Ugrás a kommentre

1x11 - Dooku Captured


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát nekem magyarázhat, nem értem meg :)

De kíváncsian várom mi lesz még itt. És azt se felejtsük el, hogy nem kell mindenhatónak lenni a sitheknek, hiszen a klasszikus trilógiában is mennyi bonyodalmat okoztak nekik a "halandó" emberek. :)

Ez igaz de azért egy sith lordtól ne csórják már el a fénykardját. Ez olyan égő. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy észrevétel: a granok szenátora nem Ask Aak? Palpatine pedig egész máshogy nevezte a grant, aki el fog menni a bolygóra Jar Jarral.

Egyébként sztem viszonylag jó rész volt, a gundarkos jelenetek tetszettek a legjobban.

Spoiler:

Kiváncsi leszek a kövi epizódra, de nem örülök Jar Jar-nak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem tetszik, hogy csak így elkapták Dooku-t, ráadásul a kardját is ellopták. A kalózok ennyire ügyesek lennének?

Muszáj, hogy ügyesek legyenek a törvényenkívüliek, hiszen különben hogyan lennének képesek fennmaradni és élni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó kis rész volt, egy rakat történéssel :)

Nagyon tetszett, ahogy az elején cinkeli egymást Anakin és Obi-Wan. Amit azért picit hiányolok, hogy nem ismerjük Anakin kalandjait a börtönig. Á, csak becsukták, mint egy szimpla bűnözőt, ez valahogy alig illik Dooku-hoz. Na mindegy, nem ez a rész lényege.

Viszont némi adalék máshol előfordult kérdéshez. Mikor kergetőzik Anakin a gundarkkal (jó volt látni már), akkor nem dobálja kővel, ellenben Obi igen. Úgy látszik, kell koncentrálás a kőhajigáláshoz és dobáláshoz, különben Anakin is előbb ehhez folyamodna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami még nagyon bejön az epizódban, az a retró feeling. Obi-Wan űrruhája és a kalózok repülő csészealja jó kis ó-sci-fi idéző dolgok :)

Így van. A csészealj olyan mintha az 'Orion űrhajó' sorozatból pottyant volna ki. De mondjuk ugyanígy említhetnénk a többi antik sci-fi -t is. A kalózoknak csak ilyen járgányokra futja. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pompás rész volt. Tetszett, hogy Anakinék ott kocsmáznak a kalózok közt, miután, majdnem megmérgezték őket.

Ez mondjuk érdekes volt. Minek akarták megmérgezni őket azelőtt, hogy megkapták volna a fűszert? Nem sok értelmét látom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mondjuk érdekes volt. Minek akarták megmérgezni őket azelőtt, hogy megkapták volna a fűszert? Nem sok értelmét látom.

Szerintem csak elkábítani akarták őket, hogy aztán értük is váltságdíjat kérjenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem csak elkábítani akarták őket, hogy aztán értük is váltságdíjat kérjenek.

Lehet :) De már az is lehet, hogy közben beszélt velük más is a másik oldalról, vagyis nem csak a Köztársasággal tárgyalnak már, hanem Sidivel és a szepikkel is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. A csészealj olyan mintha az 'Orion űrhajó' sorozatból pottyant volna ki. De mondjuk ugyanígy említhetnénk a többi antik sci-fi -t is. A kalózoknak csak ilyen járgányokra futja. :)

Nekem is tetszett az UFO-szerű űrhajó. :) Orionhoz meg annyit, hogy éljen Mclane kapitány és Overkill! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég jó rész volt, de szerencséáre erre már nem kell mondanom, hogy ez volt a legjobb.(Azért mert eddig, majdnem mindig a legujabbra mondtam, hogy "ez a legjobb"...)

Jó volt két új bolygót is megismerni, és egy (kettő, a szörnnyel együtt) új fajt!

Ahsoka szemöldök felhúzása is tettszett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon tetszett ez a rész, az elejétől a végéig, a Dooku Obi-wanos elfogáson túl a barlang-Yoda-EpV utalásig. A párbeszédek is ütősek voltak, illetve az, ahogy Dooku törökülésben meditált, enyhe KOTOR szagot árasztott.

 

Én szinten biztos vagyok benne, hogy valami csapda van az egész mögött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy (kettő, a szörnnyel együtt) új fajt!

Kettő a szörnnyel együtt? A gundarkon kívül ki az új faj? A weequay-ak tuti nem, mert azok már az ep6-ban is benne voltak, nem beszélve az ep1-2-ről. Az utóbbiban már Jedi is volt egy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most is kicsit sokat engedett meg magának padawan létére. Mintha ő lett volna a lovag, míg Obi és Anakin a tanulók. :D

Valószínűleg megérdemelték, különben nem magyarázkodtak volna. Obi-Wan még élvezte is a helyzetet, hogy ezúttal Anakin került abba a kissé kínos szituba, amibe ő szokott kerülni Anakinnal szemben. Ezt még meg is jegyzi, amikor Anakin a segítségét kéri... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ebben a részben mindenhol konspirációt sejtek. :D Például furcsa volt az a két kalóz Dooku börtönében. Aztán az is érdekes, hogy Palpatine miért pont Jar Jar -t küldi oda? Mintha nem is akarna igazán segíteni rajtuk...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.