Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Nem értem, hogy lehet az, hogy te mondhatsz negatív kritikát de más nem védheti ki azt, ezt már több helyen is megcsináltad, és nem úgy van az, hogy csak te érvelhetsz más nem.

Tudtommal itt most nem volt szó negatív kritikáról. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem szabad, elvégre ez egy Ahsokáról szóló topic. :)

 

Én is azok táborát erősítem, akik szeretik a kiscsajt (ha DhenSter itt lenne, most mondaná a magáét :lol: ) bár szerintem ez a fórum 90%-a számára mára már egyértelművé vált. :) Számomra a legsokoldalúbb karakter, mindemellett nagyon szerethető. Napról napra egyre jobban bízom abban, hogy Lucasék "megkegyelmeznek" neki, és nem a TCW-ben lesz a pályafutása vége. Rengeteg lehetőség van benne, ahogy azt nem egy epizód be is bizonyította.

 

100%-ig egyetértek veled a legszerethetőbb karakter :)

Most olvasgattam visszább ez a Dehnster vagy ki elég egy nagy tahó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nektek is feltűnt, hogy Ahsoka nem szerepelt Anakin mortisi látomásában a jövőjéről? Én ebből azt veszem ki, hogy semmiképp nem Vader fogja megölni -már persze ha egyáltalán meghal.

Abban a látomásban hihetetlenül sok áldozata nem szerepel. Viszont, ha csak azokat látta akiket kedvel, akkor igazad lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez egy jó jel lehet Ahsoka sorsát illetően (vagy csak nem akarták előre lelőni az írók). A felnőtt Ahsoka sem véletlenül mondta azt amit: "Soha nem láthatod a jövődet, ha az ő tanítványa maradsz."

Korábban amellett voltam, hogy még a sorozaton belül meg kell halnia, közben viszont rájöttem, hogy a 66-os parancs utáni elbujdosása sem hülyeség. Shaak Ti ugyanezt tette. Belátta, hogy egymaga (illetve Maris-szel ketten) nem sokat tehetnek a Birodalom, és a Sith-ek ellen (sőt, a legtöbb túlélő Jedi belátta, akik nem meghaltak). Akármennyire vehemens természet Ahsoka, az eddigi jellemfejlődéséből ítélve, könnyen válhat ő is olyanná, aki meghúzva magát próbálná életben tartani a Jedi Rend jövőjét. Az, hogy a jövőben nem botlik bele ő is Luke-ba, amikor az növendékeket kutat az Akadémiájára, még nem jelent semmit. Persze ez eleve EU, úgyhogy a TCW és a filmek keretein belül még nagyon sok minden megeshet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez egy jó jel lehet Ahsoka sorsát illetően (vagy csak nem akarták előre lelőni az írók). A felnőtt Ahsoka sem véletlenül mondta azt amit: "Soha nem láthatod a jövődet, ha az ő tanítványa maradsz."

Ez olyan mint amikor valamelyik Mátrix részben az Orákulum figyelmezteti Neo-t a váza miatt, hogy ne foglalkozzon vele.

Pár pillanattal később mégis összetörte, mivel figyelt rá. Itt is hasonló lehet majd a történés, Ahsoka figyelni fog és akkor lesz valami gubanc.

De amikor Anakin látta a jövőjét, az nagyon durva volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abban a látomásban hihetetlenül sok áldozata nem szerepel. Viszont, ha csak azokat látta akiket kedvel, akkor igazad lehet.

 

Nem feltétlen azokat az áldozatait látta, akiket kedvelt, hiszen két eddig ismeretlen alak is szerepelt benne: egy Rhodia-i, és egy ember nő, aki szerintem ugyanaz, mint aki a negyedik évad CN-es trailerében látszott egy pillanatra. Szerintem inkább Vaderré válásának és ténykedésének fontos mérföldkövei tűntek fel benne. Márpedig ha Vaderként megölné Ahsokát, az biztos, hogy közel olyan súlyú lenne -az ő szemszögéből legalábbis-, mint Padmé fojtogatása, vagy amikor Obi-Wan lecsapta a végtagjait.

