Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Van pár kép az EPII-III -ból is. Sajna nem tudom belinkelni az érdekesebbeket. :(

 

És semmivel sem maradnak le minőségben az Ep1-től. Nagyon jól néznek ki. Az alderaani palotáról kb. mindig azt képzeltem, hogy valami jégpalota, itt pedig még az ablakok is jól kivehetőek, él és lélegzik a város.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És semmivel sem maradnak le minőségben az Ep1-től. Nagyon jól néznek ki. Az alderaani palotáról kb. mindig azt képzeltem, hogy valami jégpalota, itt pedig még az ablakok is jól kivehetőek, él és lélegzik a város.

Ez az egyik kedvencem! Ment is ki háttérnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1920x1080 -as ROTJ képek!!

 

Luke

 

Nyitó jelenet

 

Vader

 

Vader 2

 

Halálcsillag II

 

Jabba

 

Han és Leia

 

ANH

 

 

 

Vader vs. Obi-Wan

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallgatom az ep5 szinkronját - ugyanaz, mint az SE (vagyis nem lélegzik Vader), kivéve az Ian McDiarmid-os jelenetet, ott Hollósi Frigyes lett Vader hangja, Palpatine sajnos nem tudom, hogy kicsoda, nem ismertem föl. Jó lesz a magyar ultimate kiadás, hogy Palpatine-nak 4 különböző hangja van a 6 filmben (ep1 Sidious, ep2-3 Sidious, ep5 Palpi, ep6 Palpi).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallgatom az ep5 szinkronját - ugyanaz, mint az SE (vagyis nem lélegzik Vader), kivéve az Ian McDiarmid-os jelenetet, ott Hollósi Frigyes lett Vader hangja, Palpatine sajnos nem tudom, hogy kicsoda, nem ismertem föl. Jó lesz a magyar ultimate kiadás, hogy Palpatine-nak 4 különböző hangja van a 6 filmben (ep1 Sidious, ep2-3 Sidious, ep5 Palpi, ep6 Palpi).

Reviczky az Uralkodó.

 

TPM képek (továbbra se tudok betelni velük)

 

Anakin

Padmé

Padmé 2

Padmé és Anakin

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra ügyeljetek, hogy ami per pillanat fent van a szoc. pol. helyeken azon nem a mostani szinkron van. Házibarkács.

 

Sky. Olyan kétszázezerből már megvan egy alap videorendszered ( Full HD plazmatévé -42 colos-, plusz lejátszó). Ha számít a jobb minőség és a hangrendszer, melybe belefoglaltatik a HD dekóderes erősítő és a hangfalak, akkor olyan nyolcszázezer körül kell számolnod a költségeket. És innentől a csillagos égig is elmehetsz.... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra ügyeljetek, hogy ami per pillanat fent van a szoc. pol. helyeken azon nem a mostani szinkron van. Házibarkács.

 

Az ep5 már teljes pompájában felkerült BD50 formátumban, 5.1 magyar szinkronnal, de a többi rész még tényleg házibarkács.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep5 már teljes pompájában felkerült BD50 formátumban, 5.1 magyar szinkronnal, de a többi rész még tényleg házibarkács.

Te aztán tudod hogyan kell agyoncsapni az SW élményt. Ilyen szutykokat sose néznék meg amikor az eredetire gyúrok (nem arról van szó, aki nem veszi meg). :D Már csk bő egy hét. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a képek tényleg gyönyörű szépek! :clap:

 

Valaki meg tudná nekem becsülni, hogy összesen mennyibe fájna egy BD-lejátszó, illetve hozzá használható tv? Minél hamarabb muszáj lesz beszereznem őket.

 

Én olyan 200000-ből szeretném megúszni. Ez áll ebből a tv-ből:

 

http://www.panasonic.hu/html/hu_HU/Term%C3%A9kek/Viera+telev%C3%ADzi%C3%B3k/NeoPlazma+TV/TX-P42G30/overview/7020176/index.html

 

És ebből a lejátszóból:

 

http://www.panasonic.hu/html/hu_HU/Term%C3%A9kek/DMP-BD75/overview/7491310/index.html

 

Ez a lejátszó csoli szerint eddig minden mkv-t lejátszott.

 

Természetesen nem most lesz 200000 ft a kettő, de szerintem 1 éven belül.

