Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Egyébként engem az zavar, hogy az első No után Palpi nem kapcsol.

Én így a helyében adnék villámot Vadernek is, ha gyanúsan motyogna.

Egy "nooo" kellet volna? :hmm: De lehet, hogy tényleg egy sem.

Adott is villámot Vadernek, csak kicsit későn. Gondolom az utolsó, amire gondolni mert, hogy a tanítványa elárulja.

A módosítás engem nem zavar. Nélküle is jó volt, így felesleges, de zavarni nem zavar. Akinek nagyon nem tetszenek a módosítások, az nézegesse az SE-t vagy a DVD-ket, nem kötelező BR-t vásárolni. Emiatt valaki halálát kívánni... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akinek nagyon nem tetszenek a módosítások, az nézegesse az SE-t vagy a DVD-ket, nem kötelező BR-t vásárolni. Emiatt valaki halálát kívánni... :roll:

 

 

Egyetértek, ezért érlelődik bennem, hogy csak az első három részt veszem meg. Még megvárom a reakciókat, hogy mennyire fog jól mutatni a régi trilógia a végső kiadványon, de nem sok újra számítok az eddigi képek alapján a dvd-hez képest (hozzáteszem az Ep5-6 DVD képével abszolút elégedett vagyok, így ha s íznek nem lesznek élethűbbek a BD-n, szerintem tökéletesen elleszek velük.)

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én képes leszek megbékülni vele.

Tényleg nem áll olyan távol Anakintól/Vadertől a kiabálás.

És most nem az ep3-mal példázom, hanem az ep5-tel, mikor Luke megvágja.

Az mennyire jó kis felnyögés! Eredetiben egész más, mint szinkronban.

 

 

Abból hogy egy kardvágást nem némán fogad miért következik hogy nem áll tőle távol a kiabálás? Egyébként valszeg az ep.3 végi Nooo-ra akar ez rezonálni. Mókás, mert az a jelenet se sikerült igazán fullosra.

 

Sky: Akinek van otthon házi-mozi rendszere az nagyon nem akarja DVD-n nézni a filmeket, ha van Blu-Ray opció is. A DVD képe nagyon kásás tud lenni egy nagyfelbontású készüléken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről senki nem tud semmit, hogy mi a helyzet a szinkronnal?

Új, 1997 SE-től eltérő jelenetek? Ep1, Ep5?

Erről eszembe jutott megint az árvita. Ugye arról volt szó, hogy a szinkront kell megfizetni, azért ilyen drága. De ha a régit teszik rá, nem gyártanak újat (max. újrakeverik, meg ilyenek), akkor megint ott tartok, hogy ez így nagyon nem stimmel. Próbálok a témáról lekattanni, de mindig eszembe jut valami új.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok jó, hogy majd mindenki itt van a régiek közül :), pár hete már olvasgatlak titeket, kíváncsi voltam a reakciókra és nem lepődtem meg, attól tartok ez lesz az első SW kiadás amit nem veszek meg, és ezt nem gondoltam volna akkor amikor jött a hír a filmekről.

 

Ugyan az a képminősége mint a 2009 nov-dec körül kijött 35 Mbps bluray változatnak és alig jobb mint az 1080-as HD-nak ami 13-16 körüli, fogalmam sincs mi ebben a 3 év munka, vélhetően semmi csak marketing. Lucas papa így pótolja a válság miatti veszteségét? Ez a noooooo nekem sem tetszik, mert abban a jelenetben a zene "beszélt" Vader helyett, azt a katarzist tönkre vágja, nálam. Az extrákat letöltöm az eredeti méretben és kiírom bluray lemezre, oszt jónapot. :) Legfeljebb a 6 filmet is kiírom , de nem veszem meg. Tudom mocsok vagyok de 40 ropit nem tolok bele, itt tartok ma...

 

Szerintem (remélem) pár héten vagy hónapon belül jön a rajongói változat amiben benne lesz az összes kimaradt jelenet. A dvd-s verziót is megcsinálták ügyes gyerekek. Majd tudósítok, hogy honnan lehet megszerezni. Bár félek az ilyen postázós másolós megoldás lehet csak. Ja és tuti lesz "régi" magyar szinkronos változat is mint a HD-ből.

 

Legyünk nyugodtak majd a 3D-s változatra kijavítanak mindent...:)

Ebben a változatra még Artu nevét is átírja Lucas R2D3-ra...csak, hogy kaszáljon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv újra Turegga! Először nem akartam hinni a szememnek, hogy megláttam a nevet. Régi Ep3-as váró idők :D

 

Ja és tuti lesz "régi" magyar szinkronos változat is mint a HD-ből.
Én is ebben reménykedek :)

Éppen ezért valószínű, hogy csak a Prequel lesz még most megvéve, a klasszikust úgy se nézném az SE-s szinkronnal, mint ahogy a 2004-es DVD is elég porosan áll kb 7 éve a polcon. Aztán ha lesz rá lém, akkor az is be lesz szerezve.

 

Legyünk nyugodtak majd a 3D-s változatra kijavítanak mindent...:)

Ebben a változatra még Artu nevét is átírja Lucas R2D3-ra...csak, hogy kaszáljon :D

Nem inkább R3D2-re? :D Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki azért kívánja egy ember halált mert megváltoztatott valamit a saját filmjén, az szimplán nem normális. Forduljon orvoshoz.

 

Turegge, micsoda meglepetés! :) Üdv újra itt. Én már nem is várom ezt a kiadványt és nem a Nooo miatt, hanem a fan reakciók miatt. Nem kicsit túlzóak. Ráadásul ez adja a lovat olyan "fan" -ok alá, akik évekkel ezelőtt eltűntek, de most visszatérnek, hogy a porig alázzák Lucast. Nyilván az öreg tojik ezekre, de engem akkor is zavar.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv újra skacok!