De persze az is lehet, hogy Anakin látta Ahsokát is, csak nekünk nem mutatták meg :para:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet Lucas kérésére majd nem ölik meg Ahsokat ahogy tették azt Vos mesterrel is. El tudnám képzelni, hogy 66-os parancs után összetalálkoznak, összeállnak, és szabotálják a birodalmat stb. Szerintem jó ötlet lenne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet Lucas kérésére majd nem ölik meg Ahsokat ahogy tették azt Vos mesterrel is. El tudnám képzelni, hogy 66-os parancs után összetalálkoznak, összeállnak, és szabotálják a birodalmat stb. Szerintem jó ötlet lenne :D

Ezt a sztorit nem ismerem, miről is volt szó vagy miről is van szó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze ez is benne van a pakliban, de én azért reménykedem :clap2:

Tény és való, hogy én is örülnék ha majd valami pozitív dolog történne Ahsoka-val.

De azt aggasztónak találom, hogy az ep 3-ban abszolút nincs róla semmi infó.

Még az EU-s magyarázatban sincs leírva, hogy mi lett vele, egyszerűen csak annyit írnak,

hogy harcolt a Klón háborúk idején és ennyi.

Ha valóban arról van szó, hogy a sorozat végére tartogatják a magyarázatot,

akkor nagyon sok nézője lesz a Clone Wars-nak.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény és való, hogy én is örülnék ha majd valami pozitív dolog történne Ahsoka-val.

De azt aggasztónak találom, hogy az ep 3-ban abszolút nincs róla semmi infó.

Még az EU-s magyarázatban sincs leírva, hogy mi lett vele, egyszerűen csak annyit írnak,

hogy harcolt a Klón háborúk idején és ennyi.

Ha valóban arról van szó, hogy a sorozat végére tartogatják a magyarázatot,

akkor nagyon sok nézője lesz a Clone Wars-nak.

 

Az Episode III-ban nem is lehet róla szó, hisz Ahsoka karaktere az EP III után a TCW-hez lett kitalálva. Vagyis az EP III forgatásakor Ahsoka még nem létezett, így nem is lehetett róla szó a Sith-ek bosszújában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény és való, hogy én is örülnék ha majd valami pozitív dolog történne Ahsoka-val.

De azt aggasztónak találom, hogy az ep 3-ban abszolút nincs róla semmi infó.

Még az EU-s magyarázatban sincs leírva, hogy mi lett vele, egyszerűen csak annyit írnak,

hogy harcolt a Klón háborúk idején és ennyi.

Ha valóban arról van szó, hogy a sorozat végére tartogatják a magyarázatot,

akkor nagyon sok nézője lesz a Clone Wars-nak.

Az EP3-ban azért nem is lehetne róla semmi, mert akkor a karaktert még ki se találták.

Az EU is csak azért ír róla ennyit, mert a sorozatban dől el, hogy mi lesz vele és nem írhatnak addig a sorsáról semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tény és való, hogy én is örülnék ha majd valami pozitív dolog történne Ahsoka-val.

De azt aggasztónak találom, hogy az ep 3-ban abszolút nincs róla semmi infó.

Ki tudja, a 2014-es 3D-s Sith-ek bosszúja kiadásába még akár bele is préselhetik valahol :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt aggasztónak találom, hogy az ep 3-ban abszolút nincs róla semmi infó.

Valójában tudjuk, miért, de én ezt a történet szempontjából sem érzem hibának, hiszem jó pár alternatíva van arra, miért nincs Ahsoka az Ep3-ban.

 

Mivel elképzelhető, hogy az 5. évad után is jönnek további évadok, az sem kizárt, hogy Ahsoka sorsát még Lucasék sem tudják pontosan.

Tény viszont, hogy rengeteg lehetőség van még a karakterben, és biztos vagyok benne, hogy rajtam kívül még sokan megkedvelték. Ezzel a fejesek is tisztában lehetnek, és kétlem, hogy a legkönnyebb utat választanák a lány kiírására.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha majd arra kerül a sor, hogy a kis togruta sorsát lezárják akkor mindenképp úgy kell megoldaniuk,

hogy az igazodjon az ep 3-ben lévő Anakin személyiségéhez.

Nem szabad felmerülni ellentmondásnak, mert az akár árthat is az SW-nek.

És pont ezért nem könnyű megfelelő végkifejletet találni Ahsoka számára.

