel, meghát mégse 16 éves volt, hanem 116, de sokkal dogmatikusabb volt, mint amit a könyvek alapján vártam tőle. 

Politikai ellenfelek miatt aggódik, bizonyossággal állít valamit, amit vizsgálni kellene, és inkább az érdekli, hogy mielőbb lezáruljon a nyomozás, nem az igazság.

 

Ezek miatt fura volt. Nem mondom, hogy rossz, mert mégiscsak "sokat látott mester" lett, de szokni kell még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 06. 05. - 14:52, Darth Revan9 írta:

A legtöbb ilyen fura kard szerintem látványelemként indul, utána költik hozzá, hogy az a fegyver miért is jó.

 

Inkább érdekességként szerintem, mivel az ő kardjáról is legelőször olvasva szerezhetünk tudomást, gondolom mikor kitalálták még nem volt kilátásban, hogy valaha mozgóképen fogjuk látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.