Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Akkor erre még válaszolok, ha nem haragudtok. Én csak azt várom el, h azt kapjam amit pl. egy bostoni diák. Se többet se kevesebbet. Jól mondod jobb kép és hang, ennyi. Én ugyanazt szó nélkül elfogadnám. Nem a minősége miatt van bajom, mert nem is ismerem, (de biztos jó munkát végzett Matthew Wood.) Illegálisan sosem töltöttem még le SW-t és SOHA nem is fogok.

 

Mindazonáltal ebbe a topikba befejezem a kommentálást, itt továbbá csak olvasok. :)

 

 

Ez a lényeg. Én sem és nem s fogok. Meg kell vásárolni a kiadványt, teljesen mindegy mennyibe kerül. Rajongók vagyunk nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor erre még válaszolok, ha nem haragudtok. Én csak azt várom el, h azt kapjam amit pl. egy bostoni diák. Se többet se kevesebbet. Jól mondod jobb kép és hang, ennyi. Én ugyanazt szó nélkül elfogadnám. Nem a minősége miatt van bajom, mert nem is ismerem, (de biztos jó munkát végzett Matthew Wood.) Illegálisan sosem töltöttem még le SW-t és SOHA nem is fogok.

 

Mindazonáltal ebbe a topikba befejezem a kommentálást, itt továbbá csak olvasok. :)

 

Csakhogy a bostoni diák felsőbbrendübb mint mi. Többet keres, többet költ stb. Ne hasonlítsuk már magunkat egy amerikaihoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, csak ez így nem túl jó, h most találtam ezt a hírt, akármelyik haveromnak meséltem nem is értették és nem is érdekelte őket. (csak nálam van meg ez a finom kocka vonal is :D )Teljesen elkeseredtem, na mondom beírom ide, itt legalább megértik és megértenek... Erre háááát csak sznobnak nem neveztek :D Pedig én úgy gondolom h HD képhez HD hang dukál.

 

Riddick, értem, h sok amcsi kiadás jobb, csak azokat nem 1999 óta várom. :)

 

Én nem tudok úgy gondolni egy boston-ira mint felsőbbrendűre. És a berlini SW-fan is alsóbbrendű? Mert ő sem kap angol HD hangot.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a felsőbbrendű nem volt egy nyerő megfogalmazás szerintem Frenkie-től, bár nyilván ő tényleg így is gondolja :P:D

Inkább az USA DVD és BD piaca az, ami """felsőbbrendű""" ... ami azért lássuk be, reális is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a felsőbbrendű nem volt egy nyerő megfogalmazás szerintem Frenkie-től, bár nyilván ő tényleg így is gondolja :P:D

Inkább az USA DVD és BD piaca az, ami """felsőbbrendű""" ... ami azért lássuk be, reális is.

 

 

Dehogynem volt nyerő. Egy amerikai potenciálisi vásárló mi meg nem.Itt csak a nyomor van ott meg a fejlődés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt elfogadom, sőt egyet is értek vele, mert sajnos tényleg így van. Csak akkor a németek vagy a spanyolok miért lettek megszívatva...

 

 

Nem lettek megszívatva. Ott a br annyira semmi hogy a nullához konvergál. A leutolsó segédmunkás is annyit keres hogy br neki semmi. Ha nincs tv*je az is nulla az ottani fizetésekhez képest.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lettek megszívatva. Ott a br annyira semmi hogy a nullához konvergál. A leutolsó segédmunkád is annyit keres hogy br neki semmi. Ha nincs tv*je az nulla az ottani fizetésekhez képest.

 

Úgy értem a megszívatást, h ugyanúgy nem kapnak eredeti HD hangot. Amúgy most olvasom a Fox spanyol részlegű profilját facebook-on. És nagyon nagy lázongás van náluk.

 

Egy higgadtabb komment Alba Fiderico Figuero-tol: :D

 

"Nem az, hogy az emberek Spanyolországban jobban tudnának angolul mint németül. Az angol az eredeti hangsáv, a film nyelve amin rögzítették. Ha a Star Wars-t magyarul forgatták volna, magyar HD sávnak kellene lennie"

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy értem a megszívatást, h ugyanúgy nem kapnak eredeti HD hangot. Amúgy most olvasom a Fox spanyol részlegű profilját. És nagyon nagy lázongás van náluk.

 

 

Akkor nem kapnak. És? Örüljenek hogy egyáltalán megjelent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem kapnak. És? Örüljenek hogy egyáltalán megjelent.