Nos a Bd-ről....

Ha valóban a neten keringő példányok azok amiket nekünk szánt a Lucasfilm, akkor borzasztóan csalódott leszek. Óriási kampány előzte meg ezt a kiadást, mentek a nagy ígéretek, mondták, hogy tudják mik a hibák és ki lesznek javítva. Semmi azaz semmi nem lett kijavítva. Megkaptuk a 2004-es dvd kiadást HD minőségben. És mielőtt valaki azt mondja,hogy ez nem igaz, az higgye csak el bátran, hogy ez nem egy erős túlzás. Még egy gyenge túlzás se. Tettek bele pár újítást, pl: Wicket pislog :? , Dug a Jabba palotában :? , nozás a jedi végén :? . Pfff, ezek felesleges dolgok!!!

Fénykard színek - hiba volt - nem lett javítva

Fénykard aktiváláskor képugrás - hiba volt - nem lett javítva

Semmiből előtűnő Tie vadászok a jediben - hiba volt - nem lett javítva

Odavetített robbanások a birodalomban - hiba volt - nem lett javítva

és még csak felületesen néztem át filmeket!!!!!!!

Mai nappal visszamondtam a rendelésemet. Köszönöm Én ebből nem kérek. Valószínű, hogy a dvd verzió volt az utolsó amit megvettem. Szerintem nem csak Én vagyok vele így. Max sokan ezután fogják azt mondani, hogy "...na Én bizony még egy Star Wars kiadást nem veszek meg...." Köszöm Lucasfilm, köszönöm George. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szia Turegga! Jó, hogy újra feltűntél! Emlékszem mennyit beszéltünk annak idején a trilógia (akkor még dvd-s) újrakiadásáról.

 

Én hasonló kaliberű belenyúlást várok a prequel részekbe is, remélhetőleg azok pozitívabb fogadtatásban részesülnek (az ep1-es Yoda mindenképpen).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindenképpen megveszem, hiszem a kedvenc filmem csak legyen már meg BR-en ha már van lejátszóm, és megfelelő rendszerem. Ha a DVD verziót adták volna ki akkor is megvenném. Sőt először azt mondták, h az lesz, utána meg jött a 3 lépcső, és mind2 kamunak bizonyult. Magukkal a változtatásokkal nincs bajom, csak nem ezeket kellett volna (első körben meg pláne). Sajnos, már most érződik rajta, h na ez is csak egy újabb kiadás. Nem vagyok nagy gyűrűk urás, de a bővített változat DVD-k megvannak, és azokat legalább úgy csinálták, h Ultimate Edition hatása legyen. Nem kívánom Lucas halálát sőt, de most hülye döntéseket hozott, na ez az igazság. Ellenben a "kedves" lánya, elég érdekes hangnemet üt meg...

 

Most már jöhetnének legalább a hivatalos kritikák, h "húú mennyivel szebb mint a HDTV".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit mondott?

 

Nem tudom már pontosan hol olvastam. De az volt a lényege a változtatásokról, h "nem tetszik, kit érdekel? akkor nem veszik meg". Ami teljesen igaz, így is van, csak ilyet nem szoktunk mondani. Mint vendéglátásban is dolgozott ember, tudom, h a vendégnek mindig igaza van. És ők adják a terméket... Nem az én 40rugómra van szükségük, (de megkapják) csak ilyet nem illik mondani egyszerűen, mert nem lesz különb mint akik az apukája "halálát akarják".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom már pontosan hol olvastam. De az volt a lényege a változtatásokról, h "nem tetszik, kit érdekel? akkor nem veszik meg". Ami teljesen igaz, így is van, csak ilyet nem szoktunk mondani. Mint vendéglátásban is dolgozott ember, tudom, h a vendégnek mindig igaza van. És ők adják a terméket... Nem az én 40rugómra van szükségük, (de megkapják) csak ilyet nem illik mondani egyszerűen, mert nem lesz különb mint akik az apukája "halálát akarják".

Hivatalos forrást kérek, akkor elhiszem. Annyi mindent adtak már az SW -hez közel állók szájába, hogy én már semmit nem hiszek el bizonyíték nélkül. Egyébként is, ilyet egy marketinges, épp a termékét áruló termelő nem mond! Még akkor se ha így gondolja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki azért kívánja egy ember halált mert megváltoztatott valamit a saját filmjén, az szimplán nem normális. Forduljon orvoshoz.

 

Turegge, micsoda meglepetés! :) Üdv újra itt. Én már nem is várom ezt a kiadványt és nem a Nooo miatt, hanem a fan reakciók miatt. Nem kicsit túlzóak. Ráadásul ez adja a lovat olyan "fan" -ok alá, akik évekkel ezelőtt eltűntek, de most visszatérnek, hogy a porig alázzák Lucast. Nyilván az öreg tojik ezekre, de engem akkor is zavar.

 

 

Ody, valahogy én is így vagyok. Nem kellett sokat várni, hogy egyesek újra Lucas halálát kívánják .... elképesztő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ITT mondta a twitterjén. Mondjuk annyiból érthető, hogy most egy rakás ember neki cimezi/irja a sirámait és valszeg kibukott. Legjobbakkal is előfordul.

Ebben az esetben ez nem egy szerencsés megnyilvánulás... De ha mindenki őt b*sztatta, akkor valahol megértem. Abban pedig tényleg igaza van, hogy akinek így nem kell az ne vegye meg. Bár itt azért a vásárlás tényénél azért többről van szó.

 

Egyébként kikerült a veszteségmentes iso fájl. Érdekes lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.