Annyi biztos, hogy én kíváncsian várom majd a megoldást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra az lenne ellentmondás, ha Ahsoka halott lenne az Ep3-ban. Ha a TCW-n belül hal meg, akkor is legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy annak végén. De ha belegondolunk, a vége (főleg ha több, mint 5 évados lesz) már vészesen közelíteni fog az Ep3-hoz - sőt, az sem kizárt, hogy a TCW vége nem lesz más, mint az Ep3 eleje. Így számomra hiteltelen lenne az Anakin és Obi-Wan között dúló könnyed poénkodás a mentőakció során. Ha Ahsoka már nem élne ekkor, Anakin jóval búskomorabb, agresszívebb lenne. A fegyvertelen Dooku-t szó nélkül kinyírná. A gondolatmenetem alapján Ahsoka élni fog az Ep3 idején. De valóban várjuk ki a sorozat végét. ;)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra az lenne ellentmondás, ha Ahsoka halott lenne az Ep3-ban. Ha a TCW-n belül hal meg, akkor is legfeljebb azt tudom elképzelni, hogy annak végén. De ha belegondolunk, a vége (főleg ha több, mint 5 évados lesz) már vészesen közelíteni fog az Ep3-hoz - sőt, az sem kizárt, hogy a TCW vége nem lesz más, mint az Ep3 eleje. Így számomra hiteltelen lenne az Anakin és Obi-Wan között dúló könnyed poénkodás a mentőakció során. Ha Ahsoka már nem élne ekkor, Anakin jóval búskomorabb, agresszívebb lenne. A fegyvertelen Dooku-t szó nélkül kinyírná. A gondolatmenetem alapján Ahsoka élni fog az Ep3 idején. De valóban várjuk ki a sorozat végét. ;)

Emlékezz csak Shmi halálára. Az is nagyon megrázta Anakint. A TCW eleje még a háború első hónapjaiban indul elvileg és ott se nagyon láttuk, hogy nagyon bánkódna az anyja halálán, pedig nem volt olyan régen. A sorozat elején is Anakin egy csomót poénkodik. Persze biztosan bántja Shmi halála, és azt elnyomja. Ez az egyik elem, amit én hiányolok a sorozatból, jó lett volna Anakint többször látni, amint az anyja halálán vívódik.

Ebből az következik számomra, hogy Ahsoka is simán meghalhatna a sorozat végén, és nem lennének zavarók, Anakin EP3-as poénkodásai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékezz csak Shmi halálára. Az is nagyon megrázta Anakint. A TCW eleje még a háború első hónapjaiban indul elvileg és ott se nagyon láttuk, hogy nagyon bánkódna az anyja halálán, pedig nem volt olyan régen. A sorozat elején is Anakin egy csomót poénkodik. Persze biztosan bántja Shmi halála, és azt elnyomja. Ez az egyik elem, amit én hiányolok a sorozatból, jó lett volna Anakint többször látni, amint az anyja halálán vívódik.

Ebből az következik számomra, hogy Ahsoka is simán meghalhatna a sorozat végén, és nem lennének zavarók, Anakin EP3-as poénkodásai.

Kétlem, hogy a TCW a háború első hónapjaiban indulna. A christophsisi csata (ami hivatalosan is a sorozat legkorábbi eseménye) elvileg a háború második évében indul (21 BBY), azaz a geonosisi csatát követő évben. Persze nem valószínű, hogy itt egy teljes év eltelik, de hónapoknál biztosan több. Másrészt Anakin itt már Lovag, ami megint csak arra enged következtetni, hogy jó néhány csatán túl van (már megvan a szemén lévő sebhely), így nem vagyunk már olyan közel az Ep2 végéhez. Harmadrészt ott a hajviselet (Anakiné jóval hosszabb, mint padawan korában), ami szintén azt támasztja alá, hogy nem csak hónapok teltek el a Geonosis óta.

A modellcserénél szintén el kellett telnie minimum egy évnek (Ahsoka láthatóan idősebb, de Anakin haja is jobban hasonlít az Ep3-belihez), azaz jelenleg 20 BBY-nél járunk, vagyis kb. 1 év van hátra az Ep3-ig. Még minimum 2, de elképzelhető, hogy több évad hátra van, ami biztos, hogy fel fogja ölelni ezt a maradék évet. Hacsak a készítők nem veszik át a 24 c. sorozat szokását, hogy 1 évad 1 napnak felel meg.

