Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A helyi antikváriumokban is érdemes próbálkozni, ha ismersz párat Veszprémben. Én a hat részből ötöt Nyíregyházán szereztem meg két ottani antikváriumból jó/kiváló állapotban és röhejesen olcsón, kb. 1000 Ft-ért darabját, miután a neten egy csomószor otthagytam, mert drága volt. A Krytos csapdát pedig a bookline.hu-n rendeltem meg, ott tényleg drágább, láttam már 6000-ért is.

Igaz, a helyi antikváriumokban lehet, hogy olcsón be lehet szerezni. Vannak olyan helyek, ahol a vásárlók szerencséjére az antikváriusok nem tudják, hogy az adott könyv ritkaság, vagy sem. Vannak ugyanis olyan SW könyvek, melyekre nincs kereslet és sokan szabadulni akarnak tőlük, az antikváriusok is olcsón adják őket. De vannak olyan árusok is, akik tudják, hogy az adott SW könyv ritkaságnak számít, ezért horribilis összegekért kínálják. Egyik ismerősöm mesélte, hogy helyi antikváriumban látott 20 ezerért egy Birodalom árnyait.

Szóval az, hogy az adott antikváriumban mennyiért kínálják a köteteket az attól is függ, hogy az árus tisztában van-e azzal mely SW könyveket keresnek jobban.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, köszönöm szépen Revan. Még annyi érdekelne, hogy akkor hol is lehet beszerezni a megjelent magyar köteteket.

talan probalkozz meg a Vateran vagy pedig az antikvarium.hu vagy a szellemlovas neha a Nyugati palzaudvar alagsora bazari eladoknal halomra van kony sha kifogod a star wars akkor olcso is de borsos aruk van en csak egyet vettem meg a vateran 450 ft az eladonak fogalma sem volt az arrol es jokro csaptam le de azon felul 3500-6000 ft az aruk ami borsos de akkor is SW es orom ranezni a teljes a sor

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kerek egy szivesseget van valakinek ujjab listaja sorendbeli SW mivel koltoztem mostmar szeretnem sorrba rakni mert igy iszonyat nagy a kaosz a szobaban mindenutt konyvek kolbaszolnak de a multkor Trojat kaptam amikor a 6 evad CW leakartam tolteni es ujrahuytam a gepet es sokmindenem elment a levesbe akinek van friss az kuldje mar el nekem pm legyszi

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem, köszönöm szépen Revan. Még annyi érdekelne, hogy akkor hol is lehet beszerezni a megjelent magyar köteteket.

Lentebb olvashattad, de én is hozzátenném, hogy piszok nehéz beszerezni őket, kb. 10 év alatt egyszer vagy kétszer láttam pesti antikvárban egy-egy kötetét. Nehezebben beszerezhetőek, mint annak idején az első kiadású Az utolsó parancs volt.

Nem mellékesen, biztosan írtam már, de nagyon tudnám értékelni, ha mindet kihozná végre egy kiadó, egyik kedvenc sorozatomról van szó. Vagy csak a hiányzókat, de ez még inkább hiábavaló álom.

 

Figyu Merr! 5000 Ft / darab áron viheted. :D

Ha barátibb áron adod, akár érdekelne is :pill:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lentebb olvashattad, de én is hozzátenném, hogy piszok nehéz beszerezni őket, kb. 10 év alatt egyszer vagy kétszer láttam pesti antikvárban egy-egy kötetét. Nehezebben beszerezhetőek, mint annak idején az első kiadású Az utolsó parancs volt.

Nem mellékesen, biztosan írtam már, de nagyon tudnám értékelni, ha mindet kihozná végre egy kiadó, egyik kedvenc sorozatomról van szó. Vagy csak a hiányzókat, de ez még inkább hiábavaló álom.

