Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

James Luceno: Sötét nagyúr című művét hol lehet megvenni?

Online könyvesboltokon nagyrészt azt olvasom, hogy készlethiány van, ti esetleg tudtok esetleg oldalt, ahol még van készleten? :)

 

A Torrent utcai könyvesboltban próbáld meg, ott láttam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

James Luceno: Sötét nagyúr című művét hol lehet megvenni?

Online könyvesboltokon nagyrészt azt olvasom, hogy készlethiány van, ti esetleg tudtok esetleg oldalt, ahol még van készleten? :)

Most már a Szukitsnál is újra kifogyott. Antikváriumokban esetleg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb egy hónapja már a Történetek Jabba palotájából-t olvasom, de annyira érdektelen, hogy qrva lassan haladok. :(

Más is volt így, vagy csak én nem vagyok formában?

 

Amúgy érdekes elgondolás, a palota szereplőinek cselekedetei azokban a napokban - csak a huszadik újrakezdés után unalmas...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tortenetek jabba palotajabol es a mos eisly mesek 10 oldal utan kb meg anno letettem

most hogy ujra oszevasarolgattam az egeszet ezekrol megfeledkezven nekikezdtem enis huh 5 oldal max es a legutolso sorban kotottek ki ott ahol a magyar all konyvek csak a vegengyelgules utolso napjaiban hogy kiteljesedjen a kiolvasottsag :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mi a bajotok vele, szerintem mindkét antológiás kötet maximálisan nyújtja azt az igazi, eredeti Star Wars érzést. Én nagyon imádtam mind a kettőt, kár, hogy most már nem adnak ki antológiákat (a Régi Köztársaságról mondjuk :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mi a bajotok vele, szerintem mindkét antológiás kötet maximálisan nyújtja azt az igazi, eredeti Star Wars érzést. Én nagyon imádtam mind a kettőt, kár, hogy most már nem adnak ki antológiákat (a Régi Köztársaságról mondjuk :D).

Állítólag a jövőben lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucasnak egyébként összességében véve tetszett, hogy így törjön ki a lázadás, az Uralkodó szerepeltetését is ő erőltette.

Galen leszármazásával sincs semmi gond. Ha Corran Horn-nak is lehettek Jedi ősei, akkor neki is lehetnek. Nem tartom valószínűnek, hogy nagy dobra verték a család alapítást.

A Tomboló Erővel sokkal gyorsabban tudtam haladni, mint az Én, a Jedivel, valahogy jobban is élveztem. Stackpole könyvében sokkal több volt a vontatotabb rész.

Ízlések és pofonok. Sajnos attól még, hogy Lucas erőltette az Uralkodó szerepeltetését, nem jelenti azt, hogy jó ötlet is volt. Nekem legalábbis ebben a formában nem jött be.

Corrannal az a helyzet, hogy az ő karaktere és történetei még az ep1 előtt íródtak, amikor még szinte semmit sem lehetett tudni a Jedikről, így akkor még semmivel sem volt ellentmondásban az, hogy Jedi tanítvány (akit amúgy az apa tanított) volt az apja. Amit viszont utána írtak, azokban a sztorkban nagyon is lehetnek ilyen ellentmondások, Galen származása pedig az. Ha 19-ben született, akkor még a szüleinek a Régi Köztársaság korában kellett összejönniük.

 

Ami még kicsit fura volt számomra, hogy Leiát egyértelműen tiniként látja Galen, de ha kb. egyidősek, akkor ő maga is csak tini, de a könyv valahogy nem ezt sugallja.

 

Számomra a Tomboló Erő volt tele vontatott részekkel :P

 

Kb egy hónapja már a Történetek Jabba palotájából-t olvasom, de annyira érdektelen, hogy qrva lassan haladok. :(

Más is volt így, vagy csak én nem vagyok formában?

Nekem is tetszettek ezek a novelláskötetek, bár a lent említett kettő helyett három van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert Anakinról szólnak a filmek, ő más, mint a többi Jedi :) De végül is megeshetett másokkal is, csak elvileg az EU már figyelembe veszi az előzményeket is, ezért úgy gondoltam, hogy egy ilyen sztori innentől hiba lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sean Williams: The Old Republic: Végzetes szövetség fordítása elkészült. Le van a kiadónak. A lektoroknál jár. Sajnos csak márciusban jön.

 

A fülszöveg:

 

"A Galaxis különböző részeiből jöttek. A Köztársaság és a Birodalom követei és ügynökei. Egy Jedi-padavan, akit nyomozni küldtek, egy volt katona, akit kirúgtak az elit Blackstar-osztagból, egy Sith-tanítvány, aki dicsőségre áhítozik, és egy titokzatos mandalori harcos. Egy különleges árverés hozta össze őket, amelynek legfőbb, legfontosabb tételét csakis egyvalaki szerezheti meg. Mindannyian készek megtenni mindent annak érdekében, hogy megkaparintsák a kincset, amelynek értéke talán egy egész bolygó teljes vagyona. Senki sem akar üres kézzel távozni. Mindenkinek vannak titkai, vágyai és tervei. És semmi sem forraszthatja őket szövetségbe – leszámítva a kegyetlen igazságot. A megszerezni kívánt, rejtélyes tárgy halálos veszélyt hordoz. Vajon képesek a Sith-ek és a Jedik, a Birodalom és a Köztársaság – az évezredes ellenségek – összefogni annak érdekében, hogy elhárítsák az egész Galaxist fenyegető csapást?"

 

Már alig várom.

A fordító most fog nekikezdeni a Deceived-nek.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kaptam egy hírlevelet a Szukitstól. Ezek alapján 7 nap múlva előrendelhetőek lesznek az első könyveik. Úgy tűnik mégis előbb jelenik meg a Halálosztag, és sajnos csak náluk lesz kapható. A Végzetes Szövetség viszont bekerül majd bolti forgalomba. Árak sajnos nincsenek még feltüntetve. Remélem nem lesznek túl drágák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ennek nagyon orulok a kerdes csak az hogy menyi ido amikorra kaphato is lesz? remelem februarban mar oszegyul anyi hogy nyomtatasra kerulkon:)

A Halálosztag lesz az első könyv, február elején, a Vágzetes Szövetség március közepén.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

amit viszont nem ertek

a halalosztag nagyon uj minek ezt kiadni ha meg a 66 ordner es a republic commando 123 kint sincs?ezek voltak elobb nem ? megint egy csomo konyv atugrásával kezdjuk az évet

Nincs feltétlenül átugrás, mert a Halálosztagnak nincs túl sok köze a Republic Commando könyvekhez. De előbb-utóbb jönnek majd azok is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem a Halálosztag (terjedelméből adódóan) nem lesz annyira drága, mint mondjuk az Én, a Jedi. A Végzetes Szövetséget szintén várom, bár egy kicsit tartok attól, hogy nem fogok mindent érteni, ugyanis a TOR korszakról elég keveset tudok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.