Az a lényeg, hogy a sorozat mindenképpen az Ep3 elején - vagy ahhoz nagyon közel fog végződni, így Anakin esetleges gyásza sem szállna el ennyire, hogy önfeledten kacarásszon Kenobival, és az sem hiszem, hogy megfordult volna a fejében, hogy életben hagyja szegény, fegyvertelen Dookut. Shmi halála után lemészárolt egy komplett buckalakó hordát, de ezt követően sem láttam sűrűn poénkodni.

 

Mi a reálisabb, miközben A Sith-ek bosszújának nyitócsatáját nézzük?

 

1. Ahsoka feltehetőleg nem rég halt meg, ennek ellenére Anakin és Obi-Wan felhőtlenül társalognak a csatában, nem sok gondolatot fordítva arra, hogy egy hozzájuk közel álló Jedi nem rég halt meg.

 

2. Ahsoka egy másik küldetésen van (esetleg már nem tagja a Rendnek), amivel a 2 Jedi hősünk is tisztában van, ezért önfeledten még a nem túl vidám mentőakció közepén is megengedik maguknak, hogy fesztelenebbé tegyék a hangulatot.

 

Én a 2. verzióra szavazok. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétlem, hogy a TCW a háború első hónapjaiban indulna. A christophsisi csata (ami hivatalosan is a sorozat legkorábbi eseménye) elvileg a háború második évében indul (21 BBY), azaz a geonosisi csatát követő évben. Persze nem valószínű, hogy itt egy teljes év eltelik, de hónapoknál biztosan több. Másrészt Anakin itt már Lovag, ami megint csak arra enged következtetni, hogy jó néhány csatán túl van (már megvan a szemén lévő sebhely), így nem vagyunk már olyan közel az Ep2 végéhez. Harmadrészt ott a hajviselet (Anakiné jóval hosszabb, mint padawan korában), ami szintén azt támasztja alá, hogy nem csak hónapok teltek el a Geonosis óta.

A modellcserénél szintén el kellett telnie minimum egy évnek (Ahsoka láthatóan idősebb, de Anakin haja is jobban hasonlít az Ep3-belihez), azaz jelenleg 20 BBY-nél járunk, vagyis kb. 1 év van hátra az Ep3-ig. Még minimum 2, de elképzelhető, hogy több évad hátra van, ami biztos, hogy fel fogja ölelni ezt a maradék évet. Hacsak a készítők nem veszik át a 24 c. sorozat szokását, hogy 1 évad 1 napnak felel meg.

Az a lényeg, hogy a sorozat mindenképpen az Ep3 elején - vagy ahhoz nagyon közel fog végződni, így Anakin esetleges gyásza sem szállna el ennyire, hogy önfeledten kacarásszon Kenobival, és az sem hiszem, hogy megfordult volna a fejében, hogy életben hagyja szegény, fegyvertelen Dookut. Shmi halála után lemészárolt egy komplett buckalakó hordát, de ezt követően sem láttam sűrűn poénkodni.

 

Mi a reálisabb, miközben A Sith-ek bosszújának nyitócsatáját nézzük?

 

1. Ahsoka feltehetőleg nem rég halt meg, ennek ellenére Anakin és Obi-Wan felhőtlenül társalognak a csatában, nem sok gondolatot fordítva arra, hogy egy hozzájuk közel álló Jedi nem rég halt meg.

 

2. Ahsoka egy másik küldetésen van (esetleg már nem tagja a Rendnek), amivel a 2 Jedi hősünk is tisztában van, ezért önfeledten még a nem túl vidám mentőakció közepén is megengedik maguknak, hogy fesztelenebbé tegyék a hangulatot.

 

Én a 2. verzióra szavazok. ;)

 

