Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Most jött a Magyar Star Wars klubtól egy e-mail:

Szeptember 16-án jelenik meg a korszakzáró Star Wars Blu-Ray kiadvány hazánkban is, és ebbõl az alkalomból egy rendkívúli esemény lesz Budapesten, a SATURN EUROPARK-ban délután 15.00-tól kezdődően. Az idelátogatók egy alapos elemzést láthatnak a 9 lemezes blu-ray kiadványról, a filmek és az extrák részleteivel!

Az eseményen lesz kvíz-játék sok nyereménnyel, valamint jelmezes parádé is. A premier egyik házigazdája Moser Károly, azaz Anakin Skywalker szinkronizálója lesz!

Érdemes tehát eljönni azoknak is, akik egyelõre nem tudják megvenni a kiadványt, ugyanis a rendezvényen õk is belemerülhetnek a blu-ray lemezek fantasztikus tartalmába.

 

További részletek majd az oldalukon.

Köszi a hírt, én egészen közel lakom, lehet, hogy elnézek. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon belemagyarázás. Ezek szerint legalább a szavukat betartották . Eszerint egyenértékű lenne ez a nyilatkozat azzal, hogy "a hibát többségét úgy hagytunk, ahogy volt".

Tisztázzunk valamit. Mi volt a hiba a DVD-n? Luke zöld kardja és Vader/Luke összeakadó kardja. Ennyi. Ezek olyan dolgok, amik a DVD munkálatok során kerültek tévesen a filmekbe. Ezeket kijavították, de a többit úgy hagyták amilyen mindig is volt! Ez a fénykardmizéria pont az inetrnetről indult ki, Frenkienek ebben igaza van! Terjed mint a pestis. Nagyon jó példa Luke "zöld" fénykardja a Falkonon. Ami nem is zöld, csak az aurájának a belső fele!! Azaz kb. két pixelnyi sor nagyon halvány zöld, a többi meg aquatic kék. És ezen rugóznak emberek. Szerintem ez a hülyeség és az elborultság. Sokszor olyan érzésem van, hogy ezek a rajongók már unják az egészet, és unalmukban kötnek bele mindenbe amit csak észrevesznek a filmekben. Régebben persze nem így volt, de akkor nem is ezekre az apróságokra figyeltek, hanem magára a filmre.

 

Őszintén szólva nekem is elvette a kedvemet a kiadástól ez a negatív felhördülés, ami kirobbant, és egyre csak terjed. Én mindezek ellenére szeretném élvezni majd mégis, annyi sz*r van a világban, legalább ezzel legyünk elnézőbbek.

Egyébként abszolút nem lepődnék meg, ha ezután a kritika-lavina után kiadnák pár év múlva újra, javított verzióban az egészet. Valószínűleg ugyanúgy megvennénk majd azt is, csak kérdés mit rombolnak le bennünk addig ezzel az egésszel.

Az biztos, hogy most is olyan dolog indult el több rajongóban, aminek nem kellett volna megtörténnie. A minőség szempontjából attól tartok csúnya támadási ponttá fog válni kedvenc filmsorozatunk.:( És ez a Lucasfilm hibája elsősorban, lassan önmaguk paródiájává válnak ezekkel az újbóli javított és mégis "úgy hagyott" kiadásokkal.

Ettől nem kell tartanod, mert ez évek óta egy létező jelenség. Mindig is rengetegen utálták az SW-t és Lucas-t. Ennek okaiba nem mennék bele, mert messzire vezet. Az viszont tény, hogy Lucas-t sose érdekelte mit szólnak majd egyes lépéseihez mások. Amiről úgy érezte, hogy jó, azzal élt is. Őszintén szólva nem is csodálom, hogy nem változtat ezen hozzáállásán, hiszen így lett milliárdos. Engem hidegen hagy ki mennyire van felháborodva. Vajon miért kellene, hogy ez engem zavarjon? Engem csak az idelátogatók véleménye érdekel.

