Ugrás a kommentre

1x06 - Downfall of a Droid


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem nem volt bajom a zenével. Bár szerintem sincs a legjobban sikerült darabok között, olyan átlagos kis rész.

Fő problémája, hogy az egyik szám még csak nem is ehhez a részhez, sőt, nem is ehhez a sorozathoz készült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
A decoded epizódból kiderül, hogy Gha Nachkt azért hunyorog az egyik szemére, mert megsérült egy kocsmai verekedés során. :pfff:
Itt nem kell spoilerezni. Talán Ziro -nál sérülhetett meg, mert láttuk a mozifilmben ott. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt nem kell spoilerezni. Talán Ziro -nál sérülhetett meg, mert láttuk a mozifilmben ott. :pfff:

Őőő... Lehet, hogy az én memóriám ennyire hiányos, de egyáltalán nem emlékszem, hogy spoiler fül mögé raktam volna. ;) De lehet, hogy csak figyelmetlen voltam, szinte biztos. Egyébként lehetséges, hogy ott sérült meg, kérdés, hogy ott már hunyorgott-e.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őőő... Lehet, hogy az én memóriám ennyire hiányos, de egyáltalán nem emlékszem, hogy spoiler fül mögé raktam volna. :P De lehet, hogy csak figyelmetlen voltam, szinte biztos. Egyébként lehetséges, hogy ott sérült meg, kérdés, hogy ott már hunyorgott-e.
Nézd meg. ;)

 

Egyébként eléggé megszerettem azt a kis technós zenét ami R2 szökési kísérlete alatt hallható. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őőő... Lehet, hogy az én memóriám ennyire hiányos, de egyáltalán nem emlékszem, hogy spoiler fül mögé raktam volna. ;)

Én raktam spoiler mögé, reggel félálomba kattintottam, és véletlen ez sült ki belőle... :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Nekem ez a kedvenc részem. Grevious az egyik legjobb karakter a sorozatban, nekem azért is a szívem csücske, no meg a zene kifejezetten jó benne. A legtöbb filmben ha valami nagy csata készül vagy szimfonikus, vagy gitáros-rockos a betét. Én egyiket sem kedvelem, nehogy már egy droid rockot hallgasson... Szóval tetszett a csapda megoldása és Rex Old Boy keményen hátba is kapja őket...vagy s*ggbe? :) A csatajelenetet megnéztem többször is, mondjuk a magyar fordítás pont az ellenkezőjét mondta az előny és hátrányba kerülés terén. :)

Az is tetszik, mikor Skywalker landolni próbál az egyik hajón és a két ellenséges hajó addig egymást lövi szét, közben pedig a tanítvány elmenekül. Ez az egyik olyan epizód, amit megjegyeztem és bármikor megnézem, mert nem tudom megunni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, a többi részben nem találtam ilyen vicces társalgásokat:

 

-Vigyen ki minket innen!

-Merre is kellene mennünk?

Tábornok?

Nos, úgy tűnik, én vagyok a rangidős. (Az eredeti feliratból vágtam ki)

 

Amúgy miért magázza a droidokat? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én 4hete szedtem le az 1-2-3-4et és néztem meg őket tömbösítve. Aztán megnéztem az új részek kiadási dátumát és ahogy fent van a kedvenc torrent oldalamon már szedem is le. Amúgy az újranézést, hogy kell érteni?

Itt megtudhatod: http://www.swsaga.hu/topic/1009-nezzuk-ujra/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megnéztem még 1*, szerintem ez a 4évad egyik legjobb része...még mindig! :) Mondjuk azt nem értem, Skywalker miért támadta a hadseregre, amúgy is az aszteroida mezőn keresztül jöttek volna és ugyanott történt volna a támadás is, gondolom ezzel akarta bizonyítani, hogy a terve milyen sikeres...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Igazad van, bocsi, úgy emlékeztem, hogy ez a második rész címe, de az ugye a Duel of Droids, ha jól emlékszem.. :)

 

De így viszont még továbbra sem Grievousra, hanem R2-ra vonatkozik, amiért "elesik" szegény a csatában, és Anakinék azt hiszik, hogy elpusztult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben igazad van, de akkor miért Downfall, ami egyértelműen bukást jelent? Akkor az eltűnés, vagy az elvesztés sokkal jobban illet volna a címbe. A downfall inkább pl. birodalmak, vezetők hibája és ebből fakadó következményeknél szokott szerepelni, készült egy ilyen című film is...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még sosem hallottam, hogy valaki a SW-on belül a kiborg szót használta volna. Az is lehet, hogy a magyar kifejezőbb nyelv, sőt biztos, mint az angol és azért félrevezető a címe.

 

Amúgy a SW világán belül van olyan, hogy tisztelgés és kézfogás, mert én ezeket sem láttam, habár, asszem a tisztelgést már igen...valami rémlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.