Különben az a bosszantó az egészben, hogy a méregdrága tv-t is meg kell venni. Persze gyönyörű a képe, de anno a dvd-nél csak a filmet kellett megvenni meg a lejátszót.

Most már hálistennek a br-lejátszó olcsó lett(25000 ft, ami töredéke a pár évvel ezelötti indulóáraknak).

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen nem most lesz 200000 ft a kettő, de szerintem 1 éven belül.

Különben az a bosszantó az egészben, hogy a méregdrága tv-t is meg kell venni. Persze gyönyörű a képe, de anno a dvd-nél csak a filmet kellett megvenni meg a lejátszót.

Most már hálistennek a br-lejátszó olcsó lett(25000 ft, ami töredéke a pár évvel ezelötti indulóáraknak).

Akkor nem mostanában fogom megvenni őket. :(

2013-ig suli, jó esetben 2013-tól meló. Ha havonta keresek kb. 80-at, (aminek a felét illene hazaadnom), akkor 2013. júniustól számítva 6 hónapra tudnám legkorábban beszerezni a tv-t (2013. december környéke), a lejátszót és az SW BD-t (feltéve ha tényleg kapható lesz még), úgy, hogy másra szinte egyáltalán nem költök. Így necces lesz, főleg annak fényében, hogy ki tudja 2014-re mennyire fog elavulni a jelenlegi alap BD-rendszer. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a lejátszó csoli szerint eddig minden mkv-t lejátszott.

 

Természetesen nem most lesz 200000 ft a kettő, de szerintem 1 éven belül.

 

Megerősítem! :)

És nekem is 200-on belül volt a kettő csak 1-gyel régebbi generációs a tv-m.(G20)

 

Más:

A Phobos által berakott Vox magazin cikke szép és jó.

Nekem annyi újdonsággal szolgált, hogy a prequel nyitószövegei magyarul mennek majd mint anno a moziban!

Piros pont érte!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mukpf2rlb4q3caklkn0_thumb.jpg 7b7jvcfnj5q54znz8bkf_thumb.jpg

Köszi Phobos!

 

Érdekes cikk! Fura, hogy a kritikus még csak említést sem tesz Vader új Noooo -járól. Pedig épp ezekről a jelenetekről írt. A másik pedig a magyar nyitószöveg. Remélem csak a magyar hangsáv bekapcsolásakor látható!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is. Szoktak ilyet blu-rayen? Hogy hangsávtól függően adja be egy film első jelenetét?

Ha ez a kiadvány régióra készült, akkor nem hinném, hogy a németeknek a magyar nyitószöveget kell olvasni. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is. Szoktak ilyet blu-rayen? Hogy hangsávtól függően adja be egy film első jelenetét?

 

Lehetséges. Általában a rendezői/nem rendezői változat közti váltásra szokták ezt használni.

 

Más: Hatalmas ez a jelenet! :D Rögtön le is fordítottam, remélem, Schéry András büszke lenne rám...

 

- A hercegnősködés megy veszettül, de nem tanulta meg, milyen egy igazi nő. Adtam volna különórát, de már be vagyok táblázva. Maga meg huss, repül el innen. Most mindjárt.

- Nyugodjon meg, túl fogom élni.

- Hajrá.

- És az életek, amik a maga kezében vannak...?

- Hagyjon, kérem, eleget hallottam már a kiselőadását. Más nem is számít magának, hm? Már elnézést, de maga olyan jeges, mint ez a nyavalyás bolygó.

- És maga jönne a lángszóróval?

- Jöhetnék, de sajnos beszáradt benne az olaj. Inkább majd máskor. Akkorra talán már nem lesz rá szükség.

- Magának tényleg bantha volt a nagyapja. Örökölte a sármját. Jó utat, gyújtogató!

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura, hogy a kritikus még csak említést sem tesz Vader új Noooo -járól.

Mivel a BD -kritikákban nem a filmekről, hanem a kiadványról szoktak írni, leginkább a hang, kép és egyéb hozzávalókról, a filmet meg nagyjából ismeri, aki a cikket olvassa.

 

Más: Hatalmas ez a jelenet! :D Rögtön le is fordítottam, remélem, Schéry András büszke lenne rám...

Jó a szöveg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.