 

 

Ha barátibb áron adod, akár érdekelne is :pill:

abba enisbenne lennek hogy a maradek 4 ha jol tudom magyarul megjelenne

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kerek egy szivesseget van valakinek ujjab listaja sorendbeli SW mivel koltoztem mostmar szeretnem sorrba rakni mert igy iszonyat nagy a kaosz a szobaban mindenutt konyvek kolbaszolnak de a multkor Trojat kaptam amikor a 6 evad CW leakartam tolteni es ujrahuytam a gepet es sokmindenem elment a levesbe akinek van friss az kuldje mar el nekem pm legyszi

Itt van egy ilyen lista.

http://www.starwarsmedia.hu/starwars-konyvek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon szép látvány. Sajnos én nem tudom így elrendezni őket, túl sok könyvem van már ahhoz.

 

Nemrég láttam, hogy a német kiadó tervezi kiadni a The Last Jedi című regényt Michael Reaves-től, de előtte nem kerítettek sort a Coruscant Nights első három kötetére. Érdekes.

 

Ma megjelent a Cloak of Deception, ami azt jelenti, végre-valahára kezembe kaphatom egy jó évtized után. :) Na meg persze az 501-et is, azzal fogom kezdeni.

Ezt már én is régóta várom.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon szép látvány. Sajnos én nem tudom így elrendezni őket, túl sok könyvem van már ahhoz.

 

Nemrég láttam, hogy a német kiadó tervezi kiadni a The Last Jedi című regényt Michael Reaves-től, de előtte nem kerítettek sort a Coruscant Nights első három kötetére. Érdekes.

 

 

Ezt már én is régóta várom.

Hat tudjatok na Kulon gyerekszobam van ami csak SW a tobbi konyv nappali vagy halo))))

en tudtommal ki van adva nemet nyelven nekem nincs meg meg mert egyben varom az egeszet de hamarosan

az a baj hogy nem birom kovetni a kiadasokat

ugyebar konyvek kepregenyek kemenyfedeles kepregenyek Clon Wars es kulonkiadasok es ez csak nemetul koyben a hasbro kozben a fenykardok akkor meg van a csalad kutya vana solymaszat halaszat vadaszat es mindemellet a sajat hazam amit hat kemenyen felujitas allat enyhe kifejezes ja es kemenyen sporolok mindemellet Anaheim California SW es ugye emellet a magyar kiadasok meg az angol kiadasok en nem tudom masok hogy birjak de en mar kezdek depislenni ha meghallom hogy jovore talan apa leszek gyerek mellet ki kepes enyit kolteni ugy hogy csak az ovi 400 euro

a haver epp most valik meg 20000a legoitol 4600 a konyveitol es 36000 a hasbro kenner gyujtemenyetol es a mocsok csak egyben ad el semmi fele keppen nem bontja meg a csomagjait a szivem faj es jon a paraszt aki meg nem is fan oszt megveszi a gyerekenek mert mijen jo lesz mit gyujteni erted aaaaaa

jo konyv nemetul beleolvastam sokmindenre fenyderul

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hat tudjatok na Kulon gyerekszobam van ami csak SW a tobbi konyv nappali vagy halo))))

en tudtommal ki van adva nemet nyelven nekem nincs meg meg mert egyben varom az egeszet de hamarosan

az a baj hogy nem birom kovetni a kiadasokat

ugyebar konyvek kepregenyek kemenyfedeles kepregenyek Clon Wars es kulonkiadasok es ez csak nemetul koyben a hasbro kozben a fenykardok akkor meg van a csalad kutya vana solymaszat halaszat vadaszat es mindemellet a sajat hazam amit hat kemenyen felujitas allat enyhe kifejezes ja es kemenyen sporolok mindemellet Anaheim California SW es ugye emellet a magyar kiadasok meg az angol kiadasok en nem tudom masok hogy birjak de en mar kezdek depislenni ha meghallom hogy jovore talan apa leszek gyerek mellet ki kepes enyit kolteni ugy hogy csak az ovi 400 euro

a haver epp most valik meg 20000a legoitol 4600 a konyveitol es 36000 a hasbro kenner gyujtemenyetol es a mocsok csak egyben ad el semmi fele keppen nem bontja meg a csomagjait a szivem faj es jon a paraszt aki meg nem is fan oszt megveszi a gyerekenek mert mijen jo lesz mit gyujteni erted aaaaaa

jo konyv nemetul beleolvastam sokmindenre fenyderul

A Jedipedia-n a német SW wikin úgy láttam, hogy a Coruscant Nights nem jelent meg német nyelven.