 

Én sem tudok. Láttam ugyan pár jelenetet egy BR ripből, valahol 720p környékén, de momentán se BR lejátszóm, se BR lemezem nincs a véleményalkotáshoz. Ciki. :D

 

De legyen egy kis pozitiviti is, hátha el leszek átkozva miatta. :evil:

Én happy vagyok, a három elvárt javítás megtörtént (a hibákon meg hál' isten a '97-es baby-Jabba és vak-Greedo óta túl tudok lépni, ezt a kettőt csak az ep1-es báb-Yoda tudja túlteljesíteni), ráadásul szülinapom után megjön majd a BR (sőt, ismerve az Xpress-t, talán már előbb is megérkezik -> de jó is lenne, ha kijönnék melóból és már várna :clap2: ), és a sors pont úgy hozta, hogy a megjelenéskor lett három szabadnapom. Jövő héten meg megveszem a lejátszót, mellécsapom még a TCW-t, aztán olyan Star Wars napot tartok, hogy ihaj-csuhaj. :D

Lelkesítő. :) Akkor mégis csak itthonról veszed meg? :o

 

Hiszti vagy sem, jó részben jogos az amit a rajongók mondanak. Adva van egy tökéletes trilógia, talán a legjobban szeretett három film a történelemben, imádják mind a kritikusok, mind a nézők. SEMMI szükség haszontalan változtatásokkal teletűzdelni a filmeket. És itt nem arról van szó hogy feljavítják az effekteket, tegyék azt.

 

Most itt van ez a Vaderes dolog. Lehet hogy az emberek 30%-ának tetszik, de 70-nek nem. De mondjuk azt hogy a hatvan százalékuk a végére megbékül vele.

Nézzük meg mi van ha nem változtatnak semmit. Az emberek 100%-ának tetszik, SENKI se fog feljajdulni hogy itt hiányzik egy noooo.

Most komolyan, mi értelme van egy tökéletes jelenetből egy olyat csinálni, ami biztosan megosztja majd a rajongókat? Semmi. Maguknak köszönhetik a negatív felhangot.

Felőlem tehetnek sziklákat minden szereplő elé, de egy kulcsjelenettel ne babráljanak.

 

És lehet mondani hogy ne ítéljen senki addig amíg nem látta 10 000 x 10 000-es felbontásban az összeset, mert nem fog egy fehér fénykard emiatt kék lenni, és a Nooo se fog eltűnni (kivéve persze ha választható lesz a dolog). Mondjuk én speciel minden vagyok csak nem ideges ezek miatt, nem is zavarnának, de ez a "ha nem tetszik akkor ne vedd meg" duma nem állja meg a helyét.

Lásd fentebb. Lucast nem érdekli mit szólnak. Neki nyilván valamiért megtetszett a Nooo, és belerakta. És hidd el nagyon is számít a nagy felbontás. A színeknél mindenképp. A hangról nem is beszélve.

 

 

Ezt a képet találtam az xpressen (Saga díszdoboz "konyhakészen"):

Ja és hogy kell kúltúráltan képet berakni ide? bocs.

Jó ha így beszúrod. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a Nooo -val kapcsolatban. Talán azért olyan fura az első Nooo, mert az még csak gondolati síkon van meg Vader -ben, míg a második már felszakad belőle. Szerintetek?

 

Abszolúte! :)

 

Az elsőnél egyfajta "hangosan kimondom, amit a szívemben érzek/gondolok" érzés fogott el, aztán a másodiknál már tudatosan és erőteljesen mondta ki.

Nincs baj a jelenettel (szerintem) csupán szokatlan, mert eddig nem ehhez szoktunk.

