Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Én abban bízom továbbra is, hogy amikor kijön a SAGA végre, akkor új lökést kaphat a filmek szekció az által, hogy sokan megnézzük újra az egész sorozatot. Remélem nagyrészt átvonulunk majd oda, és sokat beszélgetünk majd a témákról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Történnek ám az események :)

CGI-Yoda: nagyon jó! Azért szokni kell, de ami jó, azt nem nehéz :)

Az egypercesek képminősége remek, most kivételesen sajnálom hogy az albérletben még sima tv sincs :D

Hoth-i khagyott jelenet: tipikusan extrának való, a filmben ha benne marad, akkor kaptunk volna két tök ugyanolyan jelenetet, de így pont élvezetes csemege

Birodalom Vader/Palpatine új szinkron: egyrészt jó, hogy egyáltalán foglalkoztak vele. Vader változó hangját érthető okok miatt nem érheti panasz (és van szuszogás ebben a jelenetben), viszont Palpi már a harmadik hangját kapja egy soron belül... túl logikus lett volna Reviczkyt behívni? A fordítás is kicsit talán túl modorosnak hangzott elsőre, bár lehet csak szokatlan volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a három részlet amit belinkeltem? Az én fostalicska monitoromról is majd' lemásznak. :D

Brutáljó mindhárom! Elképesztő milyen részletek jönnek elő. A Windu-Palpi csata hátterében gyönyörű tisztán látni a háttérben repülő gépek alakját/konturjait is. Már azon se lepődök majd meg ha nagy TV-n a pilótákat is látni lehet majd :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brutáljó mindhárom! Elképesztő milyen részletek jönnek elő. A Windu-Palpi csata hátterében gyönyörű tisztán látni a háttérben repülő gépek alakját/konturjait is. Már azon se lepődök majd meg ha nagy TV-n a pilótákat is látni lehet majd :D

Arra gondoltam, hogy a Te Phillips TV-den ez milyen lesz majd. Te jó ég. :o Egyébként nekem a TPM tetszik nagyon, mondjuk nem csoda, ott szembetűnőbb a leginkább a fejlődés.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra leszek kíváncsi, hogy az idei házimozi kiállításon pl egy Runco vetítővel hogy fog kinézni, illetve lemászni a vászonról a film :) A néhány száz wattos monoblokkokkal megtámogatott Revel hangsugárzókból és a Velodyne szubládákból kiömlő hangnyomásról nem is beszélve :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik már látták a régi trilógiát, azok között néhányan panaszkodnak az ep4 hangjára, mégpedig azért, mert tisztán érezhető a különbség a prequelekhez képest. Ez nem túl jó előjel, főleg azok után, hogy Matthew Wood mennyit beszélt a hangok felújításáról. Kicsit olyan érzésem van, mint a DVD-kiadásoknál.:hmm:

Szerkesztve: - Lada
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akik már látták a régi trilógiát, azok között néhányan panaszkodnak az ep4 hangjára, mégpedig azért, mert tisztán érezhető a különbség a prequelekhez képest. Ez nem túl jó előjel, főleg azok után, hogy Matthew Wood mennyit beszélt a hangok felújításáról. Kicsit olyan érzésem van, mint a DVD-kiadásoknál.:hmm:

 

Múltkor én is írtam, hogy már egy pár perces jelenetből hallottam, hogy nem minden kóser. Persze, klasszisokkal jobb, mint a DVD dobozhangjai, és hát ne várjunk csodát egy '77-es filmtől. Azt meg majd eldöntjük jövő pénteken, hogy Matthew Wood túlzóan fényezte-e magát és a felújítást, vagy nem.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a három részlet amit belinkeltem? Az én fostalicska monitoromról is majd' lemásznak. :D

Az én gépem nem is bír el az 1080p-vel :P Ahhoz a fél gépet ki kéne cserélnem, szóval max. a 720-ast fogom megsasolni egyszer csak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múltkor én is írtam, hogy már egy pár perces jelenetből hallottam, hogy nem minden kóser. Persze, klasszisokkal jobb, mint a DVD dobozhangjai, és hát ne várjunk csodát egy '77-es filmtől. Azt meg majd eldöntjük jövő pénteken, hogy Matthew Wood túlzóan fényezte-e magát és a felújítást, vagy nem.:)

Belinkeltem korábban a német DTS-HD és a régi hangsáv összehasonlítását. Sokkal jobban szól az új.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kimaradt jelenet feliratosan

 

Ha kijön a többi, azokhoz is csinálok majd.

 

szerk.: Most nézem, hogy ez a regényváltozatban is benne van. Sebaj, az én verzióm jobb. :P Azért beidézem, ha érdekel valakit:

 

„Leia most már szívből kacagott.

– Előbb csókolnék meg egy vukit!

– Ezt könnyen elintézhetem magának. – Han közelebb húzódott hozzá, és a lány valósággal szikrázott a jégkamra hideg fényében. – Higgye el, ráférne magára egy jó kis csók. Annyira belejött ebbe a parancsolgatásba, hogy lassan már azt se tudja, mi az, nőnek lenni. Ha képes lett volna lazítani egy pillanatra, talán segíthettem volna magán. De most már elkésett vele, szépségem. A soha vissza nem térő alkalom épp most röppen ki az ablakon.

– Azért majd valahogy túlélem – mondta a lány, és láthatóan bosszankodott.

– Sok szerencsét!

– Magát még az sem érdekli, hogy a...

Han tudta, hogy most mi következik, úgyhogy nem hagyta befejezni a mondatot.

– Kíméljen, az ég szerelmére! – vágott a szavába. – Ne kezdje megint elölről a felkeléssel. Hát képtelen másra gondolni? Maga olyan hideg, mint ez a bolygó.

– És maga úgy képzeli, hogy magától várom a melegséget?

– Hát persze, csakhogy most már fütyülök rá. Egyébként se hiszem, hogy túl sok örömöm telt volna benne. – Azzal hátrébb lépett, és még egyszer hűvösen végigmérte a lányt.

– Találkozunk még – mondta. – Talán addigra visszatér magába valami kis melegség. – A hercegnő arckifejezése ismét elváltozott. Han már gyilkosokat is látott kedvesebben nézni

– A modora olyan, mint egy bantháé – csattant fel a lány –, csak a méltósága hiányzik magából! Jó utat, maga pancser!

– Leia hercegnő gyors mozdulattal sarkon fordult, és sietve eltűnt Han szeme elől a folyosón.”

 

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.