Nagyon igaz, de ne felejtsd el, hogy az EP2-ben Anakin kb a temetés végéig gyászolta Shmi-t, amikor Padmé-val megérkeztek a Geonosis-ra már simán humorizált, az Új Reményben Luke-ot is csak pár jelenet erejéig láttuk gyászolni, Leiát pedig csak addig izgatta az Alderaan, amíg fel nem robbantották, utána mintha elfeledkezett volna róla. Oké-oké magukba fojtották, mert nem szólhat az egész film arról, hogy szomorkodnak, csak azért mondom, mert az, hogy Anakin nem látszik megviseltnek az EP3 elején, még nem életbiztosítás Ahsokának. Simán belefér, hogy a TCW utolsó előtti epizódjában meghal, és az utolsó annak lesz szentelve, hogy Anakin hogyan lép túl rajta. Nem mintha ebben reménykednék. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon igaz, de ne felejtsd el, hogy az EP2-ben Anakin kb a temetés végéig gyászolta Shmi-t, amikor Padmé-val megérkeztek a Geonosis-ra már simán humorizált, az Új Reményben Luke-ot is csak pár jelenet erejéig láttuk gyászolni, Leiát pedig csak addig izgatta az Alderaan, amíg fel nem robbantották, utána mintha elfeledkezett volna róla. Oké-oké magukba fojtották, mert nem szólhat az egész film arról, hogy szomorkodnak, csak azért mondom, mert az, hogy Anakin nem látszik megviseltnek az EP3 elején, még nem életbiztosítás Ahsokának. Simán belefér, hogy a TCW utolsó előtti epizódjában meghal, és az utolsó annak lesz szentelve, hogy Anakin hogyan lép túl rajta. Nem mintha ebben reménykednék. :yeah:

 

Na ebben igazad van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétlem, hogy a TCW a háború első hónapjaiban indulna. A christophsisi csata (ami hivatalosan is a sorozat legkorábbi eseménye) elvileg a háború második évében indul (21 BBY), azaz a geonosisi csatát követő évben. Persze nem valószínű, hogy itt egy teljes év eltelik, de hónapoknál biztosan több. Másrészt Anakin itt már Lovag, ami megint csak arra enged következtetni, hogy jó néhány csatán túl van (már megvan a szemén lévő sebhely), így nem vagyunk már olyan közel az Ep2 végéhez. Harmadrészt ott a hajviselet (Anakiné jóval hosszabb, mint padawan korában), ami szintén azt támasztja alá, hogy nem csak hónapok teltek el a Geonosis óta.

A modellcserénél szintén el kellett telnie minimum egy évnek (Ahsoka láthatóan idősebb, de Anakin haja is jobban hasonlít az Ep3-belihez), azaz jelenleg 20 BBY-nél járunk, vagyis kb. 1 év van hátra az Ep3-ig. Még minimum 2, de elképzelhető, hogy több évad hátra van, ami biztos, hogy fel fogja ölelni ezt a maradék évet. Hacsak a készítők nem veszik át a 24 c. sorozat szokását, hogy 1 évad 1 napnak felel meg.

Az a lényeg, hogy a sorozat mindenképpen az Ep3 elején - vagy ahhoz nagyon közel fog végződni, így Anakin esetleges gyásza sem szállna el ennyire, hogy önfeledten kacarásszon Kenobival, és az sem hiszem, hogy megfordult volna a fejében, hogy életben hagyja szegény, fegyvertelen Dookut. Shmi halála után lemészárolt egy komplett buckalakó hordát, de ezt követően sem láttam sűrűn poénkodni.

 

Mi a reálisabb, miközben A Sith-ek bosszújának nyitócsatáját nézzük?

 

1. Ahsoka feltehetőleg nem rég halt meg, ennek ellenére Anakin és Obi-Wan felhőtlenül társalognak a csatában, nem sok gondolatot fordítva arra, hogy egy hozzájuk közel álló Jedi nem rég halt meg.

 

2. Ahsoka egy másik küldetésen van (esetleg már nem tagja a Rendnek), amivel a 2 Jedi hősünk is tisztában van, ezért önfeledten még a nem túl vidám mentőakció közepén is megengedik maguknak, hogy fesztelenebbé tegyék a hangulatot.

 

Én a 2. verzióra szavazok. ;)

A tcw kronológiája még nem tisztázott dolog. Látom a wookiepedia már belőtte BBY21-re a dolgot, pedig a készítők hangoztatták nem is egyszer, hogy a TCW mozifilm a háború elején játszódik, nem sokkal az első geonosisi csata után.

Amint mások is leírták, az EP2-ben is voltak olyan jelenetek, amikor Anakin Shmi halála után nem volt teljesen búskomor.

Látszik is a viselkedésén, hogy képes humorizálással elfojtani néha belső fájdalmait, úgyhogy ez nem garancia arra, hogy Ahsoka életben marad a sorozat végén.

Ráadásul Shmi az anyja volt, gondolom hozzá sokkal jobban kötődött, mint Ahsokához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.