 

Ody, egyébként nálam a "dögöljön meg Lucas" veri ki a biztosítékot úgy igazán, ami a leg megdöbbentőbb, hogy vannak, akik ezt nem csak úgy mondják, hanem tényleg így is gondolják, annyira erősen fröcsög már belőlük a nagybetűs gyűlölet Geroge iránt. :(

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam már ez lett az új Han vs. Greedo. Nem értem min problémáznak egy kis semmiségen, olyanok akiknek jó része magától soha nem vette volna észre. Maga a jelenet nem lett jobb mint volt, de semmit nem tesz tönkre.

 

Azt tudjuk már mellesleg, h ugyanaz a magyar felirat lesz mint ami a DVD-n volt? Mert azt finoman mondani sem lehet nevezni tükörfordításnak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolúte! :)

Az elsőnél egyfajta "hangosan kimondom, amit a szívemben érzek/gondolok" érzés fogott el, aztán a másodiknál már tudatosan és erőteljesen mondta ki.

Szerintem az elsőt ki se mondta még. :) A hangtónusból ítélve. Na majd DTS-MA -ban kiderül. :D

 

Nincs baj a jelenettel (szerintem) csupán szokatlan, mert eddig nem ehhez szoktunk.

Elejétől kezdve ezt mondom. Ettől független továbbra is megértem, ha valakinek ez nem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elejétől kezdve ezt mondom. Ettől független továbbra is megértem, ha valakinek ez nem tetszik.

 

Én is megértem, de a "büdös pénzéhes Lucas", meg "dögöljön meg Lucas" már tényleg meglehetősen meredek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyönyörű! Nem tán az FULLHD -ból vannak a képek? :) Egyébként kijavították a Halálcsillag robbanása körüli kék maszatot is!

 

 

Érdekes, hogy ezeket nem említik meg vagy beszélnek róla, csak a Nooo, a szikla Artu előtt, pislogó ewok, stb... szidása megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, az itt látható képek (melyek mellesleg azokat a változtatásokat is tartalmazzák, amik nem voltak még itt) szerinted már a Full HD-ből vannak? Mert ez szuper.

 

http://www.millenniumfalcon.com/phpbb/viewtopic.php?t=9032&start=300

 

Amúgy a másik 3 filmről még nem is tudunk semmit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, az itt látható képek (melyek mellesleg azokat a változtatásokat is tartalmazzák, amik nem voltak még itt) szerinted már a Full HD-ből vannak? Mert ez szuper.

 

http://www.millenniumfalcon.com/phpbb/viewtopic.php?t=9032&start=300

 

Amúgy a másik 3 filmről még nem is tudunk semmit. :D

Szerintem ezek még 720 -asok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy gondolom hogy Dzséjt írta le a lényeget. Az a Dzséjt aki mikroszkóp alatt nézi a filmeket minden marhaságot észrevesz a háttérből és negatívumként meg is írja(már bocsi de tényleg szoktál ilyet csinálni). A zsenialitás az az egészben, hogy ő megvásárolja a kiadványt és nem javított fénykardokkal is élvezi, mert ez a kedvenc sagája.

Ez a lényeg. élvezni a mesét a csodálatos történetet olyan minőségben ahogy eddig soha. Ha az én monitoromon az 1080p ep4 nyitójelenet úgy hatott, mint a Trabant után a BMW, akkor azt hiszem elmondtam mindent.

A kiadvány megjelenéséig végszóként elmesélnék egy storyt a nyolcvanas évek elejéről.

Gyerekként is már nagy sw-rajongó voltam az akkoriban olcsó mozijegy miatt sokszor megnéztem kedvenc filmjeimet. Soha nem érdekelt milyen a fénykard, meg a kockák az űrhajók körül. Beültünk a moziba és amikor elkezdődött a FILM, akkor a Föld nevű bolygó is megszünt létezni. Teljesen hihető volt hogy léteznek a csillagrombolók létezik a Tatooine, Léteznek a droidok stb.

Ma már hihetetlenül hangzik de akkor maga volt a csoda.

Most meg úgy gondolom hogy ezt a csodát kapom meg tökéletes minőségben. Persze lehetnek hibái amit nem javítottak ki, de őszintén számít ez?

