Ugrás a kommentre

1x11 - Dooku Captured


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ez körbevétel nem olyan súlyos dolog, elvégre a Jedik és a Sith-ek is elég hatékonyan tudnak ugrálni. Kipattan a kör közepéről, és máris szemben van vele mindenki. Dooku képességeinek ismeretében nehezen hiszem el, hogy nem bírt volna el velük, legalább egy menekülés erejéig.

Az ezelőtti fénykardelvételt tragikusnak tartom, innentől kezdve nálam sztoriban bukik az epizód, hiába jók a kalózok, a Féreg, a barlangos poénok és Ashoka grimasza is - mert ezek nagyon jók.

Összességében elment ez az rész, de nem hagyott bennem mélyebb nyomokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dooku fényes kis kardjait valószínűleg Bujaféreg reinkarnációja lopta el. :D Persze ez már akkor is elég hihetetlennek tűnt, és azóta se változott a véleményem. Egyébként a kalózok elég rátermettek voltak, mert pl. amikor Anakin visszaszerezte a kardját, azonnal vagy hatan fogtak rá fegyvert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dooku fényes kis kardjait valószínűleg Bujaféreg reinkarnációja lopta el. :D Persze ez már akkor is elég hihetetlennek tűnt, és azóta se változott a véleményem. Egyébként a kalózok elég rátermettek voltak, mert pl. amikor Anakin visszaszerezte a kardját, azonnal vagy hatan fogtak rá fegyvert.

Mármint a preinkarnációja. :P Momentán nem rémlik, hogy láttuk volna eddig, szerintem csak az EP6-ban tűnik majd fel. De lehet, hogy átsiklottam valami fölött. Mindenesetre nagyon szépen ragaszkodik Anakin kardjához is. Már-már aranyos... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez körbevétel nem olyan súlyos dolog, elvégre a Jedik és a Sith-ek is elég hatékonyan tudnak ugrálni. Kipattan a kör közepéről, és máris szemben van vele mindenki. Dooku képességeinek ismeretében nehezen hiszem el, hogy nem bírt volna el velük, legalább egy menekülés erejéig.

Az ezelőtti fénykardelvételt tragikusnak tartom, innentől kezdve nálam sztoriban bukik az epizód, hiába jók a kalózok, a Féreg, a barlangos poénok és Ashoka grimasza is - mert ezek nagyon jók.

Összességében elment ez az rész, de nem hagyott bennem mélyebb nyomokat.

 

Most nem mondjátok komolyan hogy azt hiszitek az egyik kalóz leguggolt és lecsatolta Dooku kardját?

Vajon mi a francért volt ott az a vörös Kowakian monkey lizard? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most nem mondjátok komolyan hogy azt hiszitek az egyik kalóz leguggolt és lecsatolta Dooku kardját?

Vajon mi a francért volt ott az a vörös Kowakian monkey lizard? :D

Végülis teljesen mindegy ki vette el tőle: monkey lizard, kalóz vagy maga a Mikulás: ez Dooku képességeinek a tükrében egy nonsense.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
Ha Grivi ezt látta volna.... :D Gondolom Sidious kellően diszkrét volt... ;-) végtére az ő tanítványáról van szó!

Szerintem ez után végleg el lett döntve, hogy Dooku majd "elfoghatja" a Köztársaság a háború végén :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Újranézve azt kell mondjam, kiváló rész! Az egyik legjobb az évadban, pedig az emlékeimben kutatva talán nem rangsoroltam ilyen magasra. Ohnaka karaktere hatalmas! Minden mozzanata remekül megtervezett és kivitelezett. Remek karakter. A Vanqor is nagyon bejövős a maga szürkeségével. A barlang belsejét pedig a nagy felbontás mutatja meg igazán. Csodálatos! Dooku kardvesztésével megbékéltem már, teljesen elfogadtam, hogy MukMuk el tudta csórni. :pfff: A legnagyobbakat csak a legjelentéktelenebb kis férgek tudják 'megbénítani'. ;) Egyébként jólesik, hogy ez az epizód a kalózok által kiesik a megszokott mederből, és bemutatja, hogy bizony a főszereplő karakterek sem mindenhatók. Dooku elfogásán Anakinék se győznek csodálkozni. :P Ha ismételtem volna valamit a régi véleményemből akkor sorry. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az se semmi ahogy előadja Dooku elfogását a félrészeg Ohnaka: "Whom-Whom" :) :)

Ugyanez a magyar szinkronban meglehetősen érdekesre sikeredett... És amikor mutat a társaira, hogy az ő emberein még egy Sith nagyúr sem tud kifogni, aztán ott fekszenek egymás hegyén hátán csontrészegen. :) Az se semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanez a magyar szinkronban meglehetősen érdekesre sikeredett... És amikor mutat a társaira, hogy az ő emberein még egy Sith nagyúr sem tud kifogni, aztán ott fekszenek egymás hegyén hátán csontrészegen. :P Az se semmi.
Így teljes a jelenet, kiegészítve Anakin és Obi-Wan összenézésével. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És amikor az egyik kalóz épp a pincérnő feneke felé nyúl? Magát az érintkezést nem láthatjuk, csak az azt követő csattanó pofont. :D
Az egész kantin jelenet jó. Van neki egy érdekes keleti hangulata. Ohnaka nálam az évad legjobb mellékszereplője lehetne, ha még többet szerepelne.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.