Ugrás a kommentre

Trailer 2


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

8 minutes ago, Dzséjt said:

Azt figyelitek, hogy a Jedi Templom még "talapzaton" áll és nincs annyira egybenőve Coruscant "talajával", mint a PT idején? Mintha a következő száz évben a Jedi Templomot elkezdte volna elnyelni a Coruscant, a technológia (természetellenesség, sötétség) szép lassan felfalja a Jedi Rendet. :clap:

hSsUMgM.jpeg

Azért elég viccesen néznek ki a semmibe nyúló lépcsők, amin majd egyszer Anakin és az 501-esek fognak menetelni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Azért elég viccesen néznek ki a semmibe nyúló lépcsők, amin majd egyszer Anakin és az 501-esek fognak menetelni. 

Igazából egy platformhoz kapcsolódnak, ami amúgy 100 évvel később is megvan, csak akkor már egy árok felett van és egy sétány köti össze a lépcsőkkel.

 

gLMmeTf.jpeg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Qimir rögtön gyanús lett az egész monológjával. :D

 

Ezek szerint valóban van kapcsolat a boszik és Mae között. És valóban flashback jelenetet fogunk kapni.

image.png

 

Kezd összeállni a sztori, bár még mindig vannak lyukak. Ki az az alak a végén? És micsoda b*szó sityakja van. :D

 

Itt pedig miféle boszorkányság folyik? :hmm:

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A nyavalyás haterek is megint kezdik. Kiírom, hogy az elmúlt 10 év legjobb előzetesének tartom, erre bírják, hogy ez biztos szarkazmus volt.

Láttam a kommentedet az IGN-es videó alatt. Mégis mit vártál, hogy majd mindenki örvendezni fog? Megy a sz*rdobálás, amivel egyszerűen nem kell foglalkozni. Alapból az IGN se egy jó oldal, de mind1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bence1997 írta:

Láttam a kommentedet az IGN-es videó alatt.

Kommentálni IGN videó alá... Oké, ez is lehet egyfajta fétis. Én senkit sem ítélek el a perverziói miatt, még ha ily nyíltan közszemlére is tesz. :evil::death:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Donát írta:

Úristen de krvaaaaa jól nézett ki. Borzongok. Az Andor trailer se váltott ki belőlem ilyen hatást. Full PT feeling. Zseniális!!! :clap:

 

Ahch-To?? :yes:

 

 

8A83C7D5-ACBF-4A82-88EC-F18494B6BB82.png

Nem hiszem hogy az Ahch-To lenne.. ;) Egy sima pocsolyának nézem... :D

 

De amúgy! Ez az én új kedvenc sorozatom lesz! Érzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek, tényleg borzalmas, amiket kap. A haterek úgy tűnik elemükben vannak és vérszemet kaptak. Szerintem így gondolják: Na itt van egy új széria, meg kéne buktatni, kezdjük el a sárdobálást és a sz*rozást még időben, hogy a negatív visszhangkamra minél nagyobb legyen, lehetőleg még a bemutató előtt. Véleményem szerint sok hater össze is foghatott, tudatos, összehangolt akció, vagy akciósorozat lehet a részükről.

Szerkesztve: - Darth Revan9
  • Dühítő 1
  • Szomorú 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

YT kommentekben szídják, vagy hol?

És mi a bajuk? 

Nem olvasok olyanokat, szinte soha, de meg vagyok döbbenve, hisz annyira felvillannyozott, annyjra várom, olyan menő lesz Carrie Ann Moss jediként, piszkosul várom ezt a szériát. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, csoli1138 írta:

YT kommentekben szídják, vagy hol?

És mi a bajuk? 

Nem olvasok olyanokat, szinte soha, de meg vagyok döbbenve, hisz annyira felvillannyozott, annyjra várom, olyan menő lesz Carrie Ann Moss jediként, piszkosul várom ezt a szériát. 

IGN, GameStar. A cikkeik alatt, illetve az általuk youtube-ra feltöltött előzetes alatt.

 

A legtöbb komment persze csak abba tud belekötni, hogy sok a nő/nem fehér rasszba tartozó.

 

De a "kedvenceim" azok, akik szerint "olcsón néz ki, olyan mint valami fanfilm". Kérdem én, ha ez olcsó, akkor mégis mi lenne a megfelelő??? Ennyi alapján is szerintem százszor jobban néz ki, mint az eddigi SW sorozatok

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.