Mibe szerettünk bele anno? A tökéletes képbe? Nem, hanem abba a csodálatos történetbe, mely ma is összetart minket.

Abba hogy agyalhattunk azon hogy Vader valóban Luke apja, abba hogy milyen barátság szövődött Luke és Han között, Yoda tanitásaiba, és a végső katarzisba.

Rajongóként számít ezeken kivül bármi más?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy gondolom hogy Dzséjt írta le a lényeget. Az a Dzséjt aki mikroszkóp alatt nézi a filmeket minden marhaságot észrevesz a háttérből és negatívumként meg is írja(már bocsi de tényleg szoktál ilyet csinálni). A zsenialitás az az egészben, hogy ő megvásárolja a kiadványt és nem javított fénykardokkal is élvezi, mert ez a kedvenc sagája.

Ez a lényeg. élvezni a mesét a csodálatos történetet olyan minőségben ahogy eddig soha. Ha az én monitoromon az 1080p ep4 nyitójelenet úgy hatott, mint a Trabant után a BMW, akkor azt hiszem elmondtam mindent.

A kiadvány megjelenéséig végszóként elmesélnék egy storyt a nyolcvanas évek elejéről.

Gyerekként is már nagy sw-rajongó voltam az akkoriban olcsó mozijegy miatt sokszor megnéztem kedvenc filmjeimet. Soha nem érdekelt milyen a fénykard, meg a kockák az űrhajók körül. Beültünk a moziba és amikor elkezdődött a FILM, akkor a Föld nevű bolygó is megszünt létezni. Teljesen hihető volt hogy léteznek a csillagrombolók létezik a Tatooine, Léteznek a droidok stb.

Ma már hihetetlenül hangzik de akkor maga volt a csoda.

Most meg úgy gondolom hogy ezt a csodát kapom meg tökéletes minőségben. Persze lehetnek hibái amit nem javítottak ki, de őszintén számít ez?

Mibe szerettünk bele anno? A tökéletes képbe? Nem, hanem abba a csodálatos történetbe, mely ma is összetart minket.

Abba hogy agyalhattunk azon hogy Vader valóban Luke apja, abba hogy milyen barátság szövődött Luke és Han között, Yoda tanitásaiba, és a végső katarzisba.

Rajongóként számít ezeken kivül bármi más?

Más korszak van, és persze sokan felnőttek. Kicsit visszatérve a Nooo-ra, kb. ez lehet a helyzet az EPV -ös Luke felkiáltással is, amit mindenki elfogad, pedig hát az se sokkal jobb. :D Viszont az kezdetek óta benne van, szóval így szoktuk meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lelkesítő. :) Akkor mégis csak itthonról veszed meg? :o

Miután azt mondák a szüleim, hogy ők megveszik a lejátszót szülinapi ajándék gyanánt, így igen, itthon veszem meg.

 

Úgy gondolom hogy Dzséjt írta le a lényeget. Az a Dzséjt aki mikroszkóp alatt nézi a filmeket minden marhaságot észrevesz a háttérből és negatívumként meg is írja(már bocsi de tényleg szoktál ilyet csinálni).

Ne kérj elnézést, tudom, hogy szoktam ilyet csinálni. :) Vannak apróságok a háttérben, amik bökik a csőröm (a semmiből megjelenő TIE vadászok, hogy az ep6-ban minden birodalmi tiszt ugyanazt a rangot viseli, hogy Boba és Lando is olykor balkezessé avanzsálódik, hogy Amidalát kipréselik, hogy Anakin feje átmegy az ajtón, stb), vannak, amik ugyanúgy nem tetszenek, mint másoknak sem (Greedo lövése - bár nekem nem az tetszik, hogy ő is lő, hanem az, hogy így mellé lő -, ez a nooo sem lett éppen a kedvencem, az ep3-ban két jelenetnél a vágással is kínom van, stb.).