 

Sajnos sokan meg is tették. :( Nem a zsemle a kicsi, a pofájuk a nagy? :)

 

Na innen nem fogunk tudni előre mozdulni. Másképp látjuk a világot, ennyi.

 

Egy utolsó szellemes idézet: "Ráadásul Spanyolországban a legdrágább a világon, de így megspórolnak nekem 100 eurot"

 

Bárcsak itt is ilyen drága lenne. :D

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

te az ideális fogyasztó vagy, aki nem kérdez nem akar jobbat , csak vásárol

 

 

Akarhatnék én jobbat sírhatnék reggeltől-estig, de nem én döntök a kiadványról. Ha az USA-ban eldöntik hogy megjelenjen akkor annak örülök, Miért? Mert egy nagy rakás nulla itt az egész piac. Semmi. Nulla. Kapisga?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a zsemle a kicsi, a pofájuk a nagy? :D

 

Na innen nem fogunk tudni előre mozdulni. Másképp látjuk a világot, ennyi. :)

 

 

Jól látod. Nem kell pofázni. Örüljünk hogy megjelent. Mondjuk én simán visszavonnám a megjelenést a sok negatívum után. Nem érdemlik meg az emberek ezt a kiadványt. Még nem érettek rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy higgadtabb komment Alba Fiderico Figuero-tol: :D

 

"Nem az, hogy az emberek Spanyolországban jobban tudnának angolul mint németül. Az angol az eredeti hangsáv, a film nyelve amin rögzítették. Ha a Star Wars-t magyarul forgatták volna, magyar HD sávnak kellene lennie"

Szerintem ez jogos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még szerencse hogy az Obi-Maul párbajból már kaptunk részletet különben még azt hinném úgy került be a BD-sbe mint ahogy eme videóban leledzik.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miközben igazat adok Frenkie -nek, azért megjegyezném, hogy teljesen jogosan írja le valaki a negatív véleményét. Ha neki nem tetszik ez meg az a kiadványban, akkor annak miért ne adhatna hangot?

 

Amin ma jót derültem, hogy az EPIV -es Halálcsillag robbanás kék pixelesedését eltüntető képeken már újabb támadni való akadt, miszerint nem olyan élénk a robbanás színe mint az SE -ben volt. :lol: Erre mondják asszem, hogy ha egy üzlet egyszer beindul. :D

 

Rog. Igen, ezek a videók nem a végleges minőséget képviselik.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus.... :lol: :lol: Volt olyan, aki megköszönte, hogy felnyitották a szemét, és visszamondta a megrendelését. Még be is linkelte a screenshotot róla. :lol: Micsoda büszke sas! :lol: Ja és rájött, hogy Lucas hülye, és a továbbiakban semmi SW terméket nem vesz, a 3D -s mozikat se nézi meg. Köszöni, hogy felnyitották a szemét. :D Erre képes az internet. Egy olyan kiadványt mondott le, aminek a valódi természetéről (hang,kép) gyakorlatilag semmit nem tud. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus.... :lol: :lol: Volt olyan, aki megköszönte, hogy felnyitották a szemét, és visszamondta a megrendelését. Még be is linkelte a screenshotot róla. :lol: Micsoda büszke sas! :lol: Ja és rájött, hogy Lucas hülye, és a továbbiakban semmi SW terméket nem vesz, a 3D -s mozikat se nézi meg. Köszöni, hogy felnyitották a szemét. :D Erre képes az internet. Egy olyan kiadványt mondott le, aminek a valódi természetéről (hang,kép) gyakorlatilag semmit nem tud. :D

 

Bravó! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ezek a videók nem a végleges minőséget képviselik.

Ez egy alap dolog de ennek ellenére az újabb módosítási procedúra miatt szerintem mégis beugrottam volna nekik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebbe mit is kellene nézni? Vagy mi a baj? Nem is találom... :oops:

Baj egy szál se. Annyi az egész hogy kispórolták belőle azt a szösszenetet ami a párbajozókat távolról mutatja.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus.... :lol: :lol: Volt olyan, aki megköszönte, hogy felnyitották a szemét, és visszamondta a megrendelését. Még be is linkelte a screenshotot róla. :lol: Micsoda büszke sas! :lol: Ja és rájött, hogy Lucas hülye, és a továbbiakban semmi SW terméket nem vesz, a 3D -s mozikat se nézi meg. Köszöni, hogy felnyitották a szemét. :D Erre képes az internet. Egy olyan kiadványt mondott le, aminek a valódi természetéről (hang,kép) gyakorlatilag semmit nem tud. :D

 

 

Ez azért nem semmi. Nagy az isten állatkertje. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.