Igen elég nehéz lehet gyűjteni sok mindent. Én már most ott vagyok, hogy SW-ből elég a felnőttregény, de abból se minden, mert más könyveket is veszek. Öcsém meg a SW figurákat gyűjti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedipedia-n a német SW wikin úgy láttam, hogy a Coruscant Nights nem jelent meg német nyelven.

Igen elég nehéz lehet gyűjteni sok mindent. Én már most ott vagyok, hogy SW-ből elég a felnőttregény, de abból se minden, mert más könyveket is veszek. Öcsém meg a SW figurákat gyűjti.

ja de az valamiert nem teljes en sem ertem a dolgot azt tudom hogy a http://www.hugendubel.de/10/4/star+wars.html?fc=100000&tt=1&ts=1#sx-listheader iitt lattam de most megnezem megegyszer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karen Traviss: A 66-os parancs

 

A könyv az eddigiekhez megszokottan jó vastag, sok szereplővel és tele drámával. A sztori nagyon hosszú felvezetést kap, több mint 300 oldalt szán az írónő arra, hogy bemutassa a Klónháború utolsó időszakát és hozzákösse az eseményeket A Sith-ek bosszújához. Természetesen végig a Skirata kán tagjai vannak a középpontban, akik már egy nagy család lettek.

 

 

A haurgabi csata is megmutatja, hogy a Köztársaság végnapjaiban már egyre jobban a Birodalomra hajaz. Kal Skirata mindvégig azon van, hogy fiait és családjukat kimentse a háború poklából. Darman végre megtudja a titkot a fiáról, hamar kibékül Etain-nel. Palpatine szép lassan elkezdte felállítani a birodalmi hadsereg első nagyobb egységeit. Kal hamarosan a Sith Nagyúr célkeresztjében talája magát. A könyv végén jó képet kapunk a Republic Commando játék kashyyyki bevetéséről, Sev eltűnéséről. Ezzel párhuzamosan megkezdődik Grievous Coruscant elleni támadása. A film eseményeiből szinte semmit se látunk, csupán utálások útján szerzünk tudomást az eseményekről. Kal-nak nagy nehezen sikerül megszervezni a menekülést, ám ekkor kiadják A 66-os parancsot, ami alaposan összekuszálja a dolgokat. Míg a klónsereg szinte teljes egésze könyörtelenül végrehajtja a parancsot, addig a nullások és az Omega a menekülés előkészítésével vannak elfoglalva. Sajnos Etain visszatérése tragédiába torkollik: Darman szerelme meghal, Niner súlyosan megsérül, Dar és Niner a Coruscant-on ragadnak. Kal teljesen kikel magából. A Skirata klán többségének sikerül Mandalore-ra menekülnie, de az új otthonban nincs öröm, inkább a gyászé a főszerep. Mindenféleképpen örvendetes, hogy Kad legalább biztonságban van.

 

 

 

A sorozat legdrámaibb része lett ez a könyv. Karen Traviss szokásához híven a legmagasabb szintre emelte a drámát, az emberi érzelmeket és a konfliktusokat. A csaták csupán a töltelék szerepét töltik be. A szereplők közötti családias hangulat és a nagy események okozta hatalmas feszültség az, ami igazán felejthetetlenné teszi ezt az alkotást. Az írónő a lehető legjobban játszik az érzelmek húrjain és így az olvasó számára az egész regény megható és szívhez szóló. Gyönyörű munka, a legjobb Star Wars alkotások között mindenféleképpen ott a helye. Ötös, méghhozzá dicséretes.

Kenterbe veri A klónok háborúja sorozat összes klónokra fókuszáló epizódját.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem az elejétől fogva belecsempészte a régebbi EU-s dolgokat, valószínűleg azzal "főzött", amije volt, és beilleszthető volt a történetébe. Szerintem elég jól sikerültek az összekötések más történetekkel függetlenül azok minőségétől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.