De ott van, amit gyönyörűen leírtál. Régen sem volt tökéletes egyik film sem. Mindig voltak benne technikai vagy másféle gondok. Jó, ez a nooo tényleg kemény, de őszintén szólva, anno 2004-ben az új Sidious és Anakin szelleme is elég kemény volt. Emlékeim szerint például Bomarr azokért sem repesett, finoman szólva, de nem csak ő, én sem, más sem. Aztán milyen f*szák lettek a filmben (bár mondjuk nekem személy szerint Anakinnal még mindig van bajom, mert baromira érződik, hogy csak belökték a kamera elé). De tovább megyek, bár 1997-ben még távolról sem voltam aktív rajongó, sőt, tizenkét éves fejjel az SE újításai nekem maga volt a gyönyör (még azt a randa Jabbát is szerettem), de tuti, hogy Jabba megjelenése az ep4-ben, a revüszám az ep6-ban és annak az új vége ugyanolyan meredek volt, mint most a nooo. És bár ez a noo amatőrnek fest, de azért nézzük meg azt a bizonyos Jabbát, ami nem is hasonlít az igazira. Hát az is elég amatőr. Ugyanígy van abban is igazság, amit Anakin szelleméről írok. Szóval az újítások "amatőrsége" nem új jelenség.

Az sem, hogy tök felesleges dolgokat illesztenek be. Valóban, az a szikla nem volt fontos, azzal és anélkül sincs semmi gond a jelenettel, hiszen nem azon van a lényeg, hanem hogy ott van Obi-Wan Kenobi, hűde rohadtul megöregedett. Felesleges volt Jabba kuckojának kapuját is lecserélni, vagy R2 kipurcanását, ezek olyan jelenetek, amiket ha a vérrajongók nem kockáznak ki és tesznek fel a netre, talán észre sem veszünk (anno Bomarr írt egy jó kis összehasonlítást a felújításokról, hát sok apróságot csak neki köszönhetően tudtam meg). Na de kérem tisztelettel, nem az a Star Wars egyik szépsége, hogy sok aprósággal foglalkoznak? Nem csak az számít benne, ami a kamera fókuszpontjában történik, az is, ami a szereplők mögött van. Vagy ami a díszletben van. Vagy ami az égen. Igen, fölösleges a plusz szikla, az új ajtó, az ep5-ben a bespini hulladékgyűjtőbe helyezett szikrák, na de anno nem volt fölösleges az ep4-ben kicsit feltupírozni a jawa homokkúszót abban a jelenetben, mikor kipakolják a droidokat a Lars farmon? Vagy nem felesleges még lökéshullámmal is megtoldani a Halálcsillagok és az Alderaan felrobbanását? Vagy megtoldani Tatooine látványát, mikor R2 a sziklák között bolyong? Vagy Luke siklójának hajtóművét még kék lánggal is megtoldani? Már 1997-ben is sok ilyen apró felesleges, talán csak a vérmesebb rajongók által észrevehető változtatást eszközöltek, ez a tendencia folytatódott 2004-ben és most 2011-ben. Fölöslegesek? Naná! Mellettük kijavíthatták volna az ezer éves trükköket? Persze! Csak sose tették, és érdekes mód, '97-ben és 2004-ben sem zavart senkit, hogy a birodalmi tisztek az ep6-ban ugyanazt a rangjelzést viselik rangtól függetlenül, ellenben Piett rangját átették a helyes oldalra az ep5-ben. Ez a mutatvány pláne röhejes, mert az ep6-ban Boba Fett rendszeresen lesz balkezes, valamint Lando és Han hangárjelenetében snittről snittre vándorol Lando pisztolytáskája egyik oldalról a másikra, és fordul át folyamatosan a mögötte álló X-Szárnyú. Hát ezeket miért nem javították ki, ha egyszer Piett rangjelzését meg tudták fordítani? Vagy ha már az Endor felé tűző Lázadó flotta hajómennyiségét megduplázták, az egész endori csata alatt miért még mindig olyan kevés gép van? Mi a franc, a csata alatt sokasodtak a Lázadók? Mert bizony több hagyja el a csatateret, mint amennyi odament. Hát mibe került volna az ILM-nek, ha nem csak az utolsó snittre tesz be pár hajót, hanem mondjuk felkerül a háttérbe pár betűszárnyú még? Ugyanez az ep4-re is igaz. Semmibe! És ezt még lehetne folytatni, de felesleges, mert sosem készültek el ezek a javítások/cicomázások, más javítások/cicomázások meg megjelentek. És azok egyike-másika el volt szúrva (Jabba '97-ben, összeakadó kardok 2004-ben, nooo 2011-ben), de nekünk valamiért összességében mindig tetszett. És pont azért, amit Frenkie mesélt: bennünk még él az a kislány és kisfiú, aki minden hibája ellenére imádja ezt a Sagat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lökték be, ugyanis csak a fejét rakták rá Shaw testére. :P

De gondolom nem csak a fejét tették le egy állványra, hanem mikor a kamera elé állt, ott volt a teste is. Legjobb tudomásom szerint a fej és a test eléggé össze van nőve, és ha már külön vannak, az igencsak egészségtelen. :P:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De gondolom nem csak a fejét tették le egy állványra, hanem mikor a kamera elé állt, ott volt a teste is. Legjobb tudomásom szerint a fej és a test eléggé össze van nőve, és ha már külön vannak, az igencsak egészségtelen. :P:D

Nekem tetszik a megjelenése, valahogy van benne egy kisfiús báj. Olyan megint ahogy régen megismertük. Mosolygós és szerethető. A felsorolt hibákat meg majd sasold a BD-n, ugyanis lehet, hogy azokat is javították. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem tetszik a megjelenése, valahogy van benne egy kisfiús báj. Olyan megint ahogy régen megismertük.

 

Ezt bizos kitárgyaltátok már ahol kell, de én csak "nem rég" csatlakoztam, ezért megkérdem itt, ha már szóba jött:

A fent említett jelenetnek mi a magyarázata?

Részemről az, hogy szellemalakban csak jedik jelennek meg, úgy ahogy meghaltak.

És mivel Anakin jediként fiatalon halt meg, ezért jelenik meg ő így.

Full rajongói belemagyarázás, de helytálló?

Az alkotók is valami ilyesmire gondoltak?

 

Egyébként pont a szellem miatt, hogy következetes legyen, kicserélném szegény Sebastian Shaw-t a maszk alatt is Hayden-re.

Bocs azoktól akik az ilyen ötleteket szentségörésnek tartják, de ha már lúd legyen kövér!

 

Hogy ne legyen teljesen off: MÁR KÉT HÉT SINCS! :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként pont a szellem miatt, hogy következetes legyen, kicserélném szegény Sebastian Shaw-t a maszk alatt is Hayden-re.

Bocs azoktól akik az ilyen ötleteket szentségörésnek tartják, de ha már lúd legyen kövér!

Már bocs, de ekkora baromságot már rég olvastam. El is temetné magát a SAGA a szememben ha ezt meglépnék.

 

Én már a szellem cserének sem örültem, de az legalább egy bizonyos logika alapján még érthető is(, bár ha azt vesszük alapul, hogy a cím alapján Anakin a végén még visszatért a világos oldalra a halála előtt, akkor már a Haydenes csere is baromság)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti komolyan egy természetfeletti dolgot akartok megmagyarázni? Miért kéne úgy visszatérni, ahogy meghaltak? Obi-Wan sem két darabban tért vissza, és még az öreg kivitelben is egész épnek tűntek Anakin végtagjai, pedig hát már az ep2-ben elhagyta az egyik karját. Qui-Gon meg sosem tudott megjelenni, ellenben Anakin az egyetlen, aki tanulás nélkül is alakot öltött. Luke és Yoda meg képes volt szellemekkel trécselni tanulás nélkül, amit Obi-Wannak tanulnia kellett. Hát hol van itt a logika? Sehol! Így van és kész. Ezért természetfeletti.

Viszont Shaw kicserélése a sisak levételekor azért lenne tényleg baromság, mert ott nem szellem, hanem hús-vér (és fém) ember. Aki már az ötvenes évei felé húzott, így elég hülyén nézne ki benne a huszonéves Christensen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis képes összefoglaló az MF.comról:

 

Egy új remény

 

Nincs több párologtató.

 

A mentőkabinnak ajtaja nőtt

starwarsepisodeivanewhol.th.png starwarsepisode4anewhop.th.png

starwarsepisodeivanewho.th.png starwarsepisode4anewhop.th.png

 

Artu les

starwarsepisodeivanewho.th.png starwarsepisode4anewhop.th.png

starwarsepisodeivanewho.th.png starwarsepisode4anewhop.th.png

 

Ez az egy fénykardos snitt lett kijavítva

starwarsepisodeivanewho.th.png starwarsepisode4anewhop.th.png

 

A TIE-k dobozai törölve

starwarsepisodeivanewho.th.png starwarsepisode4anewhop.th.png

starwarsepisodeivanewho.th.png starwarsepisode4anewhop.th.png

 

Lézersugár kiegészítve

starwarsepisodeivanewho.th.png starwarsepisode4anewhop.th.png

 

A „Humdinger” képkocka javítva

starwarsepisodeivanewho.th.png starwarsepisode4anewhopu.th.png

 

A Halálcsillag robbanásának színei kijavítva

starwarsepisodeivanewhor.th.png starwarsepisode4anewhop.th.png

 

 

A Birodalom visszavág

 

A wampa karjának javítása

starwarsepisodevtheempi.th.png starwarsepisode5theempi.th.png

 

SE-s ablak kijavítva

starwarsepisodevtheempi.th.png starwarsepisode5theempi.th.png

 

Színek kijavítva, digitális szikrák

starwarsepisodevtheempi.th.png starwarsepisode5theempi.th.png

starwarsepisodevtheempi.th.png starwarsepisode5theempi.th.png

 

A Jedi visszatér

 

A pletykákkal ellentétben nincs több TIE vadász

 

Jabba ajtaja

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

 

Han olvadása

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returnoh.th.png

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

 

Seboca, a dug

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returnos.th.png

 

Ewok-szemek

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

 

Artu elromlik

starwarsepisodevireturnv.th.png starwarsepisode6returnoi.th.png

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

 

Meztelencsigák törölve

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

 

Fénykardok újrarajzolva

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

starwarsepisodevireturn.th.png starwarsepisode6returno.th.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajj dehogy a huszonéves Haydent akarok ott látni!

Az a "szép" a fórumokban, hogy az embert tök félreértik és egész mást fognak meg a mondandójában, mint amit mondani akart.

Arról van szó, hogy alig hasonlít még a megégett Hayden is a maszk alól előkerülő Shaw-ra.

Öregítve kéne oda rakni.

És főleg: szellemként is öregítve kellett volna. Ezért feszegetem magamban az elméletet.

(Mert nekem ezesetben az "így van és kész" még sw univerzumon belül is kevés)

A levágott végtakok és kettévágott testek meg eddig eszembe sem jutottak.

De gondolom mindenkinek megvan az az önös tulajdonsága, hogy ép egészségben manifesztálódjon, ha arra kerül a sor! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jézus Istenem, kérem valaki aki nagyon otthon van ebben a témában, könyörgöm neki, h azonnal cáfolja meg. :((((

 

"Úgy néz ki, hogy a német/spanyol(/magyar?) kiadások lesznek az egyetlenek a világon, amelyek nem tartalmaznak DTS-HD MA angol hangsávot."

 

szerettem volna, hogy dupla akkora összegért legalább azt kapjuk, nem